dr. TUTUNARU cap. (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

Fetelor, eu mi-am facut analiza de secretie vaginala (streptococ B) la Instit. Cantacuzino, a costat in jur de 40 ron, iar rezultatul in aproximativ o saptamana. Singurul dezavantaj este ca trebuie sa te duci foarte de dimineata (6.30-7) caci se dau bonuri de ordine care sunt limitate la numar!

SARBATORI FERICITE!!!

27+ cu Albert Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa101 spune:

Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun, si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata, mult noroc sa aveti in toate, LA MULTI ANI CU SANATATE !!! CRACIUN FERICIT !!!


27 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu nu-i comentez profesionalismul, dar oricum, dl dr e grabit rau de tot. Sora mea a fost la el pentru ca nu raminea insarcinata si i-a dat o lista lunga de analize si medicamente. Instinctul si internetul au facut-o sa nu se repeada cu capul inainte in tratamente inutile si analize scumpe. Problema era a sotului si dupa o mica operatie s-a rezolvat, numai ca niciunul dintre medicii vizitati (printre care si acest guru al problemelor de infertilitate) nu a fost capabil sa dea cea mai simpla analiza si sotului! Trist ca totul tine de o ruleta, daca ai noroc sa vorbeasca si sa gindeasca-bine, daca nu, ghinion!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasa

Eu nu-i comentez profesionalismul, dar oricum, dl dr e grabit rau de tot. Sora mea a fost la el pentru ca nu raminea insarcinata si i-a dat o lista lunga de analize si medicamente. Instinctul si internetul au facut-o sa nu se repeada cu capul inainte in tratamente inutile si analize scumpe. Problema era a sotului si dupa o mica operatie s-a rezolvat, numai ca niciunul dintre medicii vizitati (printre care si acest guru al problemelor de infertilitate) nu a fost capabil sa dea cea mai simpla analiza si sotului! Trist ca totul tine de o ruleta, daca ai noroc sa vorbeasca si sa gindeasca-bine, daca nu, ghinion!




http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130603


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

La multi ani !!!!

Fetelor de danotino stiti ceva ? Ce face papusica ? Sunt bine ?


Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

La multi ani !!!!

Fetelor de danotino stiti ceva ? Ce face papusica ? Sunt bine ?


Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit


Printesa Eva papa tot, e inca micuta dar e vioaie. Danotino va sta cu ea in spital circa 3 luni.

Ingerasul meu
Povestea mea

Bubulina + Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

stie cineva cat exact avea danotino cand a nascut ( ca saptamani de sarcina) si cate grame avea fetita la nastere?

Mami de fetita si de baietel 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Multumesc mult Bubulina Ma bucur ca sunt bine si abea astept sa ajunga cu ea acasa


Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

stie cineva cat exact avea danotino cand a nascut ( ca saptamani de sarcina) si cate grame avea fetita la nastere?

Mami de fetita si de baietel 28+




33 saptamani si 900 grame

Ingerasul meu
Povestea mea

Bubulina + Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ieri am fost si eu la dr T si am tot citit anumite chestii negative despre el ca intrasem putin la banuieli, Dar am regasit acolo acelasi medic pe care-l stiu de 3 ani. Nu mi s-a parut deloc grabit, mi-a raspuns la intrebari, a glumit, mi-a pus servetel nou pe scaun, mi-a dat analize de facut (enumar astea pt ca s-au plans unele fete ca nu ar face-o). Mi-a dat incredere ca o sa fie bine. Nu stiu, poate am eu bafta sa-l gasesc mereu in toane bune, dar pt mine e super profi! Sper s-o tina tot asa!
A nu se intelege ca nu cred ce spun fetele cu experiente negative, imi pare rau ca au avut parte de asa ceva, eu spun doar prin ce trec eu si e o experienta pozitiva. Si oricum nu am incredere sa merg la altcineva, nu exista medic fara bile negre, dar la unii parca sunt prea multe totusi.

Mergi la inceput