Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxel

Buna,
Am dat si eu 2 comenzi in data de 7.11 si nici pana in ziua de azi nu le-am primit. Mai e cineva care a dat comanda in 7 sau inainte de 7.11 si nu a primit comanda?
E prima oara cand fac comanda la ei, si hainutele imi placeau foarte mult.

Va rog sa-mi spuna si mie cineva pe ce adresa de mail pot sa-i intreb de comanda mea?
Sa nu-mi spune-ti ca am adresa in link, ca am cautat si nu am gait, oi fi eu mai chioara.
Please.

merci frumos

http://ruxel.blogspot.com


http://www.laredoute.fr/Help/QACategory.aspx?categoryid=64#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxel
Sa nu-mi spune-ti ca am adresa in link, ca am cautat si nu am gait, oi fi eu mai chioara.
http://ruxel.blogspot.com




Pentru neclaritati sau informatii suplimentare , de regula se contacteaza serviciul de relatii cu clientii al LR, prin postarea intrebarii/solicitarii pe site-ul LR, in sectiunea Aide.

Unde Aide este link si se vede lucrul asta

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, eu astept din 7.11. Citeste ghidul, totusi, degeaba le scrii.

Jasmine, au venit incantati. Cica in curte ar fi lucruri interesante de vazut, din pacate a fost frig azi si nu au zabovit prea mult. Parerea mea e ca merita mers si macar de un tanc, avion, tun, tot o sa fie interesat. Bine, vine acusica 1 decembrie si le poate vede la parada.



de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:



Eu nu am luat aceasta bluza, dar sunt fete care au luat-o.

Eu astept un colet din 06.11 ; 10.11 si ultimul din 12.11( unde mi-am luat si eu lenjerie cu buline)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Sunt destul de in urma cu cititul dar recuperez.Vroiam sa va spun ca exista o companie de transport in Romania care aduce pachete din Europa. Eu aduc cu ei saptamanal colete din Germania .
Trebuie insa sa aflu daca lucreaza si cu persoane fizice sau doar cu cele juridice cu care au contract.
Un colet pana la 10 Kg costa 120 Lei + tva iar pana la 15 Kg este 140 Lei + tva .
Nu este ieftin .... dar macar exista o solutie. Ei ridica coletele de unde li se spune .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

120 roni e mult, ionela-roxana. Atlassibul, pe acelasi nr de kg ia 10 euro. Intreaba, totusi cat ar lua din San-Sebastian, Spania...pana in ro.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Am scris ca este mult dar atlasibul nu ridica ei personal din cate stiu si au locatii in cateva orase .
Este f bun Atlasibul dar nu cred ca se va gasii cineva sa umble cu pachetele noastre sa le duca la sediul atlasib..... din pacate.
Tariful este acelasi in toata Europa ! Intreb totusi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

69 Ron.
da Miruna, la cel din Vitan.

Citat:
citat din mesajul lui alinam

Leyla cat ai dat in Real pe macaraua galbena?
am gasit-o si eu in kaufland :) ultima, sta frumos in porbagaj ca daca o aduc acasa o gaseste vlad pana de sarbatori.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, asa e, la Atlassib tb sa duci tu pachetul. Sunt convinsa ca pana la urma o sa gasim soluti cea mai buna daca fiecare cauta si vine cu cate o idee.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Eu ii foloseam pe ei ca alternativa la Posta Romana care pt 15 kg imi cereau mult mai mult de atat .


Mergi la inceput