Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Puskin, la tine apare corect dar daca ar fi sa mai fac niste modificari acum (la Mik, Dordia, Violeta), lista pe care as lucra ar fi cea de saptamina trecuta si ar trebui s-o iau de la capat cu toate modificarile, inclusiv la tine.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Azi e sarbatoare la mine in casa. AM in mana noul certificat de nastere al Mariei. In dreptul numelui mamei..... sunt EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

...imi venea sa-l scot din dosar sa mi-l pun pe piept, sa-l vada toata lumea (cand eram mica asa faceam cu diplomele primite la scoala )

Asa ca ne-am cadorisit: Meri a primit un ou de dinozaur si o tabla de scris cu creta si marker si mami - o ciocolata

Happy, harem sa fie, numa la ramadan sa nu te bazezi pe mine ca-s pofticioasa si mancacioasa!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, pup si mama si fiica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Dragele mele sherife suntem pe pagina 20 asa ca spune-ti daca nu puteti deschide un nou subiec ca poate incerc eu sa deschid.

Happy multumesc de invitatie dar se pare ca-s in partea de vest a orasului dar oate aranjam noi ceva intr-o buan zi...cat despre dulciurele, le-as trimite eu de-acasa dar Bella mea e inca acasa cu noi ( no daycare) ...

Sincer eu is mai " capcauna' pe-aici si nu-ti stiu povestea dar incerc sa " citesc printre randuri" ... Imi place ca esti o femeie puternica...

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Lume, lume...Tzuni aduce veste buna!
FELICITARI!SA FITI FERICITE IMPREUNA, SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII SI SA GASITI BARBATUL CARE MERITA SA VA STEA ALATURI!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Azi e sarbatoare la mine in casa. AM in mana noul certificat de nastere al Mariei. In dreptul numelui mamei..... sunt EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog


Tzuni ce mi-au vazut ochii ....Felicitari iubita si distractie maxima. Apoape ca incepe weekendul asa ca s-aveti fun si la cat mai multe pozici. Astept filmuletul...

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Cris imi pare rau de pierderea voastra...Of, cata umblatura...Asta imi aduce aminte de patania cumnatului meu care in vacanta in Elvetia a pierdut portofelul si a realizat la vreo 2 ore de mers cu masina.S-a intors, a raportat pierderea si s-a cazat la un hotel.Pe la 12 noaptea a fost chemat la receptie de un echipaj de Politie.Cineva adusese portofelul cu acte, cu bani, carduri, cu tot.Suma nu era mare, cam 500E, dar el s-a gandit la acte (cu care inchiriase masina, cu care trebuia sa se legitimeze la avion...si mai ales la umblatura pe care o avea de facut la intoarcere pentru inoirea documentelor).
Dar noi traim in Ro si nu cred ca mai vezi inapoi nici macar actele, de care nu se poate folosi nimeni.
Doina ma sperii.Chiar nu gasiti o portita de scapare?
Roxana condoleante!
Tzuni imi lipsesc postarile tale de pe blog Poate ai sa-l refaci.
Gusta oare starile tale nu sunt cauzate si de faptul castai acasa si nu lucrezi?Eu aveam asemenea depresii cand eram intre servicii...ba ma mai certam si cu sotul
Violeta nu am probleme...e vorba de pneumonia pe care am facut-o si eu si Edi si care ne tine asa de 2-3 saptamani
Puskin
Yubi multa sanatate fetitei tale!Stiu cum e; nici eu si nici Edi nu mai reusim sa scapam.Pe el il ducem diseara la Pediatra la control si ma sa fie ok.
Of, Cami Ai mare grija de tine si Raducu.
Anda multa bafta la dentist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Delia, deschid eu subiect nou, sper sa n-am ghinionul tau.
Multumim pentru tot, .

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

234

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput