Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Viairo

la www.overstock.com am simulat o comanda, cu un produs de 51E pretul final e 114 E

Naspa!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maugham

Exista posibilitatea sa comandati haine sau ce doriti de pe diverse site-uri din SUA chiar si acolo unde Romania nu apare la tari in care livreaza. Solutia e data de http://www.myus.com - aici puteti sa va creati un cont (cel mai ieftin - standard- e 5 $) si veti primi o adresa din SUA.


mda... si te 'rupe' la transport sau mi se pare?



Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Neata.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Neata!
Aseara am trecut pe la OP sa intreb de coletul/pumga mea din 16.Intreb la ghiseul cu scrisori voluminoase si imi spue fata ca nu are nimic pt mine.Nestiind daca vine colet sau punga ,ma duc si la colete , ii spun doamnei numele si imi spune:"chiar azi am facut reaviz pt coletul dumneavoastra ca este la noi de o saptamana si ceva"Bineinteles ca eu nu am primit nici aviz nici reaviz.
Cadou am avut sacul de dormit pt copii , care este cam subtirel dar destul dedragut pt 6 e
sa aveti o zi frumoasa!

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

'neata!
Comanda mea de aseara e deja en preparation, numai ca nu mi-au facurat, din motive de epuizare, tocmai ce vroiam la mult: balerinii LR Creation pe taupe, din seria cu aia paietatii

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Vl-ad si eu am patit asa...am si scris pe site...am comandat in 4 oct si pachetul in 16 era in ro...dar nu figura la posta in nimic...m-am dus pe 26 si l-am ridicat...desi nu primisem nimic...aviz,reaviz
Noroc ca nu a plecat inapoi!

Eu aseara am impartit comanda in 2...asa poate vin 2 colete si mi-o ajunge macar un aviz...eu mai sunt si in conflict cu postarita....ca a fost o scarba...nu mi-a adus indemnizatia ca nu ii dau spaga.

Am gasit un site fain bluefly, nu stiu daca l-ati vazut...vreau sa iau o rochie de seara de acolo ca au reduceri faine.

O zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Mihaser, livreaza si in Romania bluefly?...ce taxe au? ai mai comandat la ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Diana, spune-mi te rog si mie codul pt trench-ul 42/44.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai


neata
scuze ca abia acum am vazut mesajul, aseara dupa ce am postat m-am dus la nani. daca mai poti da comanda...
Code offre spéciale
taille 38/40 26646
taille 42/44 26654
taille 46/48 26662
iti da un trench, -15euro si fdp 2e.
eu l-am folosit pe un cos plind e ieftinaturi si un paletot la pret intreg (de la 26.99 a scazut din el cei 15e)


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput