Nou stil de viata (235)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Si eu am dat azi cu mucii-n fasole si am bagat o praji
Insa a fost la ora 17, n-am mai manact nimic de-atunci, ajutati-ma sa nu mai manac pana maine dimi,pt ca NU mi-e foame, as manca numa de vaca ce sunt.

Insa...mare petrecere mare!!

La multi ani Alice! Sanatate, iubire si voie buna!!!

Stefan de Dordia, La multi ani, sa cresti mare si sanatos si norocos!

Sper sa ajung maine sa-l urez pe Aldito!!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Azi e ziua mea, dau de baut la toate fetele frumoase, sampanie de cea mai buna calitate!

Hahahha... si astazi, ca este ziua mea, aveti voie sa mincati orice, nu se pune deloc pe voi!

Si dupa sampanie, haideti la un dans turcesc din buric, ca acolo astea uscate nu au ce sa tremure in ritm de daula... Fiti fericite si bucurati-va de viata, de feminitate!

Sa aveti o zi minunata!

Alice


La multi ani, Happy sa fii sanatoasa si la punga groasa, de voie buna sa ai parte si de fericire-n toate, de respect si de iubire si de kilele putine.

Si-acum special un dans pentru tine de la www.youtube.com/watch?v=BO0rf1n1AzQ&feature=related" target="_blank">Tzuni

Azi da ca mancam unde se duc grasimile???? La fetele de la subiectul: Vreau sa ma ingras?


Stefan, Dordia sa-ti traiasca baiatul sanatos si voios. Petrecere frumoasa.

Aldo. Vik sa-ti traiasca si tie baiatu si sa fie sanatos. Petrecere frumoasa maine si la cat mai multe poze.


Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

sarbatoritilor de azi: Alice, Stefan (Dordia)!

Carmen, haioasa poezia. Felicitari pentru scaderea in greutate!

Carina, incep sesiunea la sfirsitul lunii ianuarie. Pina atunci mai e...zic eu...

Tzuni, cred ca-mi trebuie mai mult de o sapca de bani ca sa-mi cumpar un iaht. Sincer, daca as cistiga la loterie m-as plimba in jurul lumii si as scrie o carte de calatorii.
Sa stii ca visul cu albinele s-a adeverit, a fost o chestiune de bani, dar nu-mi ajunge nici macar de-o juma' de vapor.
Am vazut "Little Man" mai demult, mersi de recomandare.
Zilele trecute am revazut "The Scarlet Letter" cu Demi Moore si Gary Oldman. Mi-a placut foarte mult filmul, desi e diferit de povestea din carte, mai ales finalul...

Nu ma dati disparuta, vin eu, dar mai rar....citesc de zor...


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

intru intai cu meniul si dupa vin sa vorbim.

08.30- 2 oua ochiuri, 80g masline verzi cu anchois, 120g castravete
13.00- somon conserva 165g, salata verde 100g, ulei masline 1 lingura, zeama de lamaie
15.00 - 30g migdale
19.00 - 170g miel la cuptor, 100g salata verde, 180g castravete, 1 lingura ulei de masline

Total 1450 calorii

Mi s-a sugerat sa renunt la lactate o perioada, posibil sa mearga dieta mai bine, de aceea momentan nu mai pun gura pe ele desi imi e super greu, sunt dependenta de branza .

Revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Am citit din urma, acum sa raspund.

Gabriela, am stat la Austria Trend, este chiar langa birou, dar la cazinou am fost in alta parte, acolo la munte .

Roxa, eu imi fac meniurile in functie de ce am chef sa mananc si incerc sa variez si sa mananc ce imi place.

Rolo, mai am miel, te astept la Praga .

Claudia, si aici a fost groaznic de frig de dimineata. Imi venea sa ma intorc sa iau paltonul de iarna .

Happy, La multi ani!!! Iti doresc sa ai parte numai de bucurii .

Carolina, ce e apatia asta ?

Gusta, hai pune meniul, promit sa nu dau tare .

Madelaine, welcome back . Eu n-as tine o dieta fulger, risti sa pui totul la loc de Craciun. Cumpatare...

Daniela, da' sunt pusa pe treaba, sa vedem cat ma tine . V-am spus, am o motivatie puternica plus ca m-am hotarat sa vad cum imi sta slaba, ca n-am mai fost de cand eram copil si am uitat .

Tzuni, numai de prostii de tii...acum te somez, dupa aia vin cu biciusca.

Delia, sa inteleg ca ai castigat la loto ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Azi nu am fost la sala...ca mi-au venit rusii si ma dor toate cele. Ma duc maine si duminica, sper .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Fetelor dragi, multumesc mult de tot pentru urari!

Zuzi, sa stii ca tipa aia care danseaza chiar seamana cu Tzuni!...hahhaha... Fara numaaaarrr....

Azi am avut o zi tare aiurea... pe cuvint!

Dimineata am luat briose si croissant'uri pentru la munca... La 12 zic in sinea mea haide sa fac un lucru bun si merg la clinica de donat singe...
Am donat singe si cind coboram pe scari... pe cine vad???.... Pe Emilia, fosta amanta a lui Alin!!! hahahhahahhaha....
De fapt ea m-a vazut pe mine si a strigat "Alice, ce bine imi pare ca te vad, nu ne-am vazut de mult timp!"
:)))) Ne-am imbratisat, era cu un barbat cam pe la 50 de ani, mi l-a prezentat ca fiind prietenul ei bun, apoi s-a intors spre el si i-a spus "ea este nevasta lui ALin" la care eu zimbind i-am spus "hi! I am the Bitch!"...
I-am spus lui Emilia rizind "Imi cer iertare pentru pumnii in gura..." "oh, e ok, ai fost in stress mare, ai trecut prin atitea!" hahhahaha...m-a intrebat de fete, ce mai face Sarah care seamana asa de bine cu Alin, are ochii lui albastri verzui... ah!... la plecare mi-a spus ca i-ar face placere sa iesim la lunch impreuna... Yeah right!!!... si ca ma admira mult de tot, ca sint o femeie minunata...
Ca sa vezi ce surprize iti rezerva viata!...

Socata, ma reintorc la munca... ce chestie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare!
Happy, la multi ani, sa fii fericita si sanatoasa alaturi de fetitele tale!
Am mancat o jumate de cioco, vreo 300 calorii, asta pe langa ce am mai bagat la ghiozdan, insa cioco a fost in sanatatea lui Happy!!!a zis ca nu se depune, asa ca...asta e!
Si azi inca nu mi-am facut abdomenele, da asa n-am chef de ele, daca nu le fac, maine am sa fac de 2 ori!
Madelaine bine ai revenit in forta si sa ai spor la slabit!
Marilena bine ca sunteti teferi si n-ati patit nimica slava D-lui!
Ruxandra eu am scos hainele groase ca n-avem incotro, e frig, brrrr!
Carmen felicitari pt noua greutate! mortal meniu

Dimineata merg la coafor sa ma tund.
Acum trebuie sa merg sa-l dusuiesc pe cel mic si apoi sunt libera!!!!

Roxa am intrat saptamana asta la promod si m-am gandit la tine, am vazut reduceri mari la paltonase!
rolo distractie placuta la munte!

va dulce, sa aveti o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Fetelor dragi, multumesc mult de tot pentru urari!

Zuzi, sa stii ca tipa aia care danseaza chiar seamana cu Tzuni!...hahhaha... Fara numaaaarrr....



Pai special am ales-o soro...doar o data-i ziua ta, nu? Se putea sa nu puna Tzuni de-un show ....

Cat despre faza de azi, sincer m-ai bagat in ceatza. Trimite la baba un e-mail daca nu-i cu suparare si baga si-=o lampa pe-acolo ca sa ma dumiresc si eu. Hai ca te ca sa-ti mearga bine.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Mey, Zuzi mey, doar te rugasem sa nu mai arati nimanui inregistrarile cu mine! Acum zau asa...o sa bata fanii la usa, impresarii o sa sara pe mine, o sa fie coada la apartamentul meu! Presa toata o sa scrie, o sa dea si imagini la tv.... Oooooof, ca nu mai poti sa ai pic de intimitate in ziua de azi!

Happy, ce sa spun... ghinion iliescu cu intalnirea de pomina! Nu pune la suflet, treci peste!



Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput