Scrisoare deschisa pentru DC

Scrisoare deschisa pentru DC | Autor: linasobolina

Link direct la acest mesaj

Simt nevoia sa ma adresez DC
pentru urmatoarele motive:

Mi-a schimbat viata

Am descoperit omenia, care sincer in egoista si tumultoasa noastra viata am crezut ca a disparut

Mi-am gasit prieteni cu care discut si de bine si de rau, care isi fac timp pentru mine, un strain, pe care fizic nu l-au cunoscut niciodata

Am incercat sa facem dreptate, cand se poate vezi petiti pentru multesitutii care s-au si rezolvat

Am incercat sa ajutam, cand si cu cat se poate-fie cu un sfat, fie prin bazar, fie sustinere morala

Am dezvaluit, noi impreuna, lucrurile rele, pe care fara umbrela DC nu le-am fi putut spune de ex: listele negre de bone sau de doctori sau de medicamente sau de cate mai sunt pe lumea asta..

Ce pot sa mai spun?
Forumuri sunt "fara numar" cum se zice, insa dupa cum se vede, lumea cand are nevoie de un sfat competent chiar daca sunt membri si pe alte forumuri, tot la Dc se intoarce, fie ca sunt femei fie ca sunt barbati, chiar daca au sau nu au copii!

In aceste conditii, nu pot decat sa spun:
MULTUMESC DC!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Multumesc DC pentru ca m-ai primit in casa ta plina de iubire!
Multumesc DC pentru toti prietenii minunati pe care mi i-ai adus in viata!
Multumesc DC pentru ca mi-ai deschis inima, ochii si sufletul!
Multumesc DC pentru ca existi!







***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Da Multumim comunitatea DC

Eu daca nu v-asi fi descoperit in 2004 cred ca si acum asi fi fost disperata si fara copii,dar am dat de voi ,nu stiu de ce si cum dar din 2004 sunt bonlava fara voi.

Va iubesc pe toti chiar si pe cei rai,nu ma refer la Guestus ,el mortal si-mi pune picatura roz mereu pe coala alba de hartie

LOVE YOU ALL!

Sophia 2ani 06.09.06
+31
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

lina, un mare buchet pentru tine!
ma rog sa invingi, sa ai putere sa lupti...iar atunci cand ai nevoie, NOI suntem aici!

pentru mine DC este o a doua familie! si asta spune tot.
(sunt o familista convinsa!)








*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU

Kari

"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Pentru mine DC este cel mai mare izvor de cunostinte (acumulat din exerientele altor persoane)

Aici mi-am gasit doctorul ginecolog cu care am nascut si datorita caruia copilul meu traieste (la nastere avea cordonul ombilical de 2 ori in jururl gatului)

Aici am gasit povesti de dragoste, implinire, disperare, durere....ceea ce ma ajutat sa-mi inteleg problemele personale.

Imi plac toti membrii pentru ca au un cuvant de spus

Multumesc DC

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORI spune:

DC-ul este pentru mine: medic, psihilog, prieten, si suport. Sunt de multi ani pe acest site si cunosc destul de bine peisajul internetului de limba romana - ca sa pot declara ca NU mai exista un site ca DC - in limba romana.
Mereu m-am intrebat ce fac moderatorii si administratorii ca sa pastreze atat de mult bun simt si calitate pe acest site. Pentru ca totusi, mai sunt si alte forumuri slava domnului si nu poti sta acolo - se vede ca sunt trase de par si false. Ba mai mult, am citit pe un forum ca moderatorii de acolo stau calare pe DC.
La inceput i-am invidiat pe cei de la DC pentru ce au realizat, acum nu pot sa spun ca ii admir. Au facut un lucru extraordinar.
Fiecare poveste de viata de aici este spusa si traita sincer! Cred ca DC-ul are un anume ceva - imposibil de egalat.

va multumesc la toate, dragele mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Ce v-a apucat cu atatea multumiri p-aciulea ? Lina, Lori, Ionica. Misha , repetati pt. ceremonia de la Oscar ?

Guestus, treci incoace ca a dat peste DC.

Ma rog, ma rog DC !

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Io repet pentru Oscar!
Si ce? Tot iubesc DC-ul orice cuvinte as folosi!

maria





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

De unde soro dramatism? Noi chiar iubim acest forum.
Cind o sa intri zilnic si faci pe dracu'n patru sa prinzi liber la net sau sa te certi cu barbatu' pentru citiva bitzi liberi ca sa fii aici cu prietenii, mai vorbim. ca io cu voi cre' ca ajung la divort! Clar! Mi-a zis: ori DC ori io! Si io ce credeti ca am ales?
Nu stiti? pai iounde sint acu' la ora asta, ha?





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput