Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Felicia, La multi ani pentru Ilinca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Feli, La multi ani pentru Ilinca !!!!!



16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Cat pe ce sa uit:
Feli, sa-ti traiasca fata, sanatoasa si norocoasa!
Am gasit www.cyrillus.com/vente-en-ligne/default.aspx" target="_blank">asta Nu-i de cumparat acum, dar il puteti avea in atentie la soldari. Shippingul e la fel ca la LR: 5 euro+5%

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Am gasit www.cyrillus.com/vente-en-ligne/default.aspx" target="_blank">asta Nu-i de cumparat acum, dar il puteti avea in atentie la soldari. Shippingul e la fel ca la LR: 5 euro+5%


Miki, misto site, am dat si eu ieri peste el dar m-au speriat preturile. Face parte tot din grupul Pinault-Printemps-LaRedoute

Feli, sa-ti traiasca fata! Ce pregatesti bun ?

Clau, apropo de mesajul de atunci al lui Nushu, eu am o parere execrabila despre RZB : totalmente neprofesionisti in relatia cu clientii.

Citat:

Mihaela, toate ne-am recuperat banii integral sau nu, platind comisionae bancilor dar a fost alergatura pe la banci, schimb de mailuri, convins banca de ce sunt indreptatita sa cer banii inapoi...etc. Ganditi-va daca merita! Fetele care au semnat o petitie comuna pe la UE (parca) au primit de LR scuze si 20 euro sa comande , probabil ca ii obligasera aia la despagubiri...

E foarte imbucurator ce spui !! Nu atat din punct de vedere material, ci pentru faptul ca LR au fost obligati de un for superior la plata unor daune-interese (chiar daca mititele), si au reluat livrarile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

www.pimkie.com/create_account.php" target="_blank">Pimkie livreaza in Ro. Shippingul, deduc eu (ca nu e specificat), e 18 euro.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

www.pimkie.com/create_account.php" target="_blank">Pimkie livreaza in Ro. Shippingul, deduc eu (ca nu e specificat), e 18 euro.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


Nu livreaza. versiunea franceza livreaza decat in franta si monaco. cea nemteasca in 17 tari dar nu si la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Jas si ce faci, te risti sa comanzi casuta de pe .fr? Eu am pus-o in cos, a vazut-o si Ale dimineata, dar nu stiu ce sa fac...

Feli La multi ani Ilincai, sa creasca mare si sa fie sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Mai fetelor...eu m-am gandit sa imi modific adresa pe unul din conturi, cu cea a prietenei mele din fr.
Comand eu si imi trimit coletul cadou pe adresa mea. Daca astia nu vor mai livra in Romania tre sa trimita coletul pe adresa prietenei mele....adica in Franta.Ea il va trimitre la mine cu atlasibul...si asa nu ma mai cert cu ei pe mail - uite cecul nu e cecul.
Corect sau nu????!!!!
Daca nu au sistat inca livrarile catre Romania imi vor trimite mie direct coletul.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Citat:
citat din mesajul lui miki68

www.pimkie.com/create_account.php" target="_blank">Pimkie livreaza in Ro. Shippingul, deduc eu (ca nu e specificat), e 18 euro.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


Nu livreaza versiunea franceza livreaza decat in franta si monaco. cea nemteasca in 17 tari dar nu si la noi

Haidi bre, cum nu livreaza daca au Ro in lista? Da clic pe linku pus de mine.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

miki, am cont, am pus produs in cos si la validarea adresei zice ce am scris eu mai sus. verifica.

Mergi la inceput