America (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Praji? Unde a fost praji?
Da, sint trista rau cu frigiderul. Ala mic e ticsit, acum parca as minca una-alta, dar mi-e frica sa deschid usa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

YES WE CAN!!!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

la capitolul trecut..
hmmm asta e o idee buna.. sa nu poti deschide frigiderul de ticsit ce e..
eu is fata cuminte in seara asta: am gasit la Walmart mere ionatan si acum ma delectez..

Cami - mami de de mai: Sofia Alexandra - 2006 si Sabina Adriana - 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Aha! Eu mi-am luat niste simburi de nuci. Cred ca merg cu mere, imi iau si eu unul. Sint happy ca am gasit organice cu vreo 60 de centi/lb. Long live Sprouts!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

In acest inceput de thread, in care unii sint dezamagiti si altii in extaz, eu vreau sa-mi exprim multumirea ca in sfirsit voi trai si eu in America sub conducerea unui presedinte democrat!

Asta asa ca sa pun motzul pe coliva la toate discutiile politice de aici la care NU am asistat din pacate.

Edit: scuze ca v-am agresat cu measjul politic, dar nu vazui mesajul de la generale. Ma duc sa ma bestializez acolo.

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ocebineeeeeeeee, da-mi un pemeu cu numele tau, sa te pun pe lista la locuri bune, m-au intrebat ieri si n-am stiut sa zic decat de rudele mele.
Pt cine se intreaba, ma promovez si eu nitel:),

http://kaufman-center.org/merkin-concert-hall/event/under-30-romanian-composers-musicians

scuzati de intrerupere:D



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Andrada, LA MULTI ANI lui Marcu!!!



Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Andrada LA MULTI ANI ! puiului tau, sa creasca mare, norocos, si sa-i ramana mici papucii.


Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Sabinel, am dat PM

Andrada, stiu ce inseamna cind ii vezi asa mari...deja iau pantofii lui Nick cu lejeritate (chiar are piciorul un pic mai mare)...in hanoracele si jachetele lui incap de mult (are un hanorac de la JCrew care asa imi face cu ochiul in weekend...dar se lasa greu convins...ca cica miroase "girly" dupa de il port, a parfum).

Da, de condus eu conduc singura din motive de adormeala la sot...al meu sot adoarme la drum lung si m-am obisnuit sa conduc distante foarte lungi (recordul este NY-New Orleans=26 de ore non-stop)...am mai mers de multe ori la Niagara (10 ore doar cu Nick in masina)...Pina in Detroit mi-a luat 13 ore

N-am facut poze cu ratonul din motive de uimire si nauceala...eram mult prea "frazzled" sa mai fiu pe faza la ora aia.

Andrada e cu jimmy leg, io-s cu insomnia...a fost ok o perioada, acum iar stau cu ochii in tavan toata noaptea. Nu-s ce am de nu dorm. De adormit seara adorm cu usurinta, dar ma trezesc in miez de noapte si am senzatia ca "wow, ce am mai dormit"...de fapt e 1 noaptea Fireste ca pe la 4 mi se face iar somn si la 5 suna ceasul
Ma scol nauca si cheauna de somn.

Nu merge nici daca ma culc mai tirziu...apoi pur si simplu nu mai adorm deloc. Stau asa intr-o stare de veghe. Daca ma duc la doctor precis imi un hap si eu nu servesc hapuri.

Am incercat ceaiuri, nu maninc mult seara, am plenty de activitate fizica, masaj, bai fierbinti...

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Multumesc Fetele!!!
Admiratia Anamaria ptr condus, cred ca iti si place.
Iar am treaba la serv, astia o fac inadins,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput