Miresele anului 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Sigur ca ma primeste, ziceam si eu asa (ea incearca sa rareasca ecografiile, ca daca ar fi dupa mine, as face saptamanal, si nu neaparat de stress, cat din placerea de a-l vedea pe bebelache). Oricum sunt foarte multumita de dr mea, cel putin pana acum. Chiar e un om extraordinar!Ana-Maria 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
In 18 dec. are marco serbarea, in 17 m-am programat la tuns si aranjat.
Nu stiu cu ce sa-l costumez pt. serbare. ne-a zis ca in ren, mos Craciun sau om de zapada. voi ce parere aveti
prima data am zis in ren, ii cumpar cornite si imprumut un costum maro. azi am vazut costume de mos la bamboo la 30 lei. parca m-ar tenta sa-l fac mos...nu stiu.
Mai bine il intreb pe el, sa vedem ce zice...

Azi iau copilul de la gradi, si mergem cu Mihnea si mama lui in Mall. e ceva organizat pt. drepturile copilului, spectacol, baloane, picturi.....
Diseara ies cu fetele la o pizza, asa ca baietii vor fii singuri. pacat ca nu stau gagicile mai mult, la 22 sunt deja acasa.
o zi buna sa aveti.

Haideti la , capuccino, ceai de orice fel, croisante si ce mai poftiti voi.
sau sa va invit la o ciorbita si o , caci e amiaz deja.

Anamaria ma gandeam ca nu te primeste. eu in primul trim. mergeam tot la 2 sapt. pe urma in al doilea odata/luna, iar din luna 8 oiar la 2 sapt., luna 9 saptamanal, parca.
si eu de abia asteptam vizita la dr., vroiam sa ne vedem bebeul, dar si sa stim ca e totul ok. cred ca fiecare e asa.
Fetele din Cluj, please...la ce mall e Auchan?
la sf. lui nov. mergem la nasi si vreau sa merg si in Auchan, sunt o groaza de jucarii faine, daca mai gasesc ceva pana atunci.
si o zi buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hello

m-am mai eliberat putin si am zis sa intru sa vad ce mai ziceti.

Gio eu l-as costuma in Mos, dar vorba ta mai bine e sa il intrebi pe el.
Distractie placuta diseara la pizza, noi am fost ieri seara sa il sarbatorim pe seful nostru...iar astazi mergem la lansarea Golf VI, abia astept , sper sa si conducem putin sa vedem de ce e in stare!

Anamaria, sper sa aflati in curand ce va fi bebelusul, tu pana una alta ce ai dori?

Tocmai a nascut o colega de a mea la Cluj la Stanca, cica au saloane private si a fost tare multumita.
Ea a optat pentru recoltare de celule stem...ceea ce zic eu ca intr-adevar e o optiune foarte buna mai ales ca se poate face acum si in Ro, prieteni buni de ai nostrii acum 4 ani au apelat la o firma din Germania iar costurile au fost multtttt mai mari.

Ralnied, tot asa pe fuga, vad ca te pregatesti de concediu...foarte fain...si eu mai am cateva zile si trebuie sa le programez, unde ai pui ca in luna decembrie trebuie sa imi program concediul pe 2009

Aly va ca nu mai intra de la servici,o asteptam de acasa

ce faceti de 1 decembrie? noi ne gandeam sa mergem la Arges si pe la munte ca tot avem un wee prelungit!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

ana maria, stai linistita ca va creste burtica. asa ma stresam si eu ca sa creasca burta, ba sa miste bb ...toate la timpul lor

gio, multumesc! bag ceai cu lamaie si miere zilnic...pastile nu am luat ca m-am tratat cu leacuri babesti si a mers. nu ca mi-a trecut de tot dar e ok...
cat despre serbare...iti primit pe pm niste poze cu un pitic costumat in om de zapada. nu il pun aici ca nu e al meu e a unei prietene si sa nu se supere...
distractie frumoasa deseara cu gagicile. vad ca te tii de petreceri...bravo!!!

oana, de 1 decembrie nu am facut nici un plan. probabil ori vom ramane la tara inca o zi ca e dupa week-end ori daca venim la tl mergem cu prietenii pe undeva...la popice de ex n-am mai fost de mult, o pizza...inca n-am vb cu sotiorul.

o zi minunata la toate lumea!

silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

din pacate nu stiu sa incarc poze pe pmsi mail vad ca nu pot sa iti trimit...

silvi 22 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana . Nu e fain Golf VI. cel putin noua nu ne place.
distractie faina sa aveti.
Celule stem...buna idee. pacat ca la noi au aparut dupa ce l-am nascut pe marco. la bb2, cu siguranta voi face, costa peste 1000 euro, dar merita. Doamne fereste de ceva, poti apela la ele, atat pt. copii cat si pt. noi. Firma din Cluj e mai ieftina, acum a mai aparut una, dar mult mai scumpa.
Silvia trimite pe adresa asta: ......... am sters-o, pe urma mi-am dat seama ca ai plecat acasa. Iti scriu maine din nou, ca sa fiu acasa sa o sterg repede.


de 1 dec. vom fii la alba, in centrul Unirii. va fii o super parada, asa ca de abia asteptam.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Oana . Nu e fain Golf VI. cel putin noua nu ne place.
distractie faina sa aveti.


noi am primit o invitatie...stii tu e vorba mai mult de protocol si de o cina, decat de test-drive
...dar nu pot sa spun ca imi displace masina, nu vad o mare diferenta fata de Golf V
Citat:

Celule stem...buna idee. pacat ca la noi au aparut dupa ce l-am nascut pe marco. la bb2, cu siguranta voi face, costa peste 1000 euro, dar merita. Doamne fereste de ceva, poti apela la ele, atat pt. copii cat si pt. noi. Firma din Cluj e mai ieftina, acum a mai aparut una, dar mult mai scumpa.


da, ideea e foarte bune si bine ca a aparut si la noi...chiar am vazut ca s-a facut primul transfer de trahee obtinuta din celule stem

cum stai cu planul bb2?

Citat:


de 1 dec. vom fii la alba, in centrul Unirii. va fii o super parada, asa ca de abia asteptam.


super fain! sigur va fi foarte frumos....


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio da, la mall este si Auchan

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Doamne, cred ca citesc pe diagonala, la Iulius Mall este Auchan

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio daca tot vii la Auchan, eu stau la 2 min de el, daca ai un pic de timp, poate ne intalnim in mall. Imi dai un tel sa-mi zici cam pe la ce ora o sa fii acolo si poate se nimereste sa pot veni cu Diana pana acolo sa te vad.

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput