Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Seara buna!
Delia uf, ca cu greu le-am facut, am facut 30, apoi alte exercitii si in final inca 20 ca n-am putut totul deodata! Vai de mine ce conditie fizica am! Dar am de gand sa ma tin de ele, asa ca de maine te astept sa faci cu mine!
Happy ft dragut din partea ta in legatura cu batranelul! si e bun borschul asta? eu le tot aud pe rusoaice ca fac,de fapt la ele cred ca e traditie si fac in fiecare saptamana, insa mie nu stiu daca mi-ar place ciorba cu sfecla!!! mie imi plac ciorbele putin acre, asta nu e cam dulceaga??? in fine, eu nu cunosc borschul asta si poate de accea mi se pare tare neobisnuita!
Marilena ai terminat sufrageria?
Crys ce faci? eu astept filmul

pupici si o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Doina multa sanatate Oanei si tie numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Na´seara

Hop si eu sa vad ce mai faceti.. Da la ce scriitoare sunteti nu-i asa greu de recuperat

Bun venit noilor fete si spor la slabit

Gusta ca de obcei draguta m-ai asteptat cu ceaiul
Ce dragut cu pestisori Ai reusesti sa te ti de treaba azi?

Claudia si Delia spor sa aveti la abdomene

Delia si eu pap migdale in fiecare azi. Is tare bune si sanatoase

Carmen sanatate socrului. Sunt alaturi de tine



-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

...am scris un mesaj lung si l-am pierdut. Uf.

Va spuneam ca eu sunt aici, dar nu imi prea sunt boii acasa.

Va imbratisez pe toate si ma gandesc la voi (Carmen: sunt alaturi, de tine, Roxa: imi pare rau de incidentul cu masina, Tzuni: sanatate lui Meri, Rolo: sanatate mamei, Gusta: spor la crescut pestisori, Vik: esti superba (ti-am mai spus...), mi-am facut si eu poze noi, sper sa le pun maine, Delia: felicitari pentru biletul la DM, Nastad: fruntea sus, Ioana si Claudia, multumesc ca ati intrebat de mine, iaca eu pe aici, Mara in sfarsit bine, dupa 3 saptamani de boli diverse...

Va imbratisez pe toate. Si imi revin eu cat de curand!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gabriela, iti doresc sa revii cat mai curand .

Gusta, si eu am perioade in care as manca orice si oricat. Insa acum am simtit ca pot sa duc la capat dieta si sa scap de inca 10kg si m-am apucat de treaba. Nu te stresa...

Lou, tu mai vrei sa slabesti?

Claudia, este bine sa faci cat mai mult sport, bravo.

Delia, stiu cum e cu lenea...e greu sa te reapuci.

Carmen, sper ca esti bine.

Tzuni, nu vrei sa treci pe la noi?

Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, sunt aici O veghez pe Meri. Iar are febra


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Uff Tzuni. Uite un pentru Meri sa ii treaca febra si un pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Buna seara, buna seara

Fetelor nu se dazi raportul? Eu merit un mare porc pentru ca nu am tinut dieta, in schimb am tinut-o azi, acm mi-e cam foame dar fug repede in pat sa nu cad prada ispitelor si poftelor

Tzuni pup Maria mica si scumpa sa-i treaca febra

Delia, Claudia vreau si eu in grupul vostru de sportive, si eu am facut azi 50 abdomene. Intrebare: voi cum le faceti? Cu picioarele sub pat si ridicati trunchiul pana sus sau cu genunchii indoiti si cat merge ridicarea?

Happy, frumos gestul, a fost norocos batranelul ca te-a intalnit.

Meniul de azi:

1 portocala
1 iaurt 0% grasime cu 30 grame musli
1 felie de paine neagra cu o felie de sunca
cartof fiert facut piuteu doar cu apa in care a fiert, sare si o salata de varza + 2 felii de sunca

Maine... inca nu stiu,
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Tzuni sanatate multa mititelei tale. De la ce face febra? raceala cu virusi, rosu in git, enterocolita cu varsaturi si diaree? Noapte linistita si fara febra..Liris am vazut cel mai dulce bostan de halloween:)! Ai baietel mare deja! Pe la noi nu am gasit asa multe costume de unde sa aleg ceva mai deosebit, nu se tine halloweenul cine stie ce, cel putin la mine in nord. Au venit doar de vreo 3-4 ori niste copii de la casele din vecini, toti stafii. Anul viitor tre sa caut din timpe net costume dragute.Pina atunci sa va arat niste ochi albastri si plete blonde:frumusete. Merg sa mai citesc din urma. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Happy, tot imi vine sa-ti zic Alyssa cum ma obisnuisem, daca nu i-ai salvat viata batrinelului macar dintr-un mare pericol si tot l-ai scos, ce noroc ca erai pe acolo, mai les ca ziceai ca e un loc mai linistit. Succes la cura in continuare.Gabriela ce-i cu tine? All ok?Anky ne-ai uitat de tot ori suparata? Hai pe aici sa mai schimbam o vorba.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput