Nou stil de viata (236)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Anda...stiu ca ai dreptate si sunt foarte hotarata sa lupt pana redevin ceea ce am fost, mai ales ca acum va am pe voi langa mine.
De ce o iei pe Carina la birou? Nu ai cu cine sa o lasi ? Ai randament cu ea langa tine? Eu nu as putea sa lucrez cu piticotul lnaga mine, as sta numai de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Ieri i-a fost putin rau: a durut-o burtica si a vomat o data si am preferat sa nu o duc la gradi. Carina e obisnuita de mica sa stea la mine la birou si isi gaseste de lucru: azi s-a uitat la Madagascar, apoi a desenat pe calculator (are laptopul ei) si de la 3 incoace le-a facut la toti colegii mei cate un desen.
Te pup si mai intru de acasa,

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Madelaine, m-ai lasat masca...Eu am o vorba insa: Orice sut in fund este un pas inainte .

Anda, astept cu reteta, nu este urgent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Anda, multa sanatate Carinei.
Ruxi, asta a fost....una peste alta e foarte aiurea pentru ca suntem in continuare colegi de birou Oricum, nu vreau sa scriu despre asta pe forum...Vorbim la 'intalneala'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Ok, vorbim la intalneala

Tzuni, vezi noi vrem sa ne intalnim, da-mi un PM daca vrei sa ne vezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Carina, buna ideea cu recompensele pentru fiecare kg pierdut. Merci. Asa voi face.
La fiecare kg pierdut imi iau cate o bluza, pt ca la capitolul bluze stau cel mai prost (multe kg la mine sunt pe burta.)si la fiecare 5 kg imi iau pantofi si fusta /blugi...Vezi ce darnica sunt cu mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:

Seara buna! Am sosit mai devreme acasa, azi am plecat mai devereme de la birou fiidca am avut programare la oftamalogie. Mi-am crescut dioptriile si ca atare mi-am facut si alti ochielari. Cred ca am stat o jumatate de ora sa-mi aleg ochielarii Pana la urma m-a convins doctora sa-mi iau unii cu rama rosie Sunt finuti, acum stau si ma intreb daca am ales ce trebuie. Maine ii iau si cred ca ma voi poza sa va arat, sa-mi spuneti sincer daca am ales ce trebuie. Ok...cu dieta merge bine, oricum sunt la regim din cauza stomacului. Mananc numai fiert si la gratar, asa ca sigur marti voi schimba prefixul

Puskin, ce bine ca vii. Mi-ar fi placut si mie sa vin, dar saptamana viitoare este graoaznica. Am controale la servici si joi am si sedinta la Dany la gradi. Poate data viitoare...
Claudia, of..dragul de Marc Lasa ca este mai bine ca a facut acum varicela, era mai greu mai tarziu. Si Dany a facut pe la 2 ani jumate. Ai grija sa-l hidratezi bine si sa nu se scarpine, raman semne. Dany are un semn pe frunte.
Made, cum a scris si Anda...capul sus si impreuna vom reusi sa ne atingem scopul. Uite, mie nu-mi vine sa cred ca am dat aproape 12 kg jos. Se putea si mai bine...dar e bine si asa. Violeta a dat anul trecut 20 kg...asa ca se poate
Anda, cum merge cu firma? Ai comenzi? Sanatate Carinei
Cuscra, mor de ras imaginandu-mi cum ar dansa Dany cu Mara Ce haiosi ar fi...Tu cum mai esti? Pupici tie si Marei

Revin...




Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Anda, ce obiect de activitate are firma ta?
Crys, multumesc pt incurajari. Astept maine poze cu noile rame de ochelari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Cris, si eu astept poze cu ramele. Sa stii ca eu am ochelari cu rame fucsia cu negru si imi plac de mor .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, depinde de ora si locatie. Ca de venit, normal c-as vrea sa vin! Doar trebuie sa ma vezi si vacutza! Muuuuuuuu


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput