Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Doamne fetelor ce ati tras...macar acum exista o speta...au si astia de la banci procedura!

Eu nu inteleg de ce naiba imi mai trimit mail cu TTBA si -65% la 45 000 de produse daca nu mai vor saiba de a face cu mine.

Sper sa-mi vina comanda din 4 saptamana asta...Am luat o geaca si ptr o prietena si o asteapta si ea nerabdatoare.

Eu chiar vreau sa facem ceva ca sa ne mai livreze astia...chiar daca au franciza...Mie imi trebuie jucarii..astia in Ro nu au!

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mihaser,mailuri cu oferte cred ca o sa mai primim mult si bine dupa ce nu vom mai putea comanda.Mailurile sunt generate automat si trimise bulk la niste mii de adrese din baza lor de date.

Aissa,habar n-am ce sa fac,as comanda casuta aia dar mi-e ca n-o primesc.Cred ca totusi maine ma risc,fie ce-o fi

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Fetelor, mai are cineva comanda din 28 oct neprimita?
Asteptam produsele alea ca pe nu stiu ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Kokiy si Croco21, ati avut dreptate fiul meu vrea de "Mos", consola wii

Am fost in aceasta seara in Carrefour si nu s-a miscat 2 ore de langa el. Intr-adevar a facut si miscare.
Partea buna este ca este la 950ron, adica la fel ca pe LR.FR, partea proasta- c-am scump cadoul de 'mos'

Am o intrebare? A fost pe LR modelul acesta de www.laredoute.fr/vente-pull-femme-col-u-prix-mini.aspx?productid=324140727&documentid=201208&single=false&categoryid=22897253" target="_blank">pulovar dar cu gulerul in V?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

magazin de papuci sport, pt amatori

http://stores.ebay.ie/TOOTZEES-SHOES



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Neata! Pe pagina 2...se poate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!

Jasmine ma bate si pe mine gandul sa o comand. O veni in cutie macar? Adica sa nu o puna in punga (pt ca in afara de casuta nu cred ca mai comand ceva). La 50 ron si daca ii pierd nu ma oftic asa tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Neata! Pe pagina 2...se poate!!!!


acelasi lucru spun si eu

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Fetelor...o rugaminte...
Am vazut niste tricouri la Ado...masura 162 si 174...Am 1.65cm si 55kg...si un bust cam generos......Ce masura sa iau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Pai, vezi cati cm ai la bust si vezi daca merg masurile
La masura 162, pt sunt 88cm, iar pt masura 168-174 la sunt 92cm.
Asa scrie in ghidul masurilor

Mergi la inceput