Scrisoare deschisa pentru DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniela23 spune:

io....am suferit de lipsa de afectiune in copilarie si de aia imi este aproape imposibil sa zic ''te iubesc'' cuiva.... Dar in cazul asta fac o exceptie pt ca descoperirea DC-ului a fost o experienta minunate. Indiferent ce problema as avea, fara nici o exceptie, stiu ca tot ce trebuie sa fac e sa postez un subiect aici si se gasesc cateva persoane care sa isi bata capul sa imi raspunda.

Nu, zau, n-ai cum sa nu te inmoi cand vezi cata lume doneaza la umanitare din putinul pe care il au, sau cum unii chiar se strofoca sa gaseasca informatiile cerute de altii in unele subiecte...Si altele, pe care voi bine le stiti.

Asa ca...io iubesc la tine Desprecopii (sau ''DESCOPI''cum ii zice barbatu-miu, englez - cu accent pe 'o' si pe 'i')

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Va iubesc ma ciocoflenderilor!!!! (cum zicea Florin Piersic).

Nu mi se pare un subiect dramatic, cine simte ca iubeste forumu' asta sa vina aici sa se descarce. :)

Misha, parca te vad pe scena cu un trofeu-DC (in forna de rata) in mana si cum le zici cu multumirile. Si la final inchei "si nu in ultimul rand multumesc sotului meu care a avut rabdare cu mine si nu m-a parasint...inca:)

Ar trebui toti romanii sa fie membri pe forumul asta ca ar avea multe de invatat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

De unde soro dramatism? Noi chiar iubim acest forum.
Cind o sa intri zilnic si faci pe dracu'n patru sa prinzi liber la net sau sa te certi cu barbatu' pentru citiva bitzi liberi ca sa fii aici cu prietenii, mai vorbim. ca io cu voi cre' ca ajung la divort! Clar! Mi-a zis: ori DC ori io! Si io ce credeti ca am ales?
Nu stiti? pai iounde sint acu' la ora asta, ha?





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Scuze misha,mam expimat gresit,vroiam sa spun ceva de genul sentimentalism,da asai cand te grabesti.

Si da stiu cum e ca din cauza asta am devenit dependenta de calculator,dimineatza primul lucru pe care il fac e sa deschid calcspre deosebire de tine,am net non-stop si fara limita, avantajul meu e ca sunt singura de dimi pana seara,doar in wikend nu stau eu sta seara,dar oricum mai butonez si eu.
Si sincer imi pare rau sa aud ca ajungi la divort din cauza la DC,desi parerea mea e ca nimic pe lumea asta nui mai important decat familia,asa ca ai face bine sa meditezi un pic la asta.

Si scuze daca team suparat cu ceva

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=724e548b768b30618f9a7a&source=category&category_id=12" target="_blank">album 1;www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7458c364f09f6e60b2d077&source=category&category_id=all" target="_blank">album 2; www.onetruemedia.com/shared?p=7e53fc2f14b83fa6df78e2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Faby la 8 luni;

www.onetruemedia.com/shared?p=7c6534b75f4fce2bec111f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj nou; www.onetruemedia.com/shared?p=7e3f9de70122621331eba0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Fabi in girelo

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

De unde soro dramatism? Noi chiar iubim acest forum.
Cind o sa intri zilnic si faci pe dracu'n patru sa prinzi liber la net sau sa te certi cu barbatu' pentru citiva bitzi liberi ca sa fii aici cu prietenii, mai vorbim. ca io cu voi cre' ca ajung la divort! Clar! Mi-a zis: ori DC ori io! Si io ce credeti ca am ales?
Nu stiti? pai iounde sint acu' la ora asta, ha?





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor




alooo??!! ce-i asta soro? putin respect! de divort vb la ZZ! aici intra lume serioasa, cu declaratii de iubire...

lina, scuze de off topic! da misha e de vina!






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

irina am inteles ce ai vrut sa zici si sa stii ca glumeam cu divortul Bine, acu' io zic ca glumesc, da' mai stii ce citatie in forma de ratza oi primi la usa?

Mindy

Citat:
Misha, parca te vad pe scena cu un trofeu-DC (in forna de rata) in mana si cum le zici cu multumirile. Si la final inchei "si nu in ultimul rand multumesc sotului meu care a avut rabdare cu mine si nu m-a parasint...inca:)


kari tot io is de vina? sint provocata, bre mai draga!





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Lina,te pupam si asteptam vesti de la tine

Mergi la inceput