Puiuti de randunici 2008 (150)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Vio,bine ca ai mai dat un semn
ROXANA,iesi imediat de acolo

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:



Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Vio, nu l-am intarcat..e greu..nu vrea bibe! biscuitii sunt de la 4 luni, se topesc si nu e pericol sa se inece..bucatile mari nu i le-am lasat nicu eu, in gura..
am vazut si eu 3 baieti de Bubu, ce iubiri si ce joaca pe ei!!:))

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Roxana, Valentina, iesiti la joaca!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Foarte frumoase poze de bubu mici si Mufarin!

Roxana,
Chiar ma intrebam ce-i cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

uite pe cuscra, si Valentina! ce faceti?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Miha,

Simo, nu am apucat sa-ti spun la vremea respectiva, dar i-am vazut pe baietii tai frumosi cum "se-ntelegeau ca fratii" si mi-a placut mult ce vorbeau ei acolo pe limba lui Sam

Luny, poate e mai bine sa amani intarcatul ca suntem in plin sezon de raceli si viroze si ma gandesc ca e totusi mai protejat daca e alaptat. Nu stiu cata protectie are de la san, dar eu zic ca e un aspect de luat in considerare.





Nopti albe in Florida: 1 dintzishor a rasarit, mai asteptam 19
"Adam and Eve had many advantages, but the principal one was that they escaped teething." - Mark Twain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata si eu cu baita...Stef nici n-a vrut laptic, a papat doar 50 ml si s-a culcat...o sa se scoale mai incolo cand i se face foame

Mai, e ceva de groaza, nu pot sa mananc ceva ca vine si se uita la mine si trage la mine. Dimineata am mancat o mandarina si a venit calare si i-am scos pielita la o feliuta si i-am dat in gura. daca vedeati cum sugea din feliuta, a supt toata zeama si mi-a lasat-o uscata . A papat 2 feliute din alea mici.
Apoi s-a dus randunoiul la piata si i-am zis sa-mi ia mere de Voinesti, i-am zis exact locul de unde sa ia si el imi vine cu merele alea injectate, cica aratau asa de bine , parca le manca el. Si am zis sa le mananc eu, ca pt. Stef mai am din alea romanesti. Si am luat marul, am muscat din el si a intins mainile sa i-l dau si il racaia cu dintisorii de jos si il sugea, o gramada a lipait la el . N-a rupt nici o bucata mare si eram si eu atenta.

L-am vazut si pe Mufarin cum bea laptic de la tati, bun si-asa!

Vio, sanatate multa! vino si tu mai des, ca mi-e dor de tine! poze cu Sean nu mai ai?

Vali, Roxana, ce faceti dupa canapeaua aia??

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Vad ca ati revenit la sentimente mai bune fata de aspiratorul ala... Hihi. Mai pun ceva bani si imi iau o masina... Mai avem de vazut inca 2 prezentari de aspiratoare si apoi deliberam. Sper sa ne fie de bine pentru muuuult timp!

In rest smotru, tzitzi, smotru, tzitzi, plimbare, tzitzi si acum ma mai asteapta un smotru mititel... si tot nu e gata casa, dar si luni e o zi!

Va pup, o seara buna sa aveti!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput