de ce trebuie sa omoram mistretii?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

Nu vad nimic nobil sau barbatesc in vanatoarea de placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Io cred ca mistretii aia sunt de fapt niste porci mai spinosi decedati deja.
Vanatoarea, chiar si cu arma de foc, (mai nobila cu arcu) este intr-adevar o arta, si nu multi reusesc sa nimereasca chiar si un mistretz schiop, sinucigas sau beat
Ma indoiesc profund ca face Tiriac si gasca lui prea multe "victime" in randul po****tiei de mistreti!!! (mai degraba il fac mistretii o victima cu colesterolul lor pusi fiind la tigaie!!!)



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

1. Vanatoarea este LEGALA dar nu este MORALA!!!!

2. Tiriac a fost un sportiv cu talent(e meritul lui si i-l recunosc) care a dat bir cu fugitii nepasandu-i de nimeni si de nimic si din "fugau"(=acea persoana care fuge de ceva, cinva..)s-a intors in Ro si profitand de conectiile lui s-a capatuit.
Pun pariu ca de ramanea acolo unde era n-ajungea el sa se destrabaleze in halul asta. Nu ajungea miliardar...triliardar sau...multimiliardar cu burta mare.
Mare VIP si "patron" pe vieti si oameni!!!!

Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

S-am uitat sa zic concluzia... eu zic sa ii lasam in plata lor ca tot n-om schimba nimic.
Vanatori or sa fie mereu si cand n-o mai fi vanat...or gasi ei ceva. Vb cantecului...patima grea vanatoarea asta(este qsar?)
Pacat de genocidele care au in fatza titlul vanatoare...asta e,...

Deie Domnul sa nu se intample in realitate filmele alea mai sus mentionate ca atunci sa va vad cum va schimbati opinia... la minut


Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

"victoria asupra animalului"

Dap, de parca vanatul e de la rinocer in sus. Si de parca vanatorul are in maini o sulita facuta din crengi, nu ditamai pusca de vanatoare...
De vanatoare de iepuri a auzit cineva?
Dar de vanatoare de ratuste?


Ma gandeam... victoria asupra lui Brad Pitt n-ar fi mai dulce? :)). Iar pentru nepretentiosi, victoria asupra lui Mircea Badea gasesc ca ar fi mai potrivita decat victoria asupra unui mistret. Sau poate nu? :-))))).


Bine ca acu' multi ani, cand m-am maritat io, toti baietii erau seriosi si saraci .
Dac-ar fi sa ma marit acu', as ramane fata batrana . M-ar iubi daaaar, poate i-ar placea vanatoarea. Daca nu i-ar placea vanatoarea, i-ar placea Audi alb. Daca nu i-ar placea Audi alb, ar asculta manele cand e beat. Daca n-ar asculta manele, ar citi carti despre poligamie si i s-ar rupe sufletul cand m-ar privi =)).




Citat:
cred ca strugurii sunt prea acri



:-))))))))))))))))))) Asta-i tare de tot!!!


A, ina_nz, te rog, nu ma face sa incep sa vorbesc despre Charles of Wales .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

"victoria asupra animalului"



Iar pentru nepretentiosi, victoria asupra lui Mircea Badea gasesc ca ar fi mai potrivita decat victoria asupra unui mistret. Sau poate nu? :-))))).


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.


tztztz Denizel tztztz, am vazut ce-ai scris

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Mimooo, de cand nu te-am mai vazut...:).

Iti place MB, sa inteleg? Nu-i nimic, nu e grav .
Grav este cand il place un barbat . Il place si simte nevoia sa dovedeasca ca e mai bun decat el :-))))))).

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel


Citat:
cred ca strugurii sunt prea acri



:-))))))))))))))))))) Asta-i tare de tot!!!


A, ina_nz, te rog, nu ma face sa incep sa vorbesc despre Charles of Wales .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.



ok...lasam mult prea pomenita familie regala engleza

uite alta

http://www.exposay.com/princess-caroline-of-monaco-and-friends-hunting-in-spain-on-november-28-2007/v/15467/


Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Hahaha Mircea Badea - mistret !

Hai sa fim seriosi. Nu e chiar atat de salbatic.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Caroline de Monaco e vanatoreasa??????? Caroline de Monaco e vanatoreasa??????


Pai tocmai, nu am zis ca MB e mistret (doar imi puneam o intrebare :)).
Cum sa fie mistret, cand, stie toata lumea, e karatist/boxer/tae-boxer/facator de flotari intr-o mana?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput