Nou stil de viata (235)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Voiam sa va intreb....ce parere aveti de batoanele Fibro=Bar?

Am vazut ca-s de mai multe natii si ca ii erau recomandate si Nicoletei Luciu in cura ei de slabire dupa sarcina (deci sunt ok si cu alaptarea)
Pe unde am citit eu ziceau ca reduc pofta de dulce (amorul meu nebun) si pot inlocui o masa normala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

M-am adunat de pe drumuri intr-un final.Sunt franta de oboseala, plus ca m-a servit al meu cu un Ramazzoti, asa ca-mi pica ochii in gura.

Claudia , nu stiu daca la voi in zona exista Möma, dar m-am gandit la tine cand am intrat in zona accesorii..Multe lucruri dragute, chiar zicea al meu ca la cum sntem am fi in stare sa cumparam juma din ele, dar ne-am redus doar la a lua un sfert

Marilena, nu ai mai aparut, unde esti?

Lou, Ruxandra, petrecere frumoasa.

Eu am venit si cum nu avem nimic de papa, iar al meu avea pofta de pizza, am facut repede una, juma cu fructe de mare, juma cu maslime, salam, mozzarela si ciuperci.Eu am papat doar doua bucatele, al meu 4 , noroc ca nu se ingrasa.

UItandu-ma azi pe net, am vazut chilotei speciali pt pantaloni cu push-up.,Cand am sa fiu in stare sa pun poze, va arat.

Ma duc sa ma ntind putin ca imi pica ochii in gura, sper sa nu adorm.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna seara, doamne frumoase!

La Multi ani Viking mic, sa cresti mare, sanatos si frumos!

Ma invart pe aici, cam obosita...

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Hioi, acu vad ca e ziua micului viking . La Multi Ani si sa creasca mare Aldo! Numai bine va doresc!!! petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!

La Multi Ani! puiut de Vikinga! sanatate si noroc!
La Multi Ani! Happy!, sanatate, fericire si noroc!

Ieri citeam pe subiect si brusc imi pica netul, asa ca m-am dus la culcare. Azi i-am serbat ziua lui Stefan, cu copii, tort, baloane.
Carmen felicitari pentru slabit.
Zuzi chiar ca tipa semana cu Tzuni.
Irda bine ai venit printre noi! Sa-ti realizezi ce ti-ai propus! Sunt gingase fetitele tale. Au cam aceeasi varsta cu nepoteii mei, baietii Dordiei : Stefan 3 ani ieri iar Tudor 7 luni pe 17 noiembrie (17.04.2008)

Fetelor va multumesc eu in numele sora-mii, pentru felicitarile pentru Stefan. Ieri i-a picat calculatorul si pana il repara nu stiu cand o sa mai intre. Este dealtfel si foarte ocupata si obosita: vine de la servici numai la 20.30-21.30, cand trebuie sa se ocupe de cei mici.

Delia petrecere frumoasa maine cu ai tai.

Acum va las. Pup toate fetele, nu va mai enumar ca sunteti multe, iar voi stiti ca va salut pe toate.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Irda batoanele Fibrobar sunt ok cand simti nevoia de ceva dulce, dar nu trebuie sa faci exces. Eu, de exemplu, mananc cam 2 pe saptamana, in zilele de sala, seara, cand ma intorc de la sala, si nu mai mananc nimic altceva. Un baton tine locul unei mese. Dupa ce il mananci trebuie sa bei multa apa. Dar binenteles, daca se poate, este bine sa renuntam la ele, in favoarea produselor sanatoase.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Happy Am citit, am plans, am recitit si iar am plans si cred c-am sa mai merg pe la subiectul respectiv. Singurul lucru care m-a socat acum e ceea ce ti-am urat de ziua ta fara sa stiu absolut nimic. Ce ti-e si cu inspiratia asta "divina".

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Zuzilici, te pup! (as manca o tava de mici cu mustar si cartofi prajiti si o bere...da' sa nu mai spui la nimeni, ok? )

Bantui prin casa....n-am somn....


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...si bantui.....


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Fetelor dragi va sarut pe toate.
Vik stiu ca pleci la Hamburg dar sper sa-ti faci timp sa ne pui ceva pozici de la petrecere.

Mephala si de la tine inca astept pozici.

Hmm! am fost intrerupta si-acum cand m-amintors la mesaj...am uitat tot ce vroiam sa scriu... Sa vad ce-mi aduc aminte.

Roxa ai vazut ce finutz stie Rolo sa-si faca "introducerea" Pomeneste de-un Holland in ianuarie si treaba-i ca si rezolvata.

Rolo intreba-i de ceapa verde. Aici exista tot timpul anului la fel si salata verde...nu ma intreba din ce sere provine sau de pe ce plaiuri.

Violeta vroiam sa te intreb ce-ai rezolvat cu cea de-a doua opinie in legatura cu problema ta?

Puskin, Louisea distractie placuta la petreceri.

Irda bine-ai venit alaturi de noi.

Happy ce faci weekendul asta?

Fetelor ma retrag ca-i cam tarziu. Pe maine.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput