Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
Ralu vad ca nu a mai trecut pe aici, parca zicea ceva de un mini concediu

Nu acum, Oana. Saptamana viitoare
N-am mai avut cand si nici chef sa stau pe la calc decat cu treaba-munca.
Acum incerc sa va citesc un pic.
N-am noutati.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimineata,Cine da cafeluta azi??Aly, ce mi-ai facut cu linkul acela...Am salivat aseara incontinuu in fata monitorului si m-am apucat de facut liste cu retete de praji. La papica nu am ajuns inca, dar te anunt.Giova, abia astept sa vad cum iese costumul lui Marco. Cred ca in cele din urma e cea mai buna alegere, dar mie nu mi-a trecut prin cap Silvi, ai grija de tine! Sa stii ca eu oricum am ramas cu impresia ca muncesti cam mult, deci o pauza va fi binevenita, nu?Ana-Maria 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza aproape la amiaz.

Dau eu daca nu s-a invrednicit nimeni pana acum.

Anamaria sper sa ma intelegi ca mi-a fost mai usor sa-ti dau link-ul de acolo decat sa ma apuc de scris din nou retetele. In plus acolo mai poti gasi si alte informatii si trucuri. Cand ajungi la papa anunta-ma ca pentru aia chiar trebuie sa ma pun pe scris retete.

Silvi deocamdata tot fetitze pe aici. Lasa, sanatoasa sa fie! Ai grija de tine si respecta indicatiile medicului. Da-l incolo de scarbiciu. Nici o sedinta nu poate fi mai importanta decat puiul tau. Si din moment ce ti-a dat medicul concediu medical, n-are nimeni ce sa comenteze.

Gio drum bun si distractie faina weekend-ul asta!

Va doresc la toate un weekend prelungit relaxant!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

gio, n-am acasa net...din pacate.adica n-am calculator, ca net-ul n-ar fi o problema. sper sa se rezolve cat mai repede dar mereu au fost alte prioritati. si chiar si acum mai am de luat multe in casa, ptr bb...
oricum am sa mai intru de la fratele meu, de la tata...cu toate ca nu imi placea pana acum ca in week-end cand merg in vizita la ei sa mai stau si pe net in loc sa stau cu ei...
marco va fi un spiridus f frumos cu siguranta!

anamaria, la munca la mine nu era obositor pana acum ptr ca fac chiar ce imi place. pot spune ca am venit la serviciu de placere si sunt o fire f activa de fel...dar acum e greu ptr ca nu pot sta pe scaun, urc scarile greu, nu pot sa mai car dosare, mape etc...si n-am primit nici un pic de intelegere de cand sunt gravida asa ca prefer sa stau acasa.

aly, acum ca stau acasa am sa pun in practica multe din prajiturile tale. nu stiu daca m-am laudat am si tava de checpana acum faceam intr-o tava de iena mai ingusta si taiam in 2.

o zi minunata tuturor!

silvi 23+ mami deCRINA
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Aly, nu-i nicio problema, eu chiar ma bucur ca ai dat linkul respectiv, poate prind si eu ceva experienta in domeniu, ca duc lipsa.Weekend placut in continuare (deja s-a dus sambata ). Acusi e iarasi luni.Ana-Maria 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

LA MULTI ANI, COANO!
CHIAR DACA TU NE-AI UITAT, NOI NU TE-AM PIERDUT DIN VEDERE...
SANATATE MULTA, FERICIRE SI MULTE BUCURII SA-TI OFERE VIATA!
Sper ca esti bine. Ne e dor de tine, poti fi sigura de asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Avem cateva pozici noi la semnatura, sa vedeti cum aratam noi la 7 luni infofolite pana in dinti

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Kitzy, m-am uitat la pozele cu Diana, si asa m-am emotionat ...Abia astept sa imi cunosc si eu mogaldeatza.Ai o fetita superba, sa va traiasca si sa va aduca muuuulte bucurii!Pe unde umblati, fetelor? Sarbatoriti de 1 Decembrie?Ana-Maria 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Anamaria multumim mult de tot, asemenea va dorim si voua!
O sa vezi ce frumos e cu un copil pe langa voi, va schimba viata, in bine
Eu una, nu concep viata fara Diana mea iubita

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


in sfarsit acasa!!!!
V-am citit duminica, am si scris si cand sa trimit...a picat netul. de atunci nici nu am mai putut sa-l facem. Nu stiu ce naiba are...sper sa se rezolve pana de sarbatori.
tuturor celor care poarta numele de Andrei si Andreea!!!

Noi suntem bine, a fost frumos acasa, a trecut prea repede. marco nu a mai vrut sa venim in Tm, dar n-a a vut incotro.
Vineri, dupa 6 ore de condus am ajuns in Gherla. s-a lucrat la drum, ne-am oprit la melania de unde i-am luat papuci faini si ieftini la marco.
la nasi a fost frumos, piticul- matei- de 4 luni e un dulce...doarme si papa. a cam fost terorizat de Marco...cand nu eram atenti, fugea la el in camera si-l impusca cu mitraliera. cred ca a avut cosmaruri piticul, vai de noi....
In schimb a fost super tandru cu el, il mangaia, il pupa, si cand plangea fugea repede...era curios din cale afara. Cu Tudor s-a inteles de minune, s-au jucat frumos, iar daca lui T ii trebuia jucaria lui M, acesta i-o dadea imediat, ca sa nu-l supere.
Sambata la pranz am plecat de acolo, am intrat rapid in Auchan si am iesit repede, nu am gasit nimic sa-mi placa...si ne-am continuat drumul spre Alba.
Duminica ne-am trezit la ora 11 si am plecat spre Albac, la zapada si sa vedem cabana pt. Rev. La cabana se urca 2 km pe jos, asa ca am zis pas...am mers la o cabana misto si ne-am jucat in curte si pe urma am mancat acolo. zapada nu era cine stie ce, era fain la Arieseni, dar pana acolo mai aveam de urcat 40 km si era deja tarziu.
Luni prin oras, cam naspa....parada am ratat-o ca m-am dus cu cumnata la un mag. de mi-am luat costum de ski. Clau mi-a zis ca marco a fost impresionat, dar nu a avut ce vedea...putini de tot. noi am ajuns la final...multa lume, nebunie...ce mai.
La artificii m-am dus doar eu cu marco si cu ai mei. Clau a mers sa-l scoata pe taica-su din sant, a derapat. bine ca nu s-a lovit el, dar masina in fata e distrusa.
au rezolvat azi pe la pol., asigurari si o face cat mai repede, caci el e taximetrist si e pierdut fara masina.
Ieri si azi l-am sarbatorit pe tata si cam atat.....
s-a terminat mini concediul nostru......ne gandim ce facem de Rev si asteptam sa vina Craciunul sa plecam iar spre Alba.

sper sa reusesc sa va citesc azi, daca nu maine...caci voi sta acasa, program administrativ.
.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput