Pestisori... pestisori... (29)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui FELIS

va pup pestisori... sunt la servici...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero




servici usor !Mihaita cu cine sta ? Cred ca ai spus dar am uitat

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Priiiiimaaaa acasa!
Revin sa povestesc ceva mai incolo


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Ciao fetele!

Dany dupa cum povesteai tu,eu chiar am crezut ca ai 20

Felis pupici si de la noi

Noi am fost pe afara,la plimbare si ceva cumparaturi ca batea vantul prin frigi..Miru a adormit in carut,inainte sa ajungem acasa..i-am luat o pijamaluta draguta..
Ce bine ca s-a mai inmuiat gerul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Dar de ce ziceati ca va apuca depresia peste o luna?...incepe zodia noastra si mai imbatranim cu un an? Aha,acum m-am prins si io ...nu vreau sa ma gandesc,n-am timp..

Marami astept povestea,cu nerabdare..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Felis m-ai dat gata cu pozele alea cu mancarica,ce bine aratau toate,incepuse sa-mi ploua in gura..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serbanica spune:

Fetelor sarumaina la balta!Serban e un cuminte cit eu sunt la lucru dar cind ajung acasa incepe festivalul dar e un dulce.
De de ieri sunt la cura de slabire si imi este foame tot timpul dar nu ma las nu stiu ce am sa ma fac miine cind ma duc la Sf ion ca am multi dar vad eu si nici mosul de craciun nu l-am desfacut si are 750 de gr,dar sper sa rezist!
balta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Serbanica, ce cura ai inceput am si eu una

Felis, acu am vazut ca esti veterana in ale pescariei ce zici ii dam de lucru elyannei in doua saptamani cu inca un capitol

Danutza, la noi e un ger de nu te vezi, azi dimineata erau -12 grade cand am plecat la munca,pe la amiaza s-a facut si mai frig mai ca-ti vine sa stai doar


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Danuta , sa va fie de bine plimbarea si Mitu sa poarte sanatoasa pijamaua !

Serbanica , normal ca e cuminte cand esti plecata ....cand vii se alinta si el , bebelusul simpatic!

Marami , cam scurt program ai

Eu acum am ajuns pe acasa plakta de la 9.30, am fost la dentist , apoi sa fac radiografie .....distractie ce mai ...

Si la Bucuresti este frig, dimineata fulguia putin dar apoi s-a oprit si cam ger .Vorba lui Marami, iti vine sa stai numai sub plapuma



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Marami acum mi se puse pata sa venim intr-un weekend la Straja,oare gasim cazare?...nici nu stiu exact pe unde e,eu am fost o data dar la IEFS,in anul 2 de faculta,adica prin 90...se poate urca cu masina neechipata de iarna? Mihai al meu a facut facultatea in Petrosani,dar n-a fost niciodata la Straja...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui danuta36

Marami acum mi se puse pata sa venim intr-un weekend la Straja,oare gasim cazare?...nici nu stiu exact pe unde e,eu am fost o data dar la IEFS,in anul 2 de faculta,adica prin 90...se poate urca cu masina neechipata de iarna? Mihai al meu a facut facultatea in Petrosani,dar n-a fost niciodata la Straja...



Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze


Bey madam, va urc io pana sus in Straja cu matahala, ca doar am mai urcat nu-i bai, numa sa o duc la un nea boboce, ala de are o masina infipta in casa sa o sudeze. Drak stie pe unde o fi cedat inainte de Craciun, mi-am facut cumparaturile ca toata fomeia, da` cand ajunsei la bloc n-am gasit unde sa o parchez, in timp ce incercam sa arunc un ochi dupa un loc liber unu` tocmai pleca de pe locu` meu dora pentru a intoarce matahala trebuia sa ies de strada si sa fac cateva manevra, nu mi s-or aratat ca incepu sa semene Pana-mea a Bucarest asa ca am luat-o printre blocuri, toate bune si frumoase doar ca nu aveam pe unde sa ies, da` cum is maimutza de fel, am bagat talpa am urcat tortuarul, eeeee....da` cand sa cobor bordura am facut un POOOC ca s-or speriat ce-i de erau prin zona, drak so gandit ca-i atat de inalta bordura.....amu suport consecintele, domnul sot a zis sa-i pun o "tibla" cu de-a vanzarea, cica trebuie sa sune asa " VAND LANCIA THEMA FERRARI, 500 EUROI, PRET NEGOCIABIL, IA-O DOM`LE DE-A MOACA NUMAI IA=O" SA " VAND MASINA IN STARE PERFECTA DE FUNCTIONARE, CUMPARATORULUI II PLATESC MOTORINA PE UN AN DE ZILE"


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput