Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sarmisa77 spune:

inca un art despre redoute romania http://www.zf.ro/companii/la-redoute-2-mil-euro-din-vanzari-directe-3429870/ in care dl Diaconu spune ca au preturi intre 1E-300E. Ma intreb care produs pe site-ul lor este la 1E?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maxia

Mihaser, livreaza si in Romania bluefly?...ce taxe au? ai mai comandat la ei?

Se pare ca nu:
Bluefly Ships Internationally

Bluefly ships directly to the following countries:
Australia, Brazil, Canada, Hong Kong, Japan, Mexico, New Zealand, Puerto Rico, South Korea, Switzerland

If your country is not listed, we recommend that you contact www.myus.com/index.shtml" target="_blank">AccessUSA to learn more about freight forwarding options to most international addresses.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Neata, a dat careva comanda azi? Eram curioasa ce se intampla. Am mai gasit un site care ar livra in Romania www.haburi.com . Nu l-am incercat, preturile sunt cam mari dar unele produsele par interesante.

Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui croco21

Neata, a dat careva comanda azi? Eram curioasa ce se intampla. Am mai gasit un site care ar livra in Romania www.haburi.com . Nu l-am incercat, preturile sunt cam mari dar unele produsele par interesante.

Andrei
Vacanta 2008



am simulat una (ca nu am bani, nici pe card nici in general) si pare sa mearga. Poate-poate ne mai iarta

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Am simulat si eu si merge inca...ma intreb pana cand

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sarmisa77

am gasit un site din UK cu cosmetice/parfumuri http://www.cheapsmells.com/index.php care ar livra si in Romania. Ce ziceti merita?
Mai stiti si alte site-uri in afara de strawberry.net?



foarte interesant site-ul, mai trebuie sa-l studiez ca la prima simulare a zis ca transportul ma costa doar 3 lire Oricum e din UE firma,, deci n-o sa am probleme cu vama

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarmisa77 spune:

inca un site din UK care livreaza in Romania care are la sale preturi de 5-10lire http://www.republic.co.uk/Special-Offers/Sale/icat/pmtssle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser
Eu aseara am impartit comanda in 2...asa poate vin 2 colete si mi-o ajunge macar un aviz...eu mai sunt si in conflict cu postarita....ca a fost o scarba...nu mi-a adus indemnizatia ca nu ii dau spaga.

Mihaser, fa cerere sa primesti alocatia pe card. Eu am avut aceeasi problema cu factorita (o scarba!), si cu un singur e-mail am rezolvat problema alocatiei. Trebuie sa scanezi certificatele de nastere ale copiilor, cartea de identitate a parintelui pe numele caruia venea alocatia, extrasul la zi, stampilat de banca, pentru contul in care vrei sa iti vireze banii si... cam atat. Din pacate nu am acasa adresa de e-mail unde am trimis cererea, dar ti-o pot da maine, cand ajung la serviciu.


In alta ordine de idei, e bestial site-ul overstock.com (m-am uitat doar la corpuri de iluminat, si deja salivez ).

Well, eu n-am mai apucat sa dau comanda, ma batea gandul sa iau poseta pe care ati luat-o si voi, dar neagra nu mai e disponibila ... Inca nu apare steagul Romaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

chrisdun vreau si eu adresa de mail, ca avem aceeasi problema cu posta Cand poti tu...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am luat si eu comanda din 23 oct. Era venita de ieri, sub forma de scrisoare externa, dar aviz ciu-ciu.
am avut asa:
- www.laredoute.fr/vente-pantalon-bebe-garcon-denim.aspx?productid=324143271&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=0&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1" target="_blank">blugi marco
sunt ok, cam subtirei, numai buni de vreme dintr-asta sau de primavara.
- www.laredoute.fr/vente-parka-la-redoute-creation.aspx?productid=324124962&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=0&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=2" target="_blank"> geaca pe albastru
e misto, chiar imi place, sper sa o poarte si sa nu-l deranjeze blana aia.
- am mai avut centura pt. fitness, care te face sa transpiri. nu o gasesc acum pe site. sa vedem maine cand merg la sala cat e de buna. dar la 6 euro sunt multumita. la fel am gasit in Real la 45 lei.
- cadou am bagat codul pt. cort Snoopy, dar am primit sacul de dormit. e fain dar pute, asa ca e la aer pe balcon. sper sa-l fac cadou, marco nu cred ca va dormi in el.

vad ca au schimbat site-ul, se vede ca nu am mai intrat de cateva zile. ma pot loga deocamdata si chiar am simulat o comanda. Doamne ajuta sa fie la fel si peste 2 luni!!!



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput