Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (99)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

La Multi Ani! lumi_nag, sa fi fericita, sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii din ppartea lui george!

acum: eu nu pot sa beau siropul asta de ceapa! numai cand deschid sticla sa ii pun lu edy in lingurita mi se intoarce stomacul pe dos...prefer ceaiul cu lamaie si miere.

Marta- mukta sanatate si tie si lu victor...si ce a fost mai greu a trecut..pupici multi si recuperare rapida.

Kitty -hai mama amandoua la nebuni---Dar ce facem cu copiii???
lasand gluma la o parte, sa dea DD sa iasa bune analizele si pup pe Giulia sa se faca bine si sa speram ca Raul nu va face reactii nedorite in urma vaccinului.te pup si cred ca mai avem inca foarte mare putere si rabdare ...si nu cred ca e cazul sa vb de nebuni...pe mine cred ca nici nu m-ar primi...sunt un caz pierdut


revin



Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:



ioana ma bucur ca Matei e mai bine si speram sa nu mai culeaga nimi de pe la cresa...edy el putin o data la 2 sapt aduce cate ceva acasa.sa speram ca nu e cazul si la voi.va pup


am terminat si cu filmuletele deci daca aveti timp si rabdare

www.youtube.com/watch?v=0ySJYvALWiM" target="_blank">edy si animalele

si

www.youtube.com/watch?v=uHgXi0ue0Gw" target="_blank">poezii si cantecele

pa pa




Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

buna dimineata asa pe la pranz

Imi pare rau de toti copiii bolnaviori... sa se faca bine...Raisa e mucioasa nu mananca mai nimic dar om trece si peste asta...toata familia suntem raciti, ragusiti si muciosi...deci o tragem in famuilie

Marta imi pare rau ca ati trecut prin asa un calvar dar ma bucur ca medicii si-au facut datoria si ca sunteti ma bine. Ma rog sa va faceti bine de tot si tu si Victor si sa auzim numai de bine.

Colajul l-am facut cu un program dat de aia de la aparatul foto

Stefimic....despre calciu....citez din ce mi-a zis pediatra ei" Biocalciu pentru copii este un calciu facut din oase de vita si este calciu care se absoarbe 90%" normal ca i-am luat si il bea spre surprinderea mea....are putin gust de vita

Roxana trimite si la noi zapada si pe Raresu il asteptam cu sanie cu tot.





Raisa luna a doisprezecea

Raisa 1 an

Diana
mama de albinuta mofturoasa RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

La multi ani Lumi...sa fii sanatoasa si la punga groasa...sa aveti parte numai de momente frumoase alaturi de voinicul familiei

Raisa luna a doisprezecea

Raisa 1 an

Diana
mama de albinuta mofturoasa RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Buna fetele!
Multumesc pentru urari si sa va dea si voua DD bucurii si sanatate, sa va bucurati de puii vostri.
Noi am sarbatorit de ieri pentru ca azi nu ar fi venit nimeni ca toti lucreaza.
Am urmarit ce ati mai vorbit pe aici si nu pot sa spun decat ca imi pare rau pt bolnaviori si sper sa le treaca de tot si repede.
Jiji nu vrea sa repete si el ca tot omu dupa mine...doar cand il apuca pe el zice cate ceva.De ex ieri i-am cerut pup si a zis "piup".Da nu mai repeta nici sa-l bati.
Face si el pipi la olita din picioare si face mai repede decat inainte pt ca il ia frigu
Acum mai nou are un cos maaare si cu puroi pe oo si nu pot sa-l dau cu nimic pt ca il doare.
Buuun cam asta despre noi, mare lucru nu am sa va impartasesc.
Pupici!



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuuulti ani Lumi!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui rein

M-au omorat astia cu vaccinarea impotriva cancerului de col!

rein


daaaaaaaaaaaaaaaa, si pe mine, bine ca nu am fata sa stau in dubii...o fi bine, n-o fi....


Zapada la noi o cazut toata intr-o noapte; seara m-am culcat bine mersi desi zisesera fetele pe claca de zapada ca cica vine, dar aici la bv nu era niciun semn; dimineata s-a trezit sotu si s-a dus la bucatarie si am auzit un "nuuuuuuuuuuuuuu" disperat si atunci am stiut ca a nins (in camera aveam draperiile trase). Sania e de anul trecut, o cunoasteti, din carfur parca.

Ma mie imi place zapada, sa il duc pe rares cu sania sa ne bulgarim, nu imi place cand trebe sa ma parchez da asta e....tre sa fie si zapada, nu? La anu daca n-o mai fi asa salbatic rares poate il dau si la ski sa invete sa skieze.

SANATATE pt toti!

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani Lumi!!!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
poze cu matei - 1 AN 7 luni jumate!!!!
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI LUMIIII!!!!!!!!!!!!!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns phili spune:

buna fetelor!!
frumos,frumos Raresu!!!si zapada...
Si al meu se trezeste noaptea de cateva ori,atunci trebuie sa-l luam cu noi in pat,ca altfel nu se mai culca
Bine ai venit acasa Marta!!
Sanatate pentru ceilalti bolnaviori!!


Mergi la inceput