Redoutistele fidele La Redoute France (151)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Apropo de ocupat timpul liber din weekend- pt cine nu e la birou - noi ieri am fost la Plazza la filmul Madagascar (vi-l recomand) si azi i-am trimis cu tatal lor la Muzeul Militar. Mi-as fi dorit sa ajung si eu la Gaudeamus dar mi-e teama ca e aglomeratie si nu intelegem nimic din targul de carte.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Apropo de ocupat timpul liber din weekend- pt cine nu e la birou - noi ieri am fost la Plazza la filmul Madagascar (vi-l recomand) si azi i-am trimis cu tatal lor la Muzeul Militar. Mi-as fi dorit sa ajung si eu la Gaudeamus dar mi-e teama ca e aglomeratie si nu intelegem nimic din targul de carte.

de comentat



Din cate am vb cu colegii mei (noi avem stand acolo), ieri a cam fost aglomerat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Apropo de ocupat timpul liber din weekend- pt cine nu e la birou - noi ieri am fost la Plazza la filmul Madagascar (vi-l recomand) si azi i-am trimis cu tatal lor la Muzeul Militar. Mi-as fi dorit sa ajung si eu la Gaudeamus dar mi-e teama ca e aglomeratie si nu intelegem nimic din targul de carte.

de comentat


sa-mi spui si mie te rog cu ce impresii revin cei mici de la Muzeul Militar.Le-a placut?Le-a captat interesul cat de cat?L-as duce si eu pe al meu dar mi se pare ca e cam mic pt asa ceva si mai mult de 10-15 minute nu va fi interesat .

17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

eu n-am mai putut sa dau nici o comanda...
problema e ca am un cec de la ei, din vra -n-au mai avut unele produse si mi-au trimis un cec de 38 de euro, um ii iau innapoi?

Unde se poate trimite un mail ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ligeea

Unde se poate trimite un mail ?

ligeea

Ai link in ghid

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Ehe Miruna...si am continuat aseara cu iesitul, am fost la Real...si au scos multe jucarii...am venit incarcati de jucarii, am gasit si macaraua pe care o vazusem la Quelle si tanjeam dupa ea, dar ma gandeam ca daca dau o comanda acuma o voi primi pe la anul
Am plecat pe vreme buna si ne-am intors pe ninsoare, deci clar ieri am avut ceva cu vremea. Ca sa nu mai zic ca azi ne-am dus pana la mall cu carutul si am crezut ca ne zboara vantul cupilul cu tot cu carut...
Servici usor!

Citat:
citat din mesajul lui mirunajr

Buna dimineata, de la birou!

Leyla, te felicit ai fost curajoasa pe vremea aceea sa iesi si cu copilul dupa tine.. Eu recunosc ca am fost mai puturoasa ieri. De fapt am iesit de dimi sa o duc pe fii-mea la meditatie si cand am vazut ce e afara mi s-a taiat tot cheful..

Mama de Anca-Simona


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Leyla cat ai dat in Real pe macaraua galbena?
am gasit-o si eu in kaufland :) ultima, sta frumos in porbagaj ca daca o aduc acasa o gaseste vlad pana de sarbatori.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Citat:
citat din mesajul lui leyla

Ehe Miruna...si am continuat aseara cu iesitul, am fost la Real...si au scos multe jucarii...am venit incarcati de jucarii, am gasit si macaraua pe care o vazusem la Quelle si tanjeam dupa ea, dar ma gandeam ca daca dau o comanda acuma o voi primi pe la anul
Am plecat pe vreme buna si ne-am intors pe ninsoare, deci clar ieri am avut ceva cu vremea. Ca sa nu mai zic ca azi ne-am dus pana la mall cu carutul si am crezut ca ne zboara vantul cupilul cu tot cu carut...
Servici usor!

Citat:
citat din mesajul lui mirunajr

Buna dimineata, de la birou!

Leyla, te felicit ai fost curajoasa pe vremea aceea sa iesi si cu copilul dupa tine.. Eu recunosc ca am fost mai puturoasa ieri. De fapt am iesit de dimi sa o duc pe fii-mea la meditatie si cand am vazut ce e afara mi s-a taiat tot cheful..




Leyla & bb Kaan (30 nov 2006)


La care Real ai fost?? ala din Vitan??? tre sa ma orientez si eu de jucarii pentru nepotei..
Merci, frumos...dar parca nici nu e duminica azi...asa de mult am de lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

Buna,
Am dat si eu 2 comenzi in data de 7.11 si nici pana in ziua de azi nu le-am primit. Mai e cineva care a dat comanda in 7 sau inainte de 7.11 si nu a primit comanda?
E prima oara cand fac comanda la ei, si hainutele imi placeau foarte mult.

Va rog sa-mi spuna si mie cineva pe ce adresa de mail pot sa-i intreb de comanda mea?
Sa nu-mi spune-ti ca am adresa in link, ca am cautat si nu am gait, oi fi eu mai chioara.
Please.

merci frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

daca nu ma insel si Claujro asteapta tot din 7.11

Mergi la inceput