Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

uitasem - tot off topic
in weekend am fost si pana la Zefir pe sos Iancului, au paltonase delicioase cam la 150 - 175 lei. mai au multe modele faine de costumase, bluzite, in general imbracaminte office. preturile bune - la f multe produse aveau pretul de 42 lei.

pupici si sper ca nu v-am plictisit cu informatiile si ii sunt folositoare cuiva .

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

buna ziua fetelor
este a treia si eu am avut noapte alba sotul meu s-a ars pe fata, ieri
astazi merg la posta, au venit 2 colete, revin cu impresii mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Puteti sa-mi dati si mie adresa exacta (sau detalii cum se ajunge) a fabricii din Bucurestii Noi si a mag. Zefir? Multumesc.

Clau, multa sanatate Marei.

Anne, imi pare rau pt sotul tau.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

care va sa zica GAME OVER cu LR...nasol,ce altceva putem zice?Si eu care azi dimineata m-am uitat pe site si am ochit 2-3 pulovere de bumbac pt sotz!

Clau si Anne : sanatate celor dragi.

18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Chiar ca trebuie sa ne miscam: sa cautam o companie de primire si reexpediere si sa incercam cu forurile europene.

Pacat. Era super. Sper sa reusim. A trebui incercat si cu comunitatile de romani. Poate ineva se reprofileaza si deschide birou primire-xpediere colete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

anne16 - multa sanatate sotului si refacere grabnica.

graviduta - magazinele le gasesti pe soseaua bucurestii noi, de la piata 1 mai daca o iei pe sub Pod Constanta si mergi inainte intrii pe bucurestii noi, dupa prima intersectie pe partea dreapta este fabrica beta impex. ca mijloace de transport in comun sunt troleele 97, 86 si 65 si mai este si un tramvai pe acolo dar nu stiu care.

Zefir este pe soseaua Iancului pe partea dreapta mai aproape de electroaparataj decat de piata iancului, la exterior e o cladire veche darapanata pe care este pus un banner mare magazin de fabrica % colectia de iarna (ceva de genul), intri in curte si e in cladirea din fata la parter, oricum sunt niste usi deschise si te prinzi ca acolo este.

bafta si spor la cumparaturi.

o zi frumoasa

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Salutare !

Ia uitati ce www.laredoute.ro/newsletter/20081118.html" target="_blank">SPAM a primit o prietena de-a mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Dragii de ei nu au buget pt publicitate.Folosesc forumurile si spamul...ti se face mila,nu-i asa?

18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

aleluia, sa mai punem de-o coliva Am simulat o comanda si nu-mi mai apare adresa, ci Africa de sud.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Nu stiu cine intreba in capitolul anterior de Sos Alexandriei insa eu am magazinul acolo,daca pot sa ajut cu ceva ,cu cea mai mare placere.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput