Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andaluna spune:


draga Aida,


sa fie intr-un ceas bun!

ma rog pentru voi!

te rog, cand vei avea chef si timp bineinteles, spune-mi ce i-ar face bine fetitei, ce ar bucura-o, gasesc eu o modalitate sa ajunga la Timisoara.

va pup si va iubesc

ma gandesc mereu la voi!

andaluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Dragelor , chiar cred ca se produc ceva schimbari. Azi s-a trezit asa cu o trompetica , nici nu stiti ce insemna sa fie aici si sa nu prea vorbeasca si cand o facea vorbea incet , iar acum , de ceva zile vorbeste , dar azi chiar vorbeste in forta ... si cere de mancare ...

Va dragelor , oooof ca nici nu am cuvinte sa va multumesc

...revin mai pe seara

Aida ... 5+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"



Doamne ajuta !



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Multa, multa sanatate si sa fie numai vesela de acum incolo ! Ce m-am bucurat de vestea ca azi s-a trezit cu pofta de viata ! Imi dau seama cate bucurie e sa-i auzi glasul !

Fa , Doamne o minune cu micuta noastra !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mi-a tresarit inima de bucurie , Aida, multi pupici printesei sa fie totul tot mai bine



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

pentru tine pui mic si drag.
Sa ai toata puterea din lume.
Te iubim skumpete.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Dragelor , chiar cred ca se produc ceva schimbari. Azi s-a trezit asa cu o trompetica , nici nu stiti ce insemna sa fie aici si sa nu prea vorbeasca si cand o facea vorbea incet , iar acum , de ceva zile vorbeste , dar azi chiar vorbeste in forta ... si cere de mancare ...

Va dragelor , oooof ca nici nu am cuvinte sa va multumesc

...revin mai pe seara

Aida ... 5+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"


doamne aida, lacrimez de bucurie, sunt cu sufletul si rugile indreptate spre voi, va pup si va imbratisez
.... s-a uitat kissy la vreun filmulet??? ii plac ??? cand le termina ii mai trimit altele
doamne ajuta si fa o minune

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:


Sa va dea Dumnezeu sanatate! Pentru puiul mic: ma rog pentru tine, te pup pe nasuc si astept numai vesti bune!
Aida, toate rugaciunile acestea pe care le inaltam nu au cum sa nu fie ascultate! Dumnezeu e mare si bun! Multa putere si numai zile fara durere, incarcate cu veselie si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama42 spune:

Domnul nostru, iti multumim pentru fiecare clipa in care privesti spre micuta Emma cu indurare si iubire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira2find spune:

Dragele mele, Printesuca si Mamica, voiam sa va spun ca , desi nu ne cunoastem, sunteti de o vreme in sufletul meu.Ma gandesc tot timpul la voi si ma rog ca bunul meu Dumnezeu sa aiba grija de voi.

Mergi la inceput