Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Doamne ce a ajuns eva...inainte de dependenta DC intram pe acolo si citeam articole...Aveam o impresie buna despre site. Pacat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

'neata! Haideti repede la ca ziua-i lunga

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Am inceput ziua prin a ma dezabona de la LR
Asta e! Poate o sa scoata dl D o carte despre cum sa ai o CA de 2 mil de euro cu toale super scumpe intr-o Romanica in recesiune!

Sper sa-mi vina coletele si apoi gata ma las de meserie ca nu am chef sa alerg pe la banci ptr a-mi recupera banutii.
Interesant e ca Ro nu apare acolo jos la stegulete si nici nu au sistat nimic...Poate o sa ramana fata aia fara furnizor de botine in viitor!
Cred ca intuiti ce-mi doresc de Craciun

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

multumesc pt
chiar sunt curioasa cum v-a fi
astazi am chef de sunt tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Mihaser...multumesc...sunt incaltamintea e super ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata fetele!

ieri n-am mai intrat sa va zic de colet ca am picat lata m-a terminat bebelushul meu ieri(in fiecare zi o face dar ieri a facut-o lata)

deci din coletul din 4nov am primit doar www.laredoute.fr/vente-table-d-activites-reversible-playgo.aspx?productid=324128554&documentid=201208&single=false&categoryid=45546720" target="_blank">maswa de activitati care acum s-a mai ieftinit restul coletului nu stiu cand o sa vina ca nu mai era nimic la posta

eu am dat o comanda in prima zi de TTBA fara sa stiu ca nu se mai livreaza in ro (nu am intrat pe forum atunci sa citesc)si acum stau cu emotii sa nu ma trezesc cu banii luati(nu am verificat) si fara colet

ce v-ati distrat voi ieri aici imi pare rau ca nu mai pot sta cu voi ...ehhh ce vremuri



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

laura ioana ce-ai mai rezolvat cu tricicleta??mama ce nervi m-au apucat cand am vazut ce teapa ti=ai luatdar nu o lasa asa...cearta-te cu alea de la posta scrie la LR nu te lasa pagubasa ca sunt banii tai



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Unde se poate scrie un mail , vreau sa incerc sa redeschis contul, n-am comis nici o ,,infractiune '



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

neatza!

Bag repede o cafea cu voi, azi sunt in "recuperari" dupa ziua de ieri

Ligeea, doar pe Aide poti sa scrii, dar eu stiu ca s-a conversat Graviduta cu ei pe aceeasi tema, i-au zis ca nu pot sa o ajute , contul i-a stat blocat vreo 3 saptamani si si-a revenit de la sine. A, si cand i s-a deblocat contul s-a trezit una de la ei sa o anunte ca ei nu mai livreaza in RO. Nici nu stiu ce sa te sfatuiesc...


Mihaser, chiar ma intreb ce iti doresti de Craciun? Sa fie oare o pereche de botine culoarea soarec ?

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Neata !
Sunteti mortale, fetelor ! Mi-am inceput bine ziua , cu topicele de pe forumurile romanesti... Recunosc, in afara de DC si punctual Softpedia si Culinar nu frecventez alte forumuri... insa am ramas socata sa vad la ce nivel este eva.ro Suburban e putin spus. Bleah !


Redoutistele, aveti PM !

Off-topic:
1. azi se deschide Targul de Carte Gaudeamus...
2. am dat saptamana trecuta o comanda la Quelle, setul de www.quelle.ro/ro/q4r/kinderweltspielwelt/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfcm9fNjc5MDYmZmhfdmlldz1kZXRhaWwmZmhfbG9jYXRpb249Ly9xdWVsbGVfcm8vZGVfREUvX2FjdGl2ZT57MjAwNjEwMDV9L2NhdGVnb3JpZXM8e3F1ZWxsZV9yb18xNjcyX3F1ZWxsZV9yb30mZmhfcmVmdGhlbWU9cHJvbW9fNzUwMzQ1NDYsbG93ZXN0LWNhdGVnb3J5LC8vcXVlbGxlX3JvL2RlX0RFL19hY3RpdmU ezIwMDYxMDA1fS9jYXRlZ29yaWVzPHtxdWVsbGVfcm9fMTY3Ml9xdWVsbGVfcm99JmZoX3JlZnZpZXc9c3VtbWFyeQ==/?EMBPERL_UID=:9b208ea9880a7801b34d33f4f6a1c304" target="_blank">jacheta thermo + pantalon - l-am luat si acum 2 ani pentru fiica-mea, si a fost ok (cam subtire pentru iarna, car cu dres gros merge), de-abia anul trecut i-a fost bun (fix), si e foarte utila salopeta. Daca stiti unde as mai putea gasi salopete de fas in genul acesteia, poate imi spuneti si mie, va rog

Mergi la inceput