Pestisori... pestisori... (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Eu acum am reusit sa ma uit pe siteul facultatii... si mi-au stricat ziua... seara... am primul examen din sesiune sambata Asa repede
Asa ca nu mai strig nici un catalog... va las pe voi
Dau pe aici dimineata, la cafea... ca dependenta-i mare... si de cafea, dar mai ales de DC
Poate vreti sa va povestesc ce am invatat



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica



AHA... care va sa zica, matalutza, arunci cate un ochi aici in fiecare dimineata, cauti cafeaua si daca nu o gasesti taci ca pestele
Si zici ca sambata incepe balamucu`? No, sa ai spor la invatat siiiii poti sa ne spui ce ai invatat pana acum


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui crig72

hihi..dany special am scris un pic
apropos si eu am mers azi la munci dar a fost ok pentru ca nu m-am trezit dimineata.maine scap repede si poimaine zi libera ca sa pot sarbatori ..asa ca nu voi avea o saptamana prea grea.am si eu timp mai mult pentru Mariuca mea.
pupici

mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7b841915e4d3f468ee5e00&skin_id=10&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Mariuca

Mariuca


Asa doamna, spor la dat din degete nu fi zgarcita la vorbe, eu stiu ca pestii sunt tacuti cand nu vorbesc daaaar.... unde-i marea?!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Nu stiu ce ganduri aveti voi in noaptea asta, da` eu ma duc sa-mi culc odrasla, in seara asta ar trebui sa adoarma inainte sa ajunga cu capul pe peerina aseara m-a trezit cel putin de trei ori, pe la la ora unu` a decis ca merge sa manance macaroane cu branza, nu-i da nimeni las` ce merge singura, daca nu era atat de tarziu si nu mi-ar aprea atat de rau sa o trezesc dimineata dupa cateva ore de somn probabil as fi ras cu lacrimi, facea doi pasi, se intorcea inapoi la pat, sa isi sustina ideea de a ajunge la bucatarie si tot asa pana cand am renuntat eu si i-am dat copilei sa manance... ma duce la disperare, da no... trebuie sa semene copilul cu cineva, azi maine o sa stam la taclale pana dimineata

Va pup, mi ca adorm iar inaintea ei


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna!

Eu ma uitam la un film,dar am bagat un oki si aici,sa nu ma puneti absenta...

Marami la noi n-a mai nins deloc,asa ca zapada,numai ceva ramasite,de la Craciun...De cand tot zici ca-ti iei alta masina,si nu te mai tii de cuvant,pai treaba-i asta?...sa iei masuri...greutati..

Eliana spor la invatat si bafta multa la examen! Bine ca stau picii la baie,a mea mai nou se ridica in picioare,fuge de apa...

Dany cati ani ziceai ca ai,20? Oaaa,ce mica esti! pai la cat te-ai maritat?...sau nu?

Pupicei la toata baltuta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

,sunt pe fuga

V-am citit si m-am amuzat,sunteti niste dragute

Maine sper sa am timp mai mult de scris!!!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Danutza, la noi nu a nins nici macar de Craciun, deloc, da` deloc. Mey, daca ar fi dupa mine eu nu mi-as lua alta masina, zau ca as reparao, de fapt trebue sudata, iti amintesti cum m-am infipt, inainte sa albesc de tot, in intersectie, daca aveam alta masina mai aveam tupeu sa fac asta? Nu! As fi asteptat sa vada vreunu ca-i blonda la volana si sa i se faca mila de mine sa ma lase sa trec. Si apoi, Lancia, nu e masina, e o pasiune.
Mirela, te asteptam sa faci strigarea
Danezo... unde-i cafeaua? Unde ai disparut? Si tu?!
Serbanica?!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Iete cafeaua
Saru'mana pt. incurajari

Dany contabilitate si info de gestiune Cine m-a puuuuuus
Da' ori fac un master dupa in mass-media si jurnalism saaaau as vrea stomatologie (da' asta daca voi castiga la loto ... nu pot si facultate, si serviciu, si copiii pe cap... sau sa-i mareasca sotului salariu... cat noi doi la un loc )

Marami pana acu' am invatat de unde sa printez cursurile Primul exament mai e si la contabilitate

Si mai trebe sa ajung si la facultati pana sambata (cu baietii dupa mine, n-am cu cin' sa-i las la orele imposibile cand au astia program cu studentii) ... pt. ca io nici carnet de student n-am... m-or lasa in sala de ex. pe ochi frumosi? Nu prea creeeeed... Ca acu in bolentin am un nume... pe carnetul vechi alt nume... doar n-o sa ma duc cu dosarul de acte sa le explic ce si cum



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Rayuela ii cuscra bre, da bag de seama ca de ametita ce ii iar a uitat ca exista un topic cu sirene.
Acu zau ca fug la munca, deja e tarziu rau


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua !
Azi m-am trezit la 9.00 , noroc ca programasem telefonul ...am dormit cam prost si am bagat cea mai mare viteza ca sa ajung la timp la servici , la 10.00 , noroc ca sunt foarte expeditiva nu moscaita si m-am incadrat .


Ely, primul pas l-ai facut intr-adevar , si stii cum se zice , ca sa iei examenul o prima conditie este sa te prezinti Spor la invatat !si bafta cu baietii ....


Mirela, deci daca tot te-am distrat sa mai dai pe la noi

Danuta , he he de unde 20 ani , poate 20*2 .....de fapt am zis 20 ani si 240 luni

Multam de cafea Ely , si va mai dau si eu una , am luat-o in termos de acasa , ca nu am apucat decat 1 cana sa beau ....de regula acasa de cand ma trezesc, uneori si de la 6.00 beau cam 2 cani, dar jumate cafea , jumate lapte .

Marami , dar la ce ora incepi tu munca , la 10.00 asa ca mine

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

va pup pestisori... sunt la servici...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput