Mamici si burtici de Baia Mare (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Melly, e bestial noul look, mie imi place

Deci sa nu-mi fac mari sperante, contul meu e la BRD . Macar sa intre saptamana asta...

Fetele, cand aveti timp, ia uitati-va pe www.mothercare.co.uk , sunt niste hainute si jucarii super misto la reducere. Livrarea costa 25 lire la care se adauga 2 lire/kg. Daca ne adunam mai multe e avantajos, eu tare m-as baga la o comanda.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

fetelor!!!

Va rugam sa ne adaugati si pe noi pe listuta. Rares Andrei, DN 28.11.2008, ora 19:20, Scor APGAR 10/10, 3560g, 52cm, operatie cezariana, Spitalul Jud. Baia Mare, Dr. Costin Nicolae

multumesc pentru gandurile bune .

Suntem bine, crestem, papam laptic de la mami...

Am pus si cateva poze cu noi


minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Salutare!
Vad ca povestiti de indemnizatie...eu cand trebuie sa merg sa imi depun actele pt ea? Eu cred ca in Ianuarie...E mult de umblat si de stat la cozi?

Am observat ca ati povestit si de Seini cu torturile...Acolo vrem si noi sa fecm tortul pt botez...trebuie sa sun zilele astea sa intreb cu cat timp inainte ar trebui sa merg sa dau comanda si sa ne alegem modelul si umplutura. Ne-am gandit pt botez sa inchiriem sau sa cumparam o fantana de ciocolata mai mica. De cumparat am gasit la real si la flanco dar nu stiu cat sunt de bune. Stiti voi in alta parte?

Noi suntem bine. Papam mult si ne distram...tare draga ne e Sofiutza. Cred ca in weekend o sa facem prima plimbarica daca nu ploua prea tare. Deja ma simt si eu mai bine si cred ca as rezista la o plimbarica :P Dupa ce ne obisnuim, o sa iesim si cu voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Fetele cu conturi pe la BRD, nu va amagiti cu soldurile pe care le gasiti afisate online.Si eu folosesc zilnic la munca facilitatea lor "online" si soldurile nu se actualizeaza nici dupa 3 zile. Mereu am de sunat la banca pt un sold real.Asa ca, incercati bancomatele!

Va pupam.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157607860891037/" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

Aha, de asta mie mi-au intrat , ca am card la Banc Post. Sper sa va intre si voua cat de repede.
Malinka, Melly multumesc .
Melly, foarte bine iti sta culoarea asta. Mie personal mi se pare ca-ti sta mai bine decat blonda.
Mikolleta, si eu tot cu Costin Nicolae am nascut, tot cezariana. Sa cresteti mari si sanatosi.
Mihor, si voi.


Clau si piticii
http://community.webshots.com/user/clau2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

anca81, clauco multumesc!!!sa stiti ca blonda era frumos nu zic ca nu mia placut dar era foarte costisitor si mi-am stricat parul foarte tare!!!asa ca o sa raman cum ma dat Dumnezeu

nikoletta superb copilas mai ai tu acolo!!!e un scump!!! de la Amelia pentru el si de la mine binenteles!!!sa traiasca si sa creasca mare si sa fie cuminte!!!

noi asteptam acu niste musafiri din spania, care au venit acasa in cele din urma si au si ei o fetitza de 9 lunisoare!!!asa ca vb maine!!! tuturor si o seara cat mai placuta!!!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

www.dancingsantacard.com/?santa=464425" target="_blank">Craciunitza...dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:





Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

www.dancingsantacard.com/?santa=464425" target="_blank">Craciunitza...dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Buna dimineata !!!!

Melly, imi place foarte mult noul tau look...iti sta mult mai bine acum decat blonda...parerea mea...

Camelia.t ti-am admirat feciorii...doi blonzi foarte frumosi ...o fetita mai lipseste sa fie trupa completa...

Nikolleetta, ai un baietel superb, sa-ti traiesc si sa va bucurati de el...

Mihor, Sofia e o draguta...ai nascut normal sau cu cezariana? ma bucur ca ai fost multumita de clinca, si mie mi-a placut foarte mult...

bebeii mici sa nu aiba colici...si sa fie mancaciosi...


Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Copilul meu iubit
O satmareanca intre baimarence

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

Buna dimineata si o pentru cine doreste !!!
adrianaSM multumim de aprecieri




Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

www.dancingsantacard.com/?santa=464425" target="_blank">Craciunitza...dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Citat:
citat din mesajul lui AdrianaSM


Camelia.t ti-am admirat feciorii...doi blonzi foarte frumosi ...o fetita mai lipseste sa fie trupa completa...


Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008)

Copilul meu iubit
O satmareanca intre baimarence


Adriana, multumesc frumos . Formatia cu siguranta va ramane asa cum este.Pe pitic l-am nascut cu cezariana si cu ocazia asta mi-am facut ligatura de trompe.Eu mai am si alte probleme de sanatate asa ca, multumesc Domnului ca ii am pe ei doi si-s sanatosi. Am tot sperat ca Andrei va fi fetita...dar nu ma plang, e atat de cuminte si scump ca face cat o fetita si-un baiat la un loc. Numa sanatosi sa fie.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157607860891037/" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput