Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

seara buna!

ce faceti dragutelor? pensionarelor? hehehe hai ca nu m-am mai distrat de mult asa de bine, da trebuie sa recunosc ca am ramas socata de limbajul care se foloseste pe forumul eva, pe "vremea mea" acum 100 de ani cand ma plictiseam pe la munca si postam si eu acolo era inca un forum decent.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Fetele care aveti acolo cont, puneti-va in semnatura petitia LR si link-uri spre aricolele cu piata libera si declaratiile doamnei comisar.


De ce nu-ti faci si tu cont?
Eu l-am facut astazi, ca pe cel vechi l-am blocat(am uitat parola). Acum mi l-am scris in agenda

Alinam, si pe mine m-a socat limbajul folosit, mai ales ca se considera educat(a) si cere sa i se vorbesca....dar nu face acelasi lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

fetelor, va iubesc!!!!!!!!!!!!!

sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Ce incaltaminte ati luat pt copii?am un baietel de 1an si 8 luni...si nu stiu ce sa-i iau de iarna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

a mai postat unu pe topicul botine gri:

http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?forum=2&topic=60543?forum=2&start=20&nrpages=3


Fetelor eu tocmai mi-am comandat niste botine de aici: http://www.laredoute.ro/Femei/Incaltaminte-32-asc.html ... avad in vedere ca vorbim despre laredoute si nu quelle, care stim cat de greu onoreaza comenzile, se pare ca saptamana asta voi avea niste cizmulite noi si dragute. Abia astept! Intrati si voi si vedeti preturi..mie mi se par ok avand in vedere calitatea lor, eu stiu de la redoute din italia de la o prietena si stiu ca era foarte multumita de ei.

ia sa vedem care mai comentati ca tre sa plec la shopping ca altfel il bag pe husband in greva foameni

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Tareeeeeeeeee asta !!!!!!!!
Foarte dezinteresat!
"avad in vedere ca vorbim despre laredoute si nu quelle" "care stim cat de greu onoreaza comenzile"
"se pare ca saptamana asta voi avea niste cizmulite noi si dragute. Abia astept! Intrati si voi si vedeti preturi ...." parca ar vedea a 9-a minune a lumii ! Ce preturi pot vedea! Sa le fi vazut pe alea din 1 iulie de pe .fr!!!!!!! Atunci ce ar mai fi zis!

Si vikimiki a fost tare -
Citat:
Wow nu pot sa cred la redoute in romania!!!

Am intrat pe site si deja am facut comanda de cateva hainute care mi-au placut tare mult.
Sunt super incantata
Urmarind discutia, sunt convinsa de faptul ca lr.ro creaza anumite facilitati, asa ca merg pe mana lor.


De vreme ce se bucura asa ca lr e in romania insemana ca stia de lr.fr, nu?
"Urmarind discutia..." care discutie? Cred ca urmarea altceva, sau alta discutie...
Subscriu la ce s-a mai zis ... refuz sa cred ca pot fi atat de prosti incat sa stie preturile si facilitatile de pe lr.fr si sa comande la preturile de pe lr.ro !!!!!!!!!!!!!



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui crislunca

Ce incaltaminte ati luat pt copii?am un baietel de 1an si 8 luni...si nu stiu ce sa-i iau de iarna

Eu ii iau din gamawww.1.babyshoes.ro/COLECTIA-DE-TOAMNA.php" target="_blank">asta sau de la Leonardo incaltaminte Melania.
Sunt destul de ok!
Din Ungaria/Austria iau SuperFit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui mateivn

salut , ma puteti ajuta cu o adresa de mail de la www.laredoute.fr? am o plangere sa le fac


multumesc anticipat


le scrii pe site la Aide

http://www.laredoute.fr/Help/Help.aspx iar raspunsul il vei primi pe adresa ta de mail

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Seara buna!
Pentru cine nu era sigura: am dat o comanda fix acu 5 minute. Am primit confirmarea pe mail, banii sunt blocati... acu ce-o mai fi, D-zeu cu mila. Mai am de primit de pe 4 si de pe 9 nov. Si gata

De toata jena "domnii" cu .ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Ce naiba are contul meu ?
Ma chibui de 3 zle sa dau o comanda si nu merge...
I-am facut cont si soacra-mi si tot degeaba
Dupa ce bag produsele in cos imi aapare pagina verde cu ,,desole


O fi PC de vina ?

Vreau cadourile de Craciun , jucariile ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Cum pot sa fac un ,,complain ", pe unde trebuie sa scriu un mail ?
Are vre-un efect ?

Mergi la inceput