Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Gravi, am intrebat si eu "canadienii" mei si ei asa au zis, ca sunt imagini din oras. E posibil sa se insele, dar deocamdata nu am cum sa verific

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Refuzul de plata se poate face la 45 de zile de la comanda.


te rog mult sa-mi spui si mie cum se face asta, am colet neprimit comandat pe 10 oct,deci ma incardez..le-am scris mail sapt trecutra si cica e expediat coletul..dar tot nu a ajuns/

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Uita-te pe prima pagina,s-au pus instructiunule acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Buna, stie cineva de cand exact a sistat LR livrarea comenzilor? Ultima mea comanda e din 7, sper sa o primesc saptamana viitoare.


Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Eu am primit mail de la Sabine, luni si atunci am spus. Deci ar fi data de 10 noiembrie, eu atunci am dat ultima comanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Lr nu a sistat inca livrarea in Romania. Merge si acum sa dai comanda. Dupa parerea mea o sa sisteze cand nu o sa mai existe Romania in lista tarilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Eu am primit pe 12 coletul cu comanda data pe 1 nov. Cadou am avut vacutele de plus tare dragalase....si erau puse intr-un saculet de panza puturos rau....dar l-am aerisit si il folosesc ca imi place.

Camelia mami de Rares Petru (04.07.2002) si Daria Maria (17.05.2006)
www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
www.flickr.com/photos/47782891@N00/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Clau, stiu ca merge sa dai comanda, problema e daca ei o trimit. Daca-mi amintesc bine, nici data trecuta nu ne-au anuntat oficial, noi am tot dat comenzi si pe urma am primit la schimb cecuri.


Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui croco21

Clau, stiu ca merge sa dai comanda, problema e daca ei o trimit. Daca-mi amintesc bine, nici data trecuta nu ne-au anuntat oficial, noi am tot dat comenzi si pe urma am primit la schimb cecuri.


Andrei
Vacanta 2008



Din acest mitiv m-a abtin si eu sa mai dau comenzi. Acum mi-a alimentat sotul cardul pt cadouri de sarbatori si nu mai am pe ce sa-i cheltui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Am primit comanda din 4 noiembrie. Am avut lenjeria cu bule in 2 variante, roz cu gri si maro cu verde. Materialul nu e cine stie ce, cam teapan, sper sa se mai inmoaie la spalat. Insa culorile sunt f frumoase. Am mai aruncat asa doar sa fie coletul mai maricel balerinii atia
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-la-redoute-creation.aspx?productid=324125770&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=7, culoarea leopard, merg la cat au costat. culmea e ca i-am pus mai mult sa testez marimea si am luat 38 imi sunt f buni in conditiile in care eu port 37-37 jumate.
si am mai avut si astea:
http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-cols-roules-coupe-droite.aspx?productid=324140302&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=0&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=3 de care la fel sunt multumita.
Si cu asta declar capitol incheiat cu LR, asta pana s-o redeschide pravalia .fr ca pe .ro nici macar nu intru...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Fetelor, ce facem in ianuarie la solduri?

Mergi la inceput