Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maxia

Mihaser, livreaza si in Romania bluefly?...ce taxe au? ai mai comandat la ei?


Din pacate nu livreaza in ro...eu o sa trimit la NY coletul si apoi mi-l trimite in ro
O sa iau o rochita ceva ptr o nunta sigur!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Am facut cerere ptr intrat pe card si indemnizatie si alocatie...prefer sa dau comisioane bancare...decat spagi!

Fetele stiti cumva ce e asta?

Nous avons en notre possession un colis non réclamé à votre nom.
Après vérifications, il s’agit d’un cadeau Prêt-à-Porter faisant partie d’une série limitée et aux qualités remarquables.

Ce CADEAU vous étant strictement adressé, nous avons besoin de votre accord pour vous le faire parvenir.

Code offre spéciale
taille 38/40 28509
taille 42/44 28525
taille 46/48 28533


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Am pus ieri rimul cod la comanda, dar nu mi-a aparut nimic cu 0 la factura...

Mai aveam un cod ptr pb si l-am pus
En remerciement de l'intérêt que vous portez pour laredoute.fr, nous souhaitions vous offrir un cadeau surprise* pour toute commande.

Sachez que cette offre vous est personnellement réservée.

dar nici surpriza asta nu o stiu!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser
Fetele stiti cumva ce e asta?

Nous avons en ...

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!




Da. O oferta. Am primit-o marea majoritate dintre noi.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Am facut cerere ptr intrat pe card si indemnizatie si alocatie...prefer sa dau comisioane bancare...decat spagi!



se poate pune pe card si indemnizatia?Adica cei 800 RON?
Spune-mi si mie please la ce adresa de mail ai trimis mesaj?

In articolul din Ziarul Financiar Diaconu zice ca va avea o baza de 15000 de clienti in RO.Ha-ha-ha!Vrabia malai viseaza….



15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Diana 'tzam fain. O sa mai incerc o comanda.
Miha banca Transilvania cred ca-i singura care nu-ti ia comision la scoaterea de bani de pe card (la bancomat). AM aflat si eu zilele astea. Ce nesimtita de postarita Nu o poti reclama la dirigintele lor (al factorilor postali)? Stiu ca-i trage de urechi daca fac "pozne".
Edit: Jasmine, da se poate, eu primesc cei 8 mil pe card E super. Dar mie mi-a depus sotzul dosarul cu tot cu actele necesare pt a lua banii pe card. Habar nu am ce facu'.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Laurici nu am vrut sa-i fac probleme ca are 2 copii (dar nu am de gand sa o platesc ptr asta - sa-si schimbe job-ul!)...Doamnele de la ghiseu de la oficiul postal au fost super ok si am luat de acolo banii la primul copil. Acum a facut sotul cont la Ing...stiu ca si Transilvania e ok.

Noi am facut direct actele ptr indemnizatie cu opiunea virare pe card, insa se poate merge la dir de munca cu un extras de cont pe numele celui care primeste banii si se poate cere virarea pe card. Sunt cateva banci agreate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

OFF-topic

Lorem ipsum dolor sit amet"

... asta apropo de partea de www.laredoute.ro/help.php?col=4&row=1" target="_blank">Ajutor online a site-ului romanesc.

Expresia „Lorem ipsum dolor sit amet” apare în Ajutorul online din Microsoft Word. Aceasta fraza are aspectul unei expresii latine inteligibile. În realitate, este un nonsens.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Chris, tare! nonsens si fraza, ca si site-ul; iar dl intreprinzator are planuri de 15.000 de clienti si vanzari cu milioanele de euroi



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Ia uitati ce articol interesant : www.hotcity.ro/lansare-la-redoute" target="_blank">Lansare La Redoute

Hei, astea "20 de persoane", de ce sunteti ostile redutului romanesc ?

Citat:
In Franta s-a incercat deschiderea unui magazin fizic insa nu a avut succes. Asadar daca acolo nu a reusit de ce ar reusi in Romania.


Mergi la inceput