Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy prima data am crezut ca-ti bati joc de mine cu mall-ul, stiind ca sunt 2 la voi. mersi de raspuns. Mi-am amintit si eu caci in Polus nu era.
Da-mi nr. pe Pm, pt. orice eventualitate, dar nu promit nimic. sa vedem cat facem de la Tm, pana in Cluj si cat pierdem pe acolo.
Oana distractie faina, lasa ca e fain sa fi invitat la asa ceva.
am vazut si eu transplantul de trahee aseara la stiri.
e bine sa nu ai nevoie niciodata de celulele stem, dar nu se stie ce-ti rezerva viata.

fug sa ma imbrac sa ies cu fetele la pizza.
pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

gio, sunt azi pana pe la 2 si am sa verific pagina noastra mereu...

cu celulele stem ne-am interesat si noi...prin luna a saptea de sarcina tre sa comanzi trusa, dar nu stiu inca sigur daca sa apelam sau nu. sunt 2 firme dar costa la fel ...aproximativ. diferenta e ca una iti ia banii si pe pastrarea celulelor 20 de ani parca iar cea din cluj iti ia banii anual...cam 1,2 mil/an
nu mai stiu acum exact cifrele da sper ca nu gresesc...
am vazut in schimb un reportanj despre un cuplu care a facut bb2 ptr a recolta celule stem si a-l salva pe bb1 care avea leucemie...nu in roci in franta. ideea e ca costurile ptr recoltare si pastrare nu sunt f mari...in schimb daca e nevoie ca cineva sa aiba nevoie de o interventie...atunci costurile sunt imense...adica sa spunem ca dau o mie de euro si recoltez apoi dau o suma infima pe an ptr depozitare dar daca copilul sau eu am nevoie de un transplant care se face in china/germania etc si costa o suta de mii de euro ...degeaba ca n-am de unde sa dau. si 100 de mii e un caz fericit
deasta nu ne-am hotarat inca...mai avem putin insa.

o zi minunata tuturor!

silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Silvia cam ai dreptate cu costurile. trebuie intrebat si dr. oricum.
stiu ca firma din Cluj iti ia banii doar cand verifica daca celulele recoltate sunt bune. poti sa-i platesti pe toti odata sau in rate.
Mai departe, daca ai nevoie de ele....nu stiu cat costa interventiile....din ce aud la tv o groaza de bani. una e sa te coste 30.000 euro, caci o mai rezolvi, dar cand e vorba de 100.000. Numai ca ce nu face omul pt. sanatate, apeleaza la tot ce e posibil.
haideti sa vb. de lucruri frumoase....e vineri...incepe weekendul...afara e urat si intunecat......

aseara a fost fain cu fete;le, dar prea scurt, la ora 22.30 eram acasa, si am iesit la ora 20. sunt 2 si alea au program de somn, ca si copiii. celelalte....au zis sa plecam si noi...si uite asa...dupa 2 ore ne-am tirat acasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, am notat adresa...poti sa o stergi.
iti trimit acu pozele, cosmin e evident cel in om de zapadasper sa iti dai seama cum e costumul...
pacat ca a fost asa scurta iesirea cu fetele da tot e bine ca ai cu cine iesi.



silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvia mersi, inca nu am primit nimic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio ti-am trimis PM.

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, sper ca ai primit...totusi. mie imi arata ca ti/am trimis...

azi este ziua unui sef si am fost si eu 2 minute sa zic la multi ani! am plecat repede ca se fuma f mult acolo...



silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Giova, mie mi se pare mai interesant sa fie costum de ren, ma gandesc ca Mos Craciun o sa fie mai multi copii. Dar acum e important si ce vrea Marco, mai ales ca el e cel care o sa-l si poarte.Ooana, noi ne dorim fetita , in special eu, ca sotul tot zice ca nu are importanta...Silvi, cum mai stai cu raceala? Eu incerc sa ma feresc cum pot, ieri membrii familiei au facut antigripal, sper sa scap Nici eu nu mai suport sub nicio forma fumul de tigara si incerc sa il evit pe cat posibil.Ana-Maria 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

ana maria, raceala nu a evoluat, imi curge doar nasul deci e ok...

fetelor, va urez sa aveti un sfarsit de saptamana minunat! sa va distrati, sa va odihniti...ce vreti voi.
aly, acum mergi la taiatul porcului? daca da sa ai pofta la pomana porcului

ne reauzim luni

silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pana am aparut eu....a plecat Silvia. dar sper sa fii primit mail-ul meu.
tare hazliu e piticul in om de zapada.nu e fgrea costumatia de facut...sa vedem acum ce decid...intre ren si om de zapada.
Aveti dreptate cu mos Craciun...pers. asta trebuie sa vina la copii, nu sa-i imbracam pe ei in mos. Nici nu-l mai intreb, sa nu ma surprinda raspunsul lui.
Kitzy primit Pm, am si raspuns.
fete va si eu. sa aveti un weekend minunat cu spor in toate.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput