Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78



aaaa www.stylediary.ro/wordpress/?p=2351" target="_blank">aici chiar merita comentat. doamna nu stie cu ce se papa lr



Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc




Cititi neaparat link-ul pus de Diana.

bloggeritza fashion freak a dat o comanda pe site-ul romanesc, si iaca ce a constat:

Multumesc de informatie, am si testat La Redoute cu o comanda. Pentru a ajunge la o functionalitate OK mai au mult de lucru, la fel si pentru uzabilitate. TVA-ul nu e inclus si nici specificat, apare dupa finalizarea comenzii in pretul total (pret total care initial e specificat gresit). Sunt multe legaturi nefunctionale dar e un inceput. Nu vreau sa fiu carcotasa fara rost, mai ales ca aici nu e site de feedback.

Deci mai intai astept cizmele, mai apoi dau cu parerea mai detaliat. Un punct in plus, folosesc Cargus (din cate stiu, sunt cam cei mai profi in zona lor de servicii).

Inca ceva si ma opresc. Daca ar fi fost musai sa platesc online as fi zis pas (desi imi caut o pereche de cizme similare de ceva vreme), nu am incredere in site-uri care dau erori de cod, oricat de mult ar (auto)sustine ca sunt sigure.


deci sa ma prapadesc de ras nu alta!!!! constati ca pretul e mai mare cu 19% si tot dai comanda ?????????/

mey, sunt unele....

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Citat:
citat din mesajul lui anka.san

Christina - te rog mult sa-mi dai si mie adresa de mail pentru a primi alocatia pe card. Aici sau pe Pm.
multumesc mult de tot


Am gasit doar adresa asta pe contul meu de gmail: alocatii@ddfssbuc.org

Pe mailul de la serviciu am mai multe date, inclusiv documentele care trebuiesc atasate la e-mail. Dar de-abia maine ajung la serviciu.



"Cele 20", m-ati facut sa rad cu lacrimi. Biata "jurnalista" .




Christina


As plusa, "cele 20 care si-au transferat alocatiile copiilor pe carduri pentru a cumpara masiv".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


io ma incapatanez cu .fr-ul

deci, cod nou cadou pt copii, set de colorat misto!
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=jouet&nope=41882&omniturecode=001RP8776



Marc 2- si Ianis 4


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Bey Miki, si io cat p-aci sa crez ca ti-ai baut cafeaua azi dimineata la lansare tolanita pe canapea langa fashion editoarea lu' peste.

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Bey Miki, si io cat p-aci sa crez ca ti-ai baut cafeaua azi dimineata la lansare tolanita pe canapea langa fashion editoarea lu' peste.

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Io-te cine vorbeste... Eu credeam ca ai fost tu, ca eu nu ma "prezant" la lansari cu numele meu de "vedeta DC"

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Bey Miki, si io cat p-aci sa crez ca ti-ai baut cafeaua azi dimineata la lansare tolanita pe canapea langa fashion editoarea lu' peste.

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Parca nu stii, sunt Miki si Miki, unele pro, cele mai multe contra... Cantacioasa era aia cu "vibrati! vibrati!", nu? Apropo, romanii parca n-au sectiunea pentru adulti. Se poaaate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Da-da, io mi-s Miki da la Capitala ; parca ma si vad tragand dintr-o tigara si sorbind din cafea, stand la taclale cu Mr Diaconu despre trupa de gagici de pe DC care boicoteaza actiunea

Haideti ca voi aveti ochi de vultur. Bagati aci un ochi dragelor pe blogul tipei feshan freak , ca cica a gasit ea site-uri de livreaza in RO. Ia sa vedem daca culegem ceva:

http://www.stylediary.ro/wordpress/?cat=20



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


Citat:
citat din mesajul lui april16


deci sa ma prapadesc de ras nu alta!!!! constati ca pretul e mai mare cu 19% si tot dai comanda ?????????/

mey, sunt unele....

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


verificat, acum au postat pe site ca tva-ul e inclus. acuma daca chiar asa e in factura n-as putea testa nici sa mor de curiozitate


Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am trimis si eu un comentariu pe hot....
e penibil rau domnul asta...vorbeste fara sa se documenteze.
cand a zis de Miki, am crezut ca a fost una de-a noastra....mare pacat domnule, o cafea si muzica in surdina nu strica.
20 persoane care comanda la reduceri, cu anumite coduri si le iese transportul aproape gratis...cred ca moare de ciuda ca nu ne numaram printre clientele lui.

am intrat si pe fashion freak, nu mai zic nimic de autoarea articolului.....sau poate ar trebui sa o indrumam spre site-ul francez, cu siguranta gaseste mult mai multe modele de cizme, si mai ieftine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7

s-a pans o mamica si pe forumul hotnews de laredoute.ro, e si articol
Haine pentru copii, de aproape trei ori mai scumpe in Romania decat in Franta

Ramona si Razvan [19.06.2007]
Salvati o inimioara


pai hai sa comentam pe larg si aici.
pe hotnews chiar citeste multa lume.

15 +

Mergi la inceput