Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Gabitzam La multi ani!!!!!
Ylari ce ai vazut in filmulet se numeste jumper si este de la Fisher Price. Uite-l aici:
http:// www. babycomfort .ro/index.php?cmd=show_product&id=2110
Are si nepotica mea si este inebunita dupa el si tot asa adoarme in el, abia astept ca imi trimite sora mea si mie unul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Vianne, Andrada, multumesc mult

Am descarcat cateva poze si doua filmulete de azi. Il vedeti pe Andrei cum a venit cu floarea, tare mandru de el. Costi imi adusese flori ceva mai devreme, sunt in poze, dar asta mic n-a vrut sa vina acasa de la gradinita fara floare. Mi-a cantat iar la multi ani, imi mai cantase si dimineata o data. Si cu Raducu hlizit un filmulet. Vedeti www.dropshots.com/gabitzam4#date/2008-11-21" target="_blank">aici.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

gabitza, ma termini cu tortul ala..si ce-i curios e ca pana sa raman gravi nu imi placea frishca
si cum iti canta Andrei la multi ani! mortaaallll

am si eu ceva...uite aici forumista cea mai tanara... aici si aici ce faceam noi ieri dimineata ...edit: scuzati freza, deranjul..faceti abstractie era 7 dimineatza doar

The cheese to my macaroni - Mufitza Ariana Elena




Pozici Mufitza
Mufitza's Videos
5 Lunitze
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrada79

Gabitzam La multi ani!!!!!
Ylari ce ai vazut in filmulet se numeste jumper si este de la Fisher Price. Uite-l aici:
http:// www. babycomfort .ro/index.php?cmd=show_product&id=2110
Are si nepotica mea si este inebunita dupa el si tot asa adoarme in el, abia astept ca imi trimite sora mea si mie unul.



Merci frumos!

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui YLARI

Citat:
citat din mesajul lui Andrada79

Gabitzam La multi ani!!!!!
Ylari ce ai vazut in filmulet se numeste jumper si este de la Fisher Price. Uite-l aici:
http:// www. babycomfort .ro/index.php?cmd=show_product&id=2110
Are si nepotica mea si este inebunita dupa el si tot asa adoarme in el, abia astept ca imi trimite sora mea si mie unul.



Merci frumos!

YLARI
http://community.webshots.com/user/YLARI


http://b1.lilypie.com/tFAgp3.png



caaaaaaat???? 650??????? ori am inebunit eu de cand am datornici ori m-am zgarcit, dar...poate sa traiasca fatuca mea si fara ala...i-am luat leagan de 500 in care sta 5-10 min cand are chef daca are chef..cateodata doarme in el ore bune, da rar...

The cheese to my macaroni - Mufitza Ariana Elena


Pozici Mufitza
Mufitza's Videos
5 Lunitze
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

VAd ca v-ati temut de vant si ati umplut pagina dupa pagina. Eu am stat vreo 3 ore afara cu Mirci. Si am si o veste buna: am scapat de constipatie . Face des si solid, dar moale, nu mai sunt pietre Scuzati detaliile
Virginia i-am dat calciu in primele 2 luni, odata la 2 zile cate 3ml. Imi recomandase sa-i dau pana la 4 luni,
dar nu i-am mai dat facea un scandal de ziceai ca-l tai, nu-i placea gustul
Ah... si stiu micii de care vorbesti, de la Dealul Negru....moooammmaaa...ce pofta mi-e!
Mikaela esti o draguta. 67 cm are Daria? cat Mirci al meu! E inalta si pare dolofana...eu nu stiu ce sa mai cred cu graficele astea!
Mihaser ma bucur tare ca s-a rezolvat cu piciorusele!
Miss misto costumasul...fetelor, toate aveti mosi craciuni prin casa????????
Cenia sper sa va treaca repede infectia!bietii de voi!
Cleo f misto lucrusoare ies din mana ta! Imi plac. Caciulita are schema?
Mi_bebelina tin pumnii sa fie ok, poate pur si simplu a inspirat-o vremea la somn
Andreutza nu te mai inivinovati aiurea ca nu ai nici o vina. trateaz-o si gata, ii trece fetii!
Nu mai primesc comenzi pe laredoute franta pentru ca s-a lansat in ro. Vad acum ca raspunsese si Lilly
Ylari ce bine ca ai impartasit-o...daca stiam veneam si eu, tare putoare m-am facut, nu mai merg
la biserica nici sa impartasesc puiul..macar de sarbatorile astea...
Adriana nu e adevarat, sotul meu e medic si dupa anestezie sari doar o masa! te poti duce linistita
si arunci primul lapte. Pe mine m-a si operat sotul ca am avut un granulom acum, in timp ce alaptam, si mi-a facut
2 fiole de anestezic.AM muls primul lapte cand am ajuns acasa si gata!
Doloress i-am mai dat si eu biberon intins...nu mai fac, gata...desi ma mir ca laptele de san nu se duce la fel
ce daca e de san, stie urechea ce lapte o blocheaza?
Intreb si eu...
Iulia si al meu se scoala plangand, tipa, uneori doarme incruntat...nici mie nu-mi place asta...ooof
fetele, eu incerc sa-l feresc de Tv am spus ca pana la 2 ani, acum ma rog ca macar pana la un an. De fapt d-aia a si
cazut din bouncer ca-l mutasem depe fotoliu - unde sta de fapt pe masuta - cu spatele la tv...ta-su il mai pune la tv
ca sa scape daca il rog sa stea cu el, dar nu dureaza ca i-l iau...
Ah, si vad ca si fatuca ta e psaionata de tehnica. Al meu numai pe laptop calare ar sta!
Vianne esti tare ocupata ca ne e dor de tine!



Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008
POZE BOTEZ MIRCEA
ALBUMELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Iulia, esti de coma

Bestiale filmuletele!! Si fi-ta iese ori computerista, ori rockerita

Si inca ceva: esti o frumusica, o desteapta, ai umor, mie imi pari o tipa pe care orice barbat ar trebui sa fie fericit s-o aiba de sotie.


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii *** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui MissParker

Iulia, esti de coma

Bestiale filmuletele!! Si fi-ta iese ori computerista, ori rockerita

Si inca ceva: esti o frumusica, o desteapta, ai umor, mie imi pari o tipa pe care orice barbat ar trebui sa fie fericit s-o aiba de sotie.




Subscriu!Subscriu!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008
POZE BOTEZ MIRCEA
ALBUMELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micaela06 spune:

Gabitzam superb... poze, copii, tort... totul. Ce frumos ti-a cantat, super cred ca e cel mai frumos cadou.

Iulia83 ce faceati ma la copil? Ce formunista frumoasa !

Mihaela de Daria-Maria (23 iunie 2008)

O comoara, o comoara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

reallaura, nu are schema. Adica cred ca tre platit sa o scoti.
Si ash vrea sa o fac, ca alternativa la fular. Poa ma ajutati, voi fete pricepute sa o descifrez.

si da, iulia e una din cele mai slabe si sigur top 3 cele mai frumoase mamici de aici! Iar fiica sa... seamana cu mama, of course





o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput