Redoutistele fidele La Redoute France(148)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Le rog pe fetele care au comandat haine pentru copii le Quelle sa imi spuna cum sunt. Eu am comandat acum vreo doi ani si ceva parca niste pulovere pentru sot, care s-au cam largit. Eram curioasa daca si hainele de copii sunt "labartabile". Bine, la ritmul de livrare al lui Quelle, labartarea poate fi un avantaj, ca poate purta copilul hainutele chiar daca vin peste doua sezoane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui vio_dia

Site de incaltaminte din UK, cu livrarea in Ro (sau cel putin asa apare pe site, n-am comandat inca):
http://www.shoe-shop.com/icat/_sale


are shippingul farte scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Hakimela, depinde ce comanzi. Eu am luat ultima data un set din rochita si pantaloni si o rochita stil marinar si s-au comportat foarte bine. Rochita-marinar era cam decolorata fata de ce aparea in poza, dar a fost ok. In schimb, mi s-a parut ca au croiala mai mica (nu stiu exact cum sa spun), adica aceeasi marime de pe LR, de exemplu, era mai larga decat cea de la Quelle. Cumva Quelle = Okaou.

Sta cineva in Quebec sau cunoasteti pe cineva acolo? Am primit un slide cu imagini super din Quebec si nu stiu daca sunt din oras sau provincie si poate ar putea sa-mi spuna o fata care sta acolo.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Gravi, ai primit pps-ul cu imagini de iarna? Am avut aceeasi curiozitate ca si tine si cica sunt din oras. Oricum, aia iarna de poveste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Chris, eu am facut si a mers dar nu a fost usor. Am luptat ceva cu ei, cu ING-ul adica Dar nu au dreptul sa te refuze, e dreptul tau, client sa faci chargeback!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Eu subiectul Quelle l-am inchis! Am comandat o bluza de-a lu asta mica din sept si nici acum nu mi-a sosit. Am primit pe mail ca s-ar putea sa nu imi mai trimita ca nustiu ce pb au! Sa fie ei sanatosi si eu la fel!

Unde este in Arad magazinul ala cu produse frantuzesti?

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Refuzul de plata se poate face la 45 de zile de la comanda.


te rog mult sa-mi spui si mie cum se face asta, am colet neprimit comandat pe 10 oct,deci ma incardez..le-am scris mail sapt trecutra si cica e expediat coletul..dar tot nu a ajuns/

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Buna
Pe mine ma apuca nervii de cate ori intru pe .fr si vad o groaza de lucruri pe care as mai fi vrut sa le iau si acum nu mai pot din cauza de .ro
Cine mai are comenzi din octombrie nevenite? Eu am una din 28 si luny stiu ca mai avea una veche (apropo luny, ai solicitat sa-ti ramburseze banii prin virament sau cec? ca acum s-a facut o luna de la comanda si sigur o sa-ti rezolve problema, trebuie doar sa-i bati la cap zilnic)


nu mah.. nu stiu fr si nu stiu ce si cum sa le zic..eu inca speram ca vine..dar cred ca luni incep si eu cu mailurile..poate ma ajuta si pe mine cineva..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Hakimela

Gravi, ai primit pps-ul cu imagini de iarna? Am avut aceeasi curiozitate ca si tine si cica sunt din oras. Oricum, aia iarna de poveste...

Da, ala cred ca e, sunt foarte misto imaginile. Hai ca-l trimit si pe mailul comun, sa-l vada si fetele. Tu de unde stii ca e din oras?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Superbe imaginile! Nu cred ca vom vedea asa ceva in Bucuresti iarna asta...

Mergi la inceput