Redoutistele fidele La Redoute France(146)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

DIOTIMA, scuze, incepusem sa raspund dupa ce citisem doar pagina 15 , acum am vazut ca ai raspuns tu, mult mai amanuntit! Ai dreptate cu 1,5 euro, eu cred ca tineam minte suma in ron de am trecut 6.

CLAU, da-mi un sfat. Am vazut masina aia gonflabila cu consola tv pe LR. Fiu-meu face 3 ani, crezi ca s-ar juca cu ea? Ce jucarii prefera piciul tau pe la 3 ani? Thanx!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Am mai gasit un magazin care livreaza in ro, poate intereseaza pe cineva: tapet, diverse autocolante de lipit pe pereti, fototapet, etc. Au super modele "in trend" si pt camera copiilor si pt linving.
http://www.color24.eu/


Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui tania-z

DIOTIMA, scuze, incepusem sa raspund dupa ce citisem doar pagina 15 , acum am vazut ca ai raspuns tu, mult mai amanuntit! Ai dreptate cu 1,5 euro, eu cred ca tineam minte suma in ron de am trecut 6.

CLAU, da-mi un sfat. Am vazut masina aia gonflabila cu consola tv pe LR. Fiu-meu face 3 ani, crezi ca s-ar juca cu ea? Ce jucarii prefera piciul tau pe la 3 ani? Thanx!

Tania & Anna Sofia (20.09.2007) & "Che" Stefan (17.12.2005)

www.pensiuneafortuna.ro" target="_blank">Cazare in Sibiu


Nu-i nimic. orice info e binevenita, chiar si de mai multe ori,


Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser
Cred ca e culoarea scortisoarei. Spice in engl e condiment...si daca tu spui ca e si poza maro inchis cred ca culoarea asta se foloseste.

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Asa m-am gandit si eu, stiu ca spice e condiment, dar si astea au mai multe culori...ca nu-s toate maro .
O sa-l comand, ca l-am gasit la 10 lire pe ebay, in loc de 24 in mag.


Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Buna fetelor!!!Ma gandeam sa va intreb daca ati comandat de pe www.eastbay.com.Din cate am auzit e aceeasi procedura, prin pay pall se plateste. Inca nu am incercat da acum ma bate gandul....sunt adidasi si echipamente sportive destul de avantajoase ca preturi.Insa nu stiu cum sunt taxele vamale....aveti idee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

multumesc pentru urari si la multi ani si de la mine sarbatoritelor!

fetelor, am fost aseara prin magazine si m-am ingrozit de preturi . cred ca o sa dezgrop subiectul despre promod, eu alta alternativa n-am gasit. cel putin la promod pot merge, vedea, proba si apoi comanda de pe net

sa nu-i uitam!






daca vrei sa faci comanda de la promod fr ma bag si eu sunt f bune calitativ hainele de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

tania, depinde de copil. Al meu nu prea se joaca cu masinutele, prefera jocurile de costructie gen lego, geomag, cele cu piese de lemn si dinozaurii dar e adevarat ca eu i-am incurajat pasiunile astea. Tu il cunosti cel mai bine si stii daca i s-ar potrivi sau nu.

La promod asteptati pana in ianuarie la solduri. Parerea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

CLAU, mersi!

vreau sa va arat niste lenjerii dragutze: http://stores.ebay.ie/HOS-DIRECT

ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

tocmai am testat tavile alea pt briose;intr-adevar aluatul nu s-a lipit deloc,le-am scos pur si simplu,desi n-am uns cu unt si n-am pus hartie de copt.Dar fiind atat de moi mi se par destul de dificil de manevrat,mai ales in mometul scoaterii din cuptor.

Oricum briosele au iesit foarte bune (a fost prima data cand am facut asa ceva).Le-am facut cu stafide,cu dulceata si cu nuca.

Parca vazusem si o forma pt blat de tort,tot din silicon.Cred ca profileaza o noua comanda...

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Jasmine, suna tare bine, nu bagi si reteta?

Mergi la inceput