Nou stil de viata (235)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna dimineata!

Sunt cu cafeaua, langa voi. De azi ma fac cuminte. Promit.

Revim mai tarziu cu meniul.


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

So, meniul de azi arata asa:

D: 1/2 grefruit, o cafea cu zaharina si un pahar de apa cu 1 lingura de otet de mere cu miere
P: o portie de tocanitza de legume (ardei, morcovi, ceapa, dovlecel, vinete, cartofi, telina, conopida, broccoli, usturoi si doua linguri de orez)
C: iaurt degresat cu ovaz si cateva migdale

2 l de apa


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

La multi ani Aldo sa ai parte numai de lucruri bune si de tot ce iti doresti.

Sunt in zona.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Aldo!

Carolinah, scoate-ma te rog de la serife o perioada...nu am timp/stare pentru asta si nici calculatorul nu ma ajuta. Multumesc.

Miine sint invitata la ai mei, vor sa-mi serbeze ziua de nastere si eu n-am chef de nimic...da' am zis ca ma duc....

Va pup, un weekend frumos tuturor!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!

vik, sa va traiasca Aldo, la multi ani, sa creasca mare, sanatos si sa va faca fericiti! Petrecere frumoasa si cat mai multe cadouri!!!


Delia si tie petrecere frumoasa maine cu familia!
Pana la urma mi-am facut abdomenele aseara, motivata de faptul ca desi bagasem in mine cioco aia, nu cantaream mai mult ca altadata!

Roxa sa folosesti skiurile cu placere! eu as fi zis...ca ai aruncat bucata de praji cu mascarpone la gunoi!

M-am chinuit sa-l tund pe Luca aseara, mai bine nu incepeam ca imi vine de-a dreptul sa plang cum l-am ciumatit, trebuie neaparat sa-l retusez ca nu-l pot scoate asa din casa! si a tipat de cred ca tot blocul se intreba oare ce fac cu copilul! Dar daca il duc la frizer, tipa si mai tare si sunt si eu plina de par!

Happy am sa citesc si eu povestea ta!
va pup si va doresc un we placut!

lou n-ai prea dat pe aici saptamana asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Happy

atat.


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Claudia vezi c-am simtit ca ma pomenesti si-am venit
Naspa cu tunsul.. Nu sta nici daca-l lasi in fata desenelor? sau daca-i promiti ca-l duci la McD.? :)
Si mai lasa si tu cioco aia Vad ca nici tu nu te opresti la o bucatica-doua Sper ca te-a taxat Puskin

Tumpi esti o draguta sa ma astepti cu ceai Am nevoie cu gramada ca m-a palit o raceala Mai naspa e ca deseara merg la petrecerea de Craciun la firma si tre sa fiu in top Asa ca azi fac repaos la pat sa-mi revin ca ma si oftic daca nu ma duc
Da ce frig s-a facut pe la voi.. Aratase la tv acu vre-o 2 saptamani ca in Germ. si Spania a nins La noi nu e frig, da ploua si bate vantu.

Carmen felicitari si de la mine pt slabit Da la cat mananci tu ca o pasarica nici nu ma mira
Ti-a mai taiat din pofta de dulce cromul? Sau tu nu aveai nici inainte...?

Delia ce fain ca stai cat de cat linistita de Craciun. Eu incep sesiunea la inceputul lu ianuarie.. Zilele astea se afiseaza si planu de examene definitiv. Iarna trecuta avui primu examen pe 2 ianuarie

Gusta ce mai zici? ce mai faci?

LA MULTI ANI sarbatoritilor

Un week-end placut tuturor..

Mai vin

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

M-am trezit si eu cu chef si spor si am facut niste pateute cu branza pentru sot, insa nici n-am gustat.

Ieri seara am facut o praji pe care o duc azi la un party .

Louisea, cam rar pe la noi .

Roxa, se mai intampla. Data viitoare cand mai vrei praji, gandeste-te ca de munca ta de la sala iti bati jos, poate merge .

Tzuni, astept cu interes meniurile. Meniul pentru astazi mi se pare foarte sarac in proteine. Adauga ceva carnita, 2 oua, branzica. Altfel metabolismul tau va avea de suferit. Nu te superi ca sunt asa directa, iti vreau doar binele .

Un weekend minunat!
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, am mai pus la prnaz o bucata de brazna degresata. E ok asa? ...nu prea sunt cu carnea, mai mult cu branza si lactatele



Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Aldo, la multi ani baietel scump, sa fii sanatos, sa ai noroc si sa-ti bucuri parintii toata viata!! sa va traiasca, Laura!

Mergi la inceput