Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

REDOUTISTELE ..aveti PM! Astept parerea voastra

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Obraznicaturilor! L-ati facut pe "bietul" om (a.k.a. Diaconu sau cum l-o fi chemand) sa va pomeneasca si-n conferinta de presa. Il torturati moral! Are si el o afacere ale caror produse au inclus in pret si "taxa de smecher" si v-ati gasit voi sa-i "stricati ploile" comentand oriunde e postata stirea cu dechiderea lr.ro.
In ce priveste tontutza aia subiectiva care a fost la lansare si a inteles ea cum e cu reducerile... Auzi, frate, ca daca-s acu reduceri ce mai fac de Craciun... Sa le zicem noi? Reduceri si mai mari

P.S. Cum am ratat eu sa stau tolanita pe canapea, sa beau o cafea buna si sa ascult muzica linistitoare... Oooof, viata nedreapta!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Redoutistele spune:

Bey,astea 20-cile,o sa-l aveti pe constiinta pe nenea A.D!Daca da faliment?

Lorenza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madic spune:

Mi-am promis ca nu mai scriu, dar nu pot rezista: iata ce minunata descriere a articolelor pe .ro

http://www.laredoute.ro/Femei/Tricouri/la_redoute_essentiels_maieu-361.html , adica
<!--[if gte mso 9]--> Noua Colectie Detalii: Micile cute de pe spatele materialului accentueaza latura ta feminina! Jerseu dintr-o impletitura confortabila si un material usor de intretinut. Disponibil in 8 culori. Decolteu puternic in fata.Volum amplu. Lungime 62 cm. 96% vascoza, 4% elastan.

asta cand nu pun de-a dreptul:

"Le débardeur sérigraphié qui symbolise les années 2000 avec l'impression long collier"" avec étoile en strass alliée à une forme très actuelle. T-shirt en jersey 100 % coton peigné pour les coloris noir et blanc, 85 % coton, 15 % viscose pour le coloris gris chiné

sau

Tunisien long en coton très fin, souple et léger. Boutons nacre. Pull à manches 3/4 retroussées cousues. Long. 80 cm env. Pur coton.

Recunosc, n-am reusit sa trec de sectiunea "tricouri", e mai mult decat suficient pt mine.
Cat de avid de bani poti fi ca sa lansezi oficial un site care arata in halul asta? De fapt ne intrebam degeaba, dl. e manager de Romania.

PS: Miki, scoate-mi te rog si mie fusta de la mica publicitate, anuntul nu mai e valabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

se poate pune pe card si indemnizatia?Adica cei 800 RON?
Spune-mi si mie please la ce adresa de mail ai trimis mesaj?



Eu primesc pe card si indemnizatia si alocatiile copiilor; am mers in str Hambarului 6 (pe langa stadionul national) cu o copie dupa CI a mea (parintele care ia alocatia), un extras bancar, care sa contina codul IBAn si sa aiba stampia in original a bancii si parca o copie dupa certificatul de nastere al copilului (ia si originanul pt orice eventualitate).
Oricum a durat ceva pana mi-a facut schimbarea, parca peste 2 luni am primit pe card. Iti zic ele la ghiseu.
Pe card intra banii in jurul datei de 17, au fost si vreo 2 erori, cand intr-o luna u i-au bagat deloc (banii pe dec 2007, tocmai de Craciun) si a trebuit sa ma duc sa fac cerere sa mi-i mai vireze o data (parca eu nu as fi vrut sa mi-i bage, cica nu le-a mers progr si nu au bagat la nimeni pe card si au trimis prin posta ... dar cu posta stiti si voi) si i-au bagat abia prin martie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

REDOUTISTELE ..aveti PM! Astept parerea voastra

Confirm ca asa e.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Si eu sunt de acord cu ceea ce a spus Madau!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Subscriu la ideea Madalinei!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Nu cred ca nu poate observa si el.Dar asa e la ei,lucrurile merg mai lent.Probabil e o chestie de zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

As fi si eu de acord daca as fi primit PM .

Felicitari, fetelori! Sunteti tari!

Mergi la inceput