Redoutistele fidele Laredoute.fr (144)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Sa le porti cu placere!

Astept si io o geanta si voiam poza, dar nu e aceeasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui luny

nu-mi raspunde si mie nimeni?...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Ce-ai intrebat?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


am dat o comanda in 10 oct si nu a venit, banii i-au tras de pe card..ce-o fi?..sper ca nu s-a furat/pierdut..maine ma duc pana la posta sa vad..poate nu a venit avizul ala si o fi acolo..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

O sunt foarte faine! Sa le porti cu placere! Am vrut si eu sa iau balerinii azi dar nr 37 pe maro nu mai erau asa ca am luat o bluza din aceeasi gama cu poseta ta.

Norocul meu a fost ca mi-am adus aminte ca am indemnizatia pe card ...ca altfel nu imi mai luam cadoul surpriza.

Fetele cadoul pret a porte ce este?


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dierna3

Sa le porti cu placere!

Astept si io o geanta si voiam poza, dar nu e aceeasi.


ce geanta?

PS: Luny, mergi maine la posta si daca nu a venit coletul fa repede reclamatie, invoca ca nu mai poti comanda ca-si deschid franciza in RO si vrei lucrurile

Mihaser, ce bluza ti-ai luat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:



Geanta este ca in foto, am luat-o pe cea neagra(cea imitatie de piele de crocodil era scumpa)din piele lacuita se potiveste cu cismele negre care le-am luat inainteEste pe gustul meu, mareincap de toate.
Rochia este dintr-o vascoza mai groasa, cum se gasea pe timpuri(nu stiu sa-ti explic prea bine) si imi acopera genunchii, am 1.73 inaltime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Anne www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=324143073&DocumentID=201208&IntRef=0003&SecIntRef=00002" target="_blank">aceasta pe negru...varianta pe maro e 34 de euro la mar mea...38/40


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare!

am primit azi comanda din 24 octombrie o punga in care am avut:

www.laredoute.fr/vente-top-active-wear.aspx?productid=324141060&documentid=201208&single=false&categoryid=22899486" target="_blank">maieu ok , www.laredoute.fr/vente-t-shirt-tunisien-femme-manches-au-coude-active-wear.aspx?productid=324141104&documentid=201208&single=false&categoryid=22899486" target="_blank">tricou ok , www.laredoute.fr/vente-pantalon-battle-active-wear-coupe-slim-taille-descendue-3-a-4-cm-sous-le-nombril-entrej-82-cm.aspx?productid=324142363&documentid=201208&single=false&categoryid=22904855" target="_blank">pantalon f misto dar inca nu ma incap la burta

ma duc sa mai dau o comanda...ULTIMA! vreau sa-mi iau si eu tigaile de la tefal ca tocmai mi-a zgariat soacra una si a sarit teflonul si mai iau niste jucarii pt bebe ...eventual o carpa doua pt mine

va pup ies ca acush facem baitza!



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Anne, fac reclamatie la posta...mai alews ca mi-au tras banii de pe card!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput