Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Christina - te rog mult sa-mi dai si mie adresa de mail pentru a primi alocatia pe card. Aici sau pe Pm.
multumesc mult de tot


Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Citat:
citat din mesajul lui mihaser
Eu aseara am impartit comanda in 2...asa poate vin 2 colete si mi-o ajunge macar un aviz...eu mai sunt si in conflict cu postarita....ca a fost o scarba...nu mi-a adus indemnizatia ca nu ii dau spaga.

Mihaser, fa cerere sa primesti alocatia pe card. Eu am avut aceeasi problema cu factorita (o scarba!), si cu un singur e-mail am rezolvat problema alocatiei. Trebuie sa scanezi certificatele de nastere ale copiilor, cartea de identitate a parintelui pe numele caruia venea alocatia, extrasul la zi, stampilat de banca, pentru contul in care vrei sa iti vireze banii si... cam atat. Din pacate nu am acasa adresa de e-mail unde am trimis cererea, dar ti-o pot da maine, cand ajung la serviciu.


In alta ordine de idei, e bestial site-ul overstock.com (m-am uitat doar la corpuri de iluminat, si deja salivez ).

Well, eu n-am mai apucat sa dau comanda, ma batea gandul sa iau poseta pe care ati luat-o si voi, dar neagra nu mai e disponibila ... Inca nu apare steagul Romaniei

Christina


Anka si Andrei (17.12.2007)

poze Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Ia uitati ce articol interesant : www.hotcity.ro/lansare-la-redoute" target="_blank">Lansare La Redoute

Hei, astea "20 de persoane", de ce sunteti ostile redutului romanesc ?

Citat:
In Franta s-a incercat deschiderea unui magazin fizic insa nu a avut succes. Asadar daca acolo nu a reusit de ce ar reusi in Romania.


Christina


Christina, suuuper tare articol!
Nu m-am putut abtine sa nu comentez ... of corz!
Moama si ce s-a animat topicul !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

BRRRR am citit si eu....oare o fi primit un cod cadou pentru articolul scris?
Si mai am o nelamurire....de unde pana unde 20????

Camelia mami de Rares Petru (04.07.2002) si Daria Maria (17.05.2006)
www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
www.flickr.com/photos/47782891@N00/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Ia uitati ce articol interesant : www.hotcity.ro/lansare-la-redoute" target="_blank">Lansare La Redoute

Hei, astea "20 de persoane", de ce sunteti ostile redutului romanesc ?

Citat:
In Franta s-a incercat deschiderea unui magazin fizic insa nu a avut succes. Asadar daca acolo nu a reusit de ce ar reusi in Romania.


Christina


Jurnalista lu' peste prajit taman si-a editat articolul, acum scrie ca exista cateva magazine fizice.

Citeste si-aia pe aici la greu. Pacat ca nu pricepe.Ce sa-i faci, pe unii i-a lasat natura prosti, si nici nu pot sa stea in banca lor.

Stimata doamna "jurnalist", stim ca ne cititi. Nu va mai aratati asa intrigata de refuzul celor"20 de persoane" de a "savura" vestea lansarii LR in RO cum ati facut-o dumneavoastra. Noi nu suntem genul care ne lasam convinse de marinimia celor de la LR de a deschide o reprezentanta in Romania dupa ce savuram o cafea si ascultam muzica tolanite pe canapea langa Miki.

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


aveti mail pe comun. de comentat

Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

wow ce tare e articolul asta!
tipa asta e totala...si explicatia cu de ce sa vindem cu reduceri daca gasim fraieri carora sa le dam la pret intreg e perfect logica.

Mai grupul celor 20 cum va permiteti sa luati numai de la reduceri!
Numai francezii au voie sa procedeze asa ca ei au sal min 1000 de euro lunar si cojones cat cuprinde!

Astia deja ma enerveaza cu la redutul de Romanica...am inceput sa ma gandesc sa emigrez!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

s-a pans o mamica si pe forumul hotnews de laredoute.ro, e si articol
Haine pentru copii, de aproape trei ori mai scumpe in Romania decat in Franta

Salvati o inimioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



aaaa www.stylediary.ro/wordpress/?p=2351" target="_blank">aici chiar merita comentat. doamna nu stie cu ce se papa lr



Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Adina
Data nasterii:
07/11/1983
Sex:
F
Oras:
Bucuresti
Domeniu de activitate:
New Media
Descriere:
Daca ar fi sa rezum in cateva cuvinte activitatea mea as spune urmatoarele: un redactor de moda pasionat de evolutia si istoria costumelor, intr-o permanenta cautare de noi talente si un ochi intotdeauna critic vis-a-vis de fashion. Scriu despre tot ceea ce inseamna moda, despre lucruri stiute sau mai putin stiute, despre colectii, tendinte, designeri... despre cum sa iti formezi un stil personal si despre ce anume trebuie sa retii din sutele de colectii prezentate in fiecare sezon. Ce se poarta? In fiecare sezon se poarta haine evident. Ceea ce conteaza insa este sa ai un stil personal bine definit, independent de tendintele de pe catwalk. Crede-ma pe cuvant!



Si rupta total de realitate!

Romania trezeste-te!

Noroc cu hotnews ca raman totusi obiectivi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



minimode si adams ati verificat (ca nu mai stiu la cate s-au postat)? citeam aici de ei http://forum.hotnews.ro/index.php?showtopic=515



Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput