dragule sunt insarcinata ..CE?! Ok hai la avort!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Suspect de multe nick-uri noi intr-un singur topic...

Parerea mea e ca cineva are prea mult timp sau prea multa fantezie si in mod cert prea mult acces la calculatoare diferite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB

Suspect de multe nick-uri noi intr-un singur topic...

Parerea mea e ca cineva are prea mult timp sau prea multa fantezie si in mod cert prea mult acces la calculatoare diferite.




cred ca ai dreptate

Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Eu altceva nu inteleg.

cand esti gravida...pai toate gandurile, faptele, planurile ti se invart in jurul minunii pe care o porti cu tine.
Ori Liliana, toate raspunsurile tale la subiectul asta se invart in jurul barbatilor. X, Y, Z, Q, W...mai lasa-i deoparte, ai toata viata in fata sa te decizi care o fi.

Mai bine spune-ne ce a mai iesit la ecograf, cand trebuie sa nasti...chestii din astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Liliana sarcina usoara in continuare. ai grija in primul rand de tine si de bb din burtik. restul...se rezolva. E greu, multi suntem afectati de criza, dar cel mai important e ca voi 2 sa fiti ok. Ma bucur ca a aparut un alt barbat in viata ta, care vrea sa fie alaturi de voi. Nu te grabi, timpul le rezolva pe toate.
Ce e bb? sau ?
si ai grija de tine.

_
Gio20+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

cum poate mai, sa-si numeasca cineva copilul... taliban? mi se face pielea de gaina numai citind asta.
e ca si cum l-ar numi 'comunistul meu' sau odiosul meu, tilharul meu, crminalul meu, hitlerul meu. oare femeia asta n-are constiinta? nu stie cine sint si ce au facut talibanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Este fetita si sarcina decurge normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisaelisa spune:

Liliana 82,


Cred ca tu te joci de-a mama si de-a tata...







lisaelisa

mami de ingeras dragalas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenyy spune:

Liliana,multa bafta in continuare,pari o femeie puternica,optimista,cu siguranta vei fi o mama excelenta,lasa rautatile undeva in spate,pregateste-te ptr ziua cea mare,cand iti vei tine printesa in brate,si ii vei multumumi Bunului D-zei,ptr cel mai frumos cadou...Cateodata nu poate fi totul atat de'roz" cum ne-am dorit,dar sigur un copil atat de dorit,te va incuraja si iti va aduce atat de multe satisfactii...Rautaciosi vei intalni la tot pasul,pe DC,pe vecina de la 3,pe matusa Tamara de la scara x,fruntea sus iubita...
Pupici,si bucura-te de fiecare secunda a vietii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliana82 spune:

Multumesc pentru incurajare Lorenyy. Desi mor de frica de momentul nasterii abia astept sa vina pe lume bebe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mailsabra spune:

Draga Liliana,
Ti-am citit povestea. Ma bucur sa descopar o femeie responsabila si puternica in tine. Eu am trait povestea ta si am o minune de baietel de 3 ani pentru care nici un efort nu mi se pare prea mult. Iti spun si eu ca multe mamici inainte; nu judeca atat de radical reactia taticului natural...poate aveti o sansa ca relatie, nu ai de unde sa stii. Lasa-i calea libera daca vrea sa incerce. Iar fetita iti va imbogati viata cum nici nu banuiesti.
Sa ai grija de tine si nastere usoara!

Mergi la inceput