Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Pe site mini mode spune ca inca nu livreaza in ro...insa nu am incercat sa comand.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

iata ce pot face "20" fete dibace . ma bucur ca singurul comentariu pe care am apucat sa-l pun a fost fix pe hotcity ala.

una peste alta se confirma din nou faptul ca acest topic este urmarit cu foarte mare interes de .ro. si se reconfirma faptul ca cele "20" isi cunosc foaarte bine drepturile si se pricep si mai bine sa si le apere. felicitari




sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

De fapt cred ca suntem mult mai multe, nu doar 20, numai ca nu ne pricepem sa mestesugim cuvintele la fel de bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Eu nu am reusit sa postez ieri pe Hot City, nu inteleg de ce nu mi s-a dus mesajul, pacat de el ca era virulent rau de tot. Asa ce m-am saturat de jurnalistii astia pacaliti cu o bombonica! Am cunoscut cativa si e penibil! Si mai citeste si pe sarite. Dar parca suntem mai mult de 20, nu-i asa?
Spor la primit ultimele colete/pungi!

15000 clienti! Amicul bate campii si nu e modest deloc. Hai sa fim seriosi, chiar spera sa fraiereasca 15000 de cumparatori romani?

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka.san

- te rog mult sa-mi dai si mie adresa de mail pentru a primi alocatia pe card. Aici sau pe Pm.
multumesc mult de tot


Am gasit doar adresa asta pe contul meu de gmail: alocatii@ddfssbuc.org

Pe mailul de la serviciu am mai multe date, inclusiv documentele care trebuiesc atasate la e-mail. Dar de-abia maine ajung la serviciu.



"Cele 20", m-ati facut sa rad cu lacrimi. Biata "jurnalista" .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

Hello!!!Am incercat sa postez si eu un comentariu da vad ca nu l-au afisat, in fine sunt sigura ca sunt mai mult de 20 de persoane razvratite, si eu printre ele. Da ma intreb de unde atata exactitate "20" , auzi la el, domnu asta are probleme cu cifrele, de aici si estimarea gresita a cifrei de afaceri.
Diotima sa porti rochita cu placere, eu nu am mai apucat sa o iau.Bye bye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Bre, alea 20, rad de cand am deschis pisiul.

Nu-i a buna, zilele astea am butonat o gramada pe sujectu' Redoute RO pe YM (le-am promovat afacerea, avcors ), iar asta-vara, cand redutzii mi-au oferit minunatele balerine in schimbul unei evaluari pricajite le-am zis pas.

Am o curiozitate: oare ce "vedete" din tarisoara noastra vor fi imaginea LR? Cine va promova gumarii dantelati si chiloteii despicati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Hai ca merge sa intre mesaje pe Hot City, mai bagati si voi vreo 2 - 200, sa se mai potoleasca fatuca asta de s-a relaxat pe pernele redutilor pusi pe capatuiala.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


citat de pe http://www.stylediary.ro/wordpress/?p=2351

"Multumesc de informatie, am si testat La Redoute cu o comanda. Pentru a ajunge la o functionalitate OK mai au mult de lucru, la fel si pentru uzabilitate. TVA-ul nu e inclus si nici specificat, apare dupa finalizarea comenzii in pretul total (pret total care initial e specificat gresit). Sunt multe legaturi nefunctionale dar e un inceput. Nu vreau sa fiu carcotasa fara rost, mai ales ca aici nu e site de feedback. "





Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Obraznicaturilor! L-ati facut pe "bietul" om (a.k.a. Diaconu sau cum l-o fi chemand) sa va pomeneasca si-n conferinta de presa. Il torturati moral! Are si el o afacere ale caror produse au inclus in pret si "taxa de smecher" si v-ati gasit voi sa-i "stricati ploile" comentand oriunde e postata stirea cu dechiderea lr.ro.
In ce priveste tontutza aia subiectiva care a fost la lansare si a inteles ea cum e cu reducerile... Auzi, frate, ca daca-s acu reduceri ce mai fac de Craciun... Sa le zicem noi? Reduceri si mai mari

P.S. Cum am ratat eu sa stau tolanita pe canapea, sa beau o cafea buna si sa ascult muzica linistitoare... Oooof, viata nedreapta!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput