Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

la posta?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

Citat:
citat din mesajul lui diotima

Mi-a venit si ultimul colet , asa ca din pacate consider incheiat capitolul LAREDOUTE.FR...de fapt laredoute in general, ca din Ro oricum nu ma apuc sa comand.

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis


in ce data facusei comanda?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Comanda din 22/10

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

salutare!

vreau sa-mi iau si eu tigaile de la tefal ca tocmai mi-a zgariat soacra una si a sarit teflonul

va pup ies ca acush facem baitza!



Mamica de bobocel David-Mihai


fa-i si tu instructajul soacrei cum se folosesc tigaile din tefal, pt ca altfel ti le zgarie si pe cele care ai sa le iei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

[quote]citat din mesajul lui miki68
[quote]
am dat o comanda in 10 oct si nu a venit, banii i-au tras de pe card..ce-o fi?..sper ca nu s-a furat/pierdut..maine ma duc pana la posta sa vad..poate nu a venit avizul ala si o fi acolo..


salut, sunt si eu in asteptarea unei comenzi din 15 oct. cu banii luati de pe card din 18.10, insa cu diferenta ca eu stiu sigur ca nu e la posta ca le tot stresez pe doamne de o saptamana. Asa ca nu stiu ce sa cred, daca mai vine au ba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Anne ne-am luat aproape aceleasi lucruri.
www.laredoute.fr/vente-sac-laura-clement.aspx?productid=324148094&documentid=201208&single=false&categoryid=38888050" target="_blank">geanta care imi place foarte mult, asa cum a zis si Anne, e incapatoare, piele neagra lacuita, genul asta gaseam doar de la 400RON in sus in magazine
www.laredoute.fr/vente-robe-seventies-la-redoute-creation.aspx?productid=324144550&documentid=201208&single=false&categoryid=31522059" target="_blank">rochia care si asta imi place foarte mult. Intr-adevar, culorile sunt un pic mai sterse decat in poza, dar e ok, vascoza mai grosuta, si imi vine perfect. Mi-am luat 38, cat iau de obicei. Stiu ca spunea cineva ca si-a luat mas. 36 si tot ii era f mare. Mie 36 mi-ar fi fost mica, n-as fi incaput in ea.
www.laredoute.fr/vente-ballerines-bout-verni-la-redoute-creation.aspx?productid=324144897&documentid=201208&single=false&categoryid=30363522" target="_blank">balerini sunt foarte frumosi, si imi vine perfect.
Concluzia: 100E extrem de bine cheltuiti

@luny: du-te neaparat la posta si fa reclamatie, si in paralel, maine de dimineata scrie-le pe laredoute ca iti vrei banii inapoi/sa-ti trimita iar produsele, pt ca nu a sosit coletul.

Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

salutare!

vreau sa-mi iau si eu tigaile de la tefal ca tocmai mi-a zgariat soacra una si a sarit teflonul

va pup ies ca acush facem baitza!



Mamica de bobocel David-Mihai


fa-i si tu instructajul soacrei cum se folosesc tigaile din tefal, pt ca altfel ti le zgarie si pe cele care ai sa le iei


cred ca in loc de instructaj mai bine ii dau eject!!!for ever!!! par alb mi-a scos de cand am nascut si vine sa ma "ajute"

ma rog...revenind...am dat comanda 155euroi si am folosit codul 30848 cu o jucarie pt bebel ca nu am timpa cum sa caut coduri

mai astept 2 pungi una din 19 si una din 24 care nush de ce nu au venit inca

am iesit spor la shopping fetele in seara asta ca maine nu se stie



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Sa le porti cu placere!

Astept si io o geanta si voiam poza, dar nu e aceeasi.


ce geanta?

PS: Luny, mergi maine la posta si daca nu a venit coletul fa repede reclamatie, invoca ca nu mai poti comanda ca-si deschid franciza in RO si vrei lucrurile

Mihaser, ce bluza ti-ai luat?


Geanta asta, sper sa o si primesc, deja nu mai e pe site:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/Rf6jv9UsAMHtqK17Ru_vLg

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maugham spune:

Exista posibilitatea sa comandati haine sau ce doriti de pe diverse site-uri din SUA chiar si acolo unde Romania nu apare la tari in care livreaza. Solutia e data de http://www.myus.com - aici puteti sa va creati un cont (cel mai ieftin - standard- e 5 $) si veti primi o adresa din SUA.
Un site care merita vizitat si are reduceri e www.delias.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am mai dat o ultima comanda de 52 de euro. Am pus si radioul ala cu ceas din linkul dat de Clau, ca-i bun de dat cadou. Acu, zic doar Doamne ajuta sa vina toate 3 comenzile care le am de primit pana in momentul asta.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput