Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Krelia, felicitari. Ma bucur mult pentru tine. Adica... pentru voi. Ai grija de tine si de bebe!

Gio, n-am interdictie, dar n-am eu chef acolo. Imi gasesc alte ocupatii cand ma plictisesc. Nu vreau sa dau nastere la discutii aiurea pe-acolo.

O seara faina sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonsoir, fetili!

sarut'manushitzele pentru gandurile si urarile de bine...sa speram ca totul va fi confirmat de tanti doctorita, la care sper sa prind loc liber saptamana asta, pentru un ctrl.

spuneti-mi si mie care e faza cu paris?..pliiiiizzz ....am inteles eu bine, sau madam onutzu' vrea sa plece intr-acolo?

anamaria...sper ca problemutele tale sa se fi rezolvat (sau sa se rezolve cat de curand)...

Gio...stii ceva....de aia nu mai cresc copii vostri sanatsi, ca s-a uitat tot centrul Timisoarei la voi..ia mai da-i incolo de curiosi!!!

kitzy, sper ca si pb cu diana sa se rezolve..eu zic sa nu disperi inca...uite, fetele prietenei mele,la 1 an si abia acum se ridica in picioruse in pat...poate ca asa sunt fetele, mai lenese

restul gastii...Aly, botic....?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

super veste! Kreliutz sa-ti dea DD o sarcina usoara si un bb sanatos!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi am petrecut un weekend frumos...sambata la party-ul unui coleg de grupa, ieri pe acasa si prin oras. Doamne cat ne-am plimbat pe jos...nu am avut nimic pana nu m-am dat jos din masina, in parcare...toate ma dureau...zicic ca eram o baba.

Ana-Maria chiar mi-am facut probleme. vroiam sa intru la tine la odisee, dar nu prea am timp. Las-o mai moale cu aranjatul cuibului, sa nu vina bebbbita mai repede.
Am sunat si eu la Cord center...cica sa mai stau o luna, ca e cam devreme.
Crizele in magazinele de jucarii ...depinde si de ce toane are Marco. cateodata iesim frumos fara sa luam nimic, intelege copilul, dar sunt si dati, ca cea de joi cand s-a crizat ca nu i-am luat un trenulet de la Thomas.
Oana, Aly, Botic intrati si voi numai la vesti dintr-astea mari? spor la munci si sa ne auzim mai des.
Kitzy de obicei marco e cumintel, nu ma enerveaza, dar acum a reusit. Oricum, e frumos acolo, dar nu mai mergem.
Coana fuguta la dr., sa vii cu vesti bune si o poza de la eco.

o sapt. buna sa aveti.
revin cu pozele din weekend.



_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de la party:
http://www.dropshots.com/giova

_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

servus fetele!

noi am petrecut loco, in casa..ca doi pensionari ...eu am facut papa si iubi a mancat-o
astazi, imi vine socrela din tari straine....gata, s-a dus cu linistea mea...iar vizite..iar grimase....deh, cum ii sta bien unei nurori
si tot azi, am reusit sa obtin programare la dr...diseara...sa vedem ce mi-o spune..hihihih ...poate vede vreun punctuletz acolo si imi da si o pozuca cu buburuza mica

ma intorc la munci ca e ca la nebuni aici...of...

edit la ceas de seara:
n-am vazut tzutzupida, ca tanti nu avea ecograf in cabinet....si ma-sa lu' copilu', cand si-a facut programare nu a specificat ca vrea ecografie...si oricum era full de programari la eco si nu as fi prins...si mi-a zis dr sa ma programez musai miercurea asta..asa ca miercuri, am program la "cinema"


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

puturoaselor!

"lumea" bantuie prin casa de pe la 4 dimineata si voi....la ora 12....nici o semnatura la condicutza? (unde e emoticonu' cu biciu...ca nu-l gasesc)...

hai..va astept p'aci, prin preajma...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


sunt moarta de somn...de la ora 7 nu am mai dormit, Clau de la 1,30 nu a dormit, dupa ora 7 a atipit putin pana l-am trezit pe marco.
La casa de asigurari iar am stat peste o ora....mi-e tot mai greu, poate numai luna urmatoare mai merg. scaune sunt putine, lume multa....nasol ce mai.

Coana pai si atunci ce ti-a facut la control? tuseu sau ce?
maine ai vizionare la cinema sa inteleg. bafat si sa se vada cat mai bine punctuletul negru. Inimioara se vede dupa 6 sapt.....

_
Gio21+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Hop si eu Azi am plecat ceva mai repede de la munca, si fug sa imi iau perdelele de la cusut, uraaa, am mai facut ceva in casa!Gio, imi pare rau ca te-am facut sa te ingrijorezi (desi undeva in adancul meu ma simt si bine ca si-a facut cineva griji pentru mine - ganduri ciudate de gravida ), nici pe la odisee nu prea apuc sa intru cine stie ce, dar poate o sa o fac mai des de acum, mai ales ca se apropie termenul de livrare cu pasi repezi, macar sa semnez condica, vorba Kreliei V-am pupat, o seara frumoasa!Ana-Maria 34+AMR 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia
"lumea" bantuie prin casa de pe la 4 dimineata si voi....la ora 12....nici o semnatura la condicutza? (unde e emoticonu' cu biciu...ca nu-l gasesc)...

coano, da' cand lumea bantuia pe aici si tu... cine stie pe unde umblai???

Mergi la inceput