Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Dupa limbajul din ultimile postari, nu pare a fi "iunie"
Este limbaj de mahala folosit de barbati nematurizati, dar de "nu se coboara al alt nivel"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

sunteti tari, fetelor de pe forumul eva, nu am mai ras asa de mult.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Ce cool a devenit pe eva http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?forum=2&topic=61383?forum=2&start=50&nrpages=6


Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


Uoauuuuuuuuuu ce limbaj de mahala pe acolo
Atat le duce capul,atat spun
gabi


gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu cred ca reclama la site e garantata.Vor da buluc cumparatoarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

a mai postat unu pe topicul botine gri:

http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?forum=2&topic=60543?forum=2&start=20&nrpages=3


Fetelor eu tocmai mi-am comandat niste botine de aici: http://www.laredoute.ro/Femei/Incaltaminte-32-asc.html ... avad in vedere ca vorbim despre laredoute si nu quelle, care stim cat de greu onoreaza comenzile, se pare ca saptamana asta voi avea niste cizmulite noi si dragute. Abia astept! Intrati si voi si vedeti preturi..mie mi se par ok avand in vedere calitatea lor, eu stiu de la redoute din italia de la o prietena si stiu ca era foarte multumita de ei.

ia sa vedem care mai comentati ca tre sa plec la shopping ca altfel il bag pe husband in greva foameni

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

asta cu botinele e tot dezinteresata,zice si ea asa...sa se afle in treaba "intrati si voi","sunt preturi OK",bla-bla-bla.
Cu siguranta chiar saptamana asta o sa primeasca minunatele botine virtuale

17 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Deci am zis bine ca astea sunt platite momentan la postari,in lipsa de alte activitati mai conforme cu fisa postului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mateivn spune:

salut , ma puteti ajuta cu o adresa de mail de la www.laredoute.fr? am o plangere sa le fac


multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Mai am ras cu lacrimi ...nu mai pot

Stiti cum se spune: "dupa ploaie si furtuna vine si vreme buna" . Exact asa a fost cu mine azi...am avut o zi crunta la munci, am mai fost si la sedinta cu parintii de unde am venit un car de nervi....si zic hai sa intru pe forum sa ma detasez un pic...si peste ce dau....

Oare "agentii" astia de vanzari de la LR.ro nu-si dau seama ca sint penibili...sint vraiste cu site-ul, preturi ca nu as da atat pe neprobate nici sa ma dea banii afra din casa, de ce oare isi bat capul cu noi si nu ne ignora...ar parea mai inteligenti...ok au alt target, alt segment de piata, (daca il au) deci sa fie sanatosi....
falimentul il au asigurat, oricum...dupa ce te pacalesti o data cu un "poliester" la 1 mil si ceva, tre sa fii nebun sa mai cumperi si a doua oara...

Oricum eu m-am distrat foarte tare si va multumesc, mi-am revenit din nervii cu care am ajuns acasa

Miki,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Ce dragut, se strange latul pe zi ce trece... cu ajutorul lor chiar

De disperare au executat inca o miscare gresita: au incercat sa-si faca reclama gratuita pe cele mai mari forumuri de la noi si au primit ce merita. E incredibil cat sunt de neprofesionisti!! Softpedia e cel mai mare forum din Romania cu 1 milion de unici zilnic; in zilele urmatoare sa vedeti ce indexeaza Google si pe ce loc! In plus o sa-i activeze si pe bisnitarii care isi fac veacul pe la Bursa si atunci sa vezi care-i mai redutist!
Fetele care aveti acolo cont, puneti-va in semnatura petitia LR si link-uri spre aricolele cu piata libera si declaratiile doamnei comisar.

Mergi la inceput