Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

ce liniste
toata lumea a
oare unde la meci sau mai dati si acum comenzi pe LR.FR?
asa de adio....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Buna fetelor!!!.....admir eforturile voastre...
Am gasit un site, par sa livreze si in Romania:

http://www.overstock.com/

Va pup..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Am mai dat o ultima comanda de 52 de euro. Am pus si radioul ala cu ceas din linkul dat de Clau, ca-i bun de dat cadou. Acu, zic doar Doamne ajuta sa vina toate 3 comenzile care le am de primit pana in momentul asta.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


e ultima sigur miki?ca de cateva saptamani incoace toate zicem ca dam "ultima"comanda si vad ca parca suntem la intrecere tot bagam comenzi

ma duc sa ma mai uit pe site ca tot a fost de treaba bobocelul meu si a adormit deja, a plans doar 1 ora



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maxia

Buna fetelor!!!.....admir eforturile voastre...
Am gasit un site, par sa livreze si in Romania:

http://www.overstock.com/

Va pup..

Pare interesant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Citat:
citat din mesajul lui Maxia

Buna fetelor!!!.....admir eforturile voastre...
Am gasit un site, par sa livreze si in Romania:

http://www.overstock.com/

Va pup..

Pare interesant.


pagina incepe cu "Now Shipping to Romania!"
cat o fi transportul...?
edit: zice asa: Shipping Charges:
International shipping is calculated during checkout based on a number of factors including: the desired service level (Standard/Express); the types and quantity of items you are purchasing; the total weight of the items and the destination country postal code.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maugham

Exista posibilitatea sa comandati haine sau ce doriti de pe diverse site-uri din SUA chiar si acolo unde Romania nu apare la tari in care livreaza. Solutia e data de http://www.myus.com - aici puteti sa va creati un cont (cel mai ieftin - standard- e 5 $) si veti primi o adresa din SUA.
Un site care merita vizitat si are reduceri e www.delias.com


mai scrie inca 2 mesaje sa scapi de moderare


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

ce parere aveti despre argos.co.uk?
a comandat cineva de la ei?
le-am trimis un email,astept raspuns sa vad daca livreaza si in Romania.
Sunt multumita de produsele lor,sotu cumpara de obicei cand e in UK dar as vrea sa comand si eu on line de pe siteul lor.
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

ce liniste
toata lumea a
oare unde la meci sau mai dati si acum comenzi pe LR.FR?
asa de adio....


io eram in plin "foraj" pe site. am dat comanda cu codul 26646 primit pe mail ca si asa nu m-am bucurat de el pana acum si era valabil pana in 05.11. m-am incadrat la fix, nu?

aaaa, si eu nu zic ca e ultima. eventual ultima din sezonul asta


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Buna
Vad ca deja suntem cam multe cele care n-am primit comenzi care ar fi trebuit sa ajunga de mult. Eu (din 16), vl-ad (din 16), luny (din 10), anana (din 15), nushu (din 19). Majoritatea vad ca-s pungi, deci ar fi trebuit sa ajunga in maxim 10 zile, eu asa le-am primit mereu. Am verificat si azi la posta si nu e nimic. Eu cred ca chiar daca le scriem acum redutilor cum ca n-am primit comenzile astea, la cat de greu raspund, or sa zica sa asteptam, ca livrarea dureaza 4-6 saptamani, nu cred ca ne trimit din nou coletele. La fel si pt despagubiri, nu misca nimic pana nu trece o luna de la comanda.
Deci, in concluzie, ce e de facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

la www.overstock.com am simulat o comanda, cu un produs de 51E pretul final e 114 E

Mergi la inceput