America (131)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Andrada, sa iti traiasca baiatul si va aduca numai bucurii! la multi ani, Marcu!
Ramona, felicitari pentru curajul avut (chiar si prin e-mail ).
Aseara fuseram la prietenii nostri sa urmarim rezultatele la alegeri. De fericire ca a iesit Obama dadui pe gat 2 pahare de vin rosu. Si aveam o asa pofta de ras (daca vedeam degetul era de ajuns sa incep) si nu as mai fi plecat de acolo . Am fost surprinsi sa vedem ca a iesit Colorado albastru. Ca era renumit ca avand inclinatie republicana.



Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Sabina, ce frumos! Felicitari. Daca mai locuiam la NY mi-ar fi placut sa vad. Mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Si eu am cumparat vreo 2 abonamente de alea ieftine si inca nu am primit nimic. Le-am scris alora si uite ce mi-au raspuns:
"Typical processing takes 6-14 weeks. We have noticed that it has been taking nearly the entire 14 weeks and sometimes a bit longer for the first issues to be received."
Poate o sa le primim ca si cadouri de Craciun.


Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Bine ar fi sa vina. Am verificat pe forumul unde am gasit informatia, deocamdata nimeni n-a primit vreo revista. Eu am trei abonamente, $4.80 in gaura daca nu mai vin.
As putea suna la American Express sa-i pirasc pe astia de la Paypal. Dar poate mai astept revistele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Multumesc de sugestii! Daca mai aveti, mai dati cu ele incoace :-)

Sabina, ce frumos! Succese maxime!


Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

salutare
ei, acu c-a iesit obama, mintru si eu la bairam aici. glumesc, m-am trezit si eu la spartul targului dar am fost ocupata rau, am fost dimineata la endocrinolog )cine e bine, keep doing what you're doing) apoi venita la munca m-au asaltat cu totii, basca spionez niste chinezi pe un site online. eh, poveste complicata.

mirela, eu am gasit ceva oferte cu carnival, mi se parea convenabil si pleaca din california, merg in mexic. cred ca am vrea ceva de vreo 5 zile. iti trimit pm cu nr meu da' mai bine mi-l trimiti tu pe-al tau, doar al meu e interesu', nu?
noi ne-am duce mai mult de dragul pretului nu ca vreau io musai in croaziera, plus ca vrem sa luam si soacra. trimitem insa ce ai, adresa mea de email cred ca-i vizibila aici.

multumesc mult tuturor!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

bey, sunt groaznica, sarcina asta imi mananca si ultimul neuon.
andrada, la multi ani lui marcu, sa fie sanatos si fericit!
sabina, super, as veni si eu dac-as trai in lumea civilizata :)

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Multumesc, multumesc, multumesc pentru urari.
Philip cind e dpn-ul tau?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Andrada, am visat eu sau ti-au disparut niste postari de la subiectul cu Obama? Le zisesesi bine de tot :)).

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Le-am sters ca au zis fetele mai bine inaintea mea, dupa am apucat sa citesc.
Ati vazut ca Obama l-a pus pe Rahm Emanuel Chief of staff asta e istetz foc si funny, despre Fred Thompson care e casatorit cu una mai tinara cu zeci de ani ca el, a zis in timpul unei dezbateri despre scoala, ca " He had an interesting take on "no child left behind". He married one."
Dar asta e ala care a propus universal healthcare pe timpul lui Clinton, poate ii iese acu,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput