Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Prezent la raport, ordonati!

Tzuni, stii bancul ala cu radem, glumim, dar in incinta??

Sa va scriu un banc, poate va mai reveniti.

Intr-un bar erau 3 soareci. Beau shot-uri de tequila. Primul bea, se zbarleste, si spune : - Bey, voi stiti capcanele alea pt soareci? ma duc la ele , fac 20 de tractiuni la ele, iau cascavalul si fug. - Doamne, ce nebun este asta, face tractiuni la capcane!, zic ceilalti 2. Al doilea bea, se zbarleste si mai tare, si spune : - Bey, voi stiti graul ala otravit? ma duc, il pisez, si il trag pe nas!. - Doamne, ce nebun este asta, se drogheaza cu otrava!, zic ceilalti doi. Al treilea, mic, pipernicit, bea, se zbarleste si o ia la fuga. -Unde fugi mah?? - SA F.T PISICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Hahhahhaha, cool bancul!

Il stiu si pe ala cu incinta! Fain de tot....

Editez:
am filmat-o pe Meri cand canta, dar deocamdata am pus camera la incarcat. Poate reusesc maine sa pun filmuletele s-o vedeti. E o scumpa.

Cand merg cu ea la magazin, e de coma! Toata lumea se uita la noi, pt ca Meri recunoaste tot felul de produse si se extaziaza in gura mare. A vazut iaurt Activia si a inceput sa strige in gura mare "Aptiiiiaaaaaaaaaaaa...mamiiii, am gasiiit!" sau "Coconinoooo, am gasiiiit" (de parca am fi cautat in disperare si iaurt si cocolino ). Da' imaginati-va ca striga de' se aude in tot magazinu si toata lumea intoarce ochii catre noi. Io ma tavalesc de ras. Si, normal, ma arat uimita de descoperirea ei!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ioi, gagici, inainte sa merg sa dorm am zis sa arunc inca un oki! Tzuni, esti de groaza si nici Zuzi nu se incurca! Mortala faza cu dulciurile...eu i-am mancat lui Serban odata iepurele de Paste si a vazut saracu staniolul la gunoi si asa s-a prins... a plans saracul si m-a intrebat "de ce ai facut asta mama?!" iar eu m-am simtit ca dracu, jur, mi-am cerut iertare de la copil ... si nu puteam sa-l fac sa inteleaga ce naiba am avut in cap...

Piercingosu/piercinguiatu nu e chiar rau! ioi, v-am zis ca vreau uncercel in buric? in vreau neaparat! Dupa care probabil ca ma opresc din mancat ca sa-mi pastrez burta decenta ca altfel e ciudat sa ai cercel in buric, nu?

gata, noapte buna!!!
Roxa-boxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Io mi-am promis tatuaj daca slabesc. Da deocamdata nu pup asa ceva...

Vikingo, ce faci mama? hai, ca tu esti pasare de noapte!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Tumpi,
Daniela, ma descurc destul de bine cu 3, mi-e sila numai de lectiile de muzica. Am o copila foarte aplicata la mate si cel mare e aplicat la toate, dar scrie foarte urit.

Tzuni, piercingul de jos sau SF Albert cum ii spune, e direct in ... sau pe pielea dimprejur ? Eu n-am vazut in viata mea da' intreb tehnic. Si so-acra a vazut asa ceva si era din aur.

Roxa si Zuzi, cum sa mincati, mey, dulciurile la copiii ? (eu ma dau in vint dupa shmallow in ciocolata si bomboane cu coca-cola).




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Aici is Tzuni imi despletesc cozile acu' si-mi zbirlesc si eu parul ca soricelul cu tequila. Copiii dorm dusi si ciinii scincesc si patruleaza de colo colo. Sa mor de am habar ce-i cu ei. Nu-i zona de cutremure, doar cine stie cum prin ce aberatie a naturii sa ne loveasca vre-un tzunami. Ptiuuu si apa e rece.. Si asa deci sauna mixta numa' la mine, ei pai cum altfel.Dar ca ieri nu mi s-a intimplat vreodat'.Happy mult rau 4 ani...ciudat fostul amic, dar si asta ce bine mai arata. Well tre sa iei macar partea buna a lucrurilor, ai gusturi la barbati, ok asa la exterior n-ai ce le reprosa. Noapte buna!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

o-o, buna dimineatza! Am facut o cafea excelenta, ma ling pe botic!

Gusta, vii? ia zi la Roxi, ce mai faci, sper caesti ok! Sa ai o zi minunata!

Vika, ai impuscat matza asta-noapte sau ce i-ai facut ?

Ruxi, mortaaaaal banc!!! Abia astept sa merg la job sa-l zic la colege. E tare rau!!!

Tzuni, si ep Meri! Am murit aseara cand te-am citi, m-am culcat cu ranjetu pe fatza, am 2 riduri si tot ziceam in gand Ativiaaaa, Coconinooooo [:)))]

Mik, nu mai fac, decat pe ascuns ma dedau la ouale kinder, si lu S ii dau doar surpriza ...auzi, shmallow ala io nu stiu ce e, dar dau pe la "bucatarie" sa-l caut ca mi s-a parut ca am citit in ceva titlu mai demult denumirea asta...cat despre coca cola, mie mi se patre dezgustatoare, dar in acelasi timp ii inteleg si pe cei care ii apreciaza gustul...dependenta e dependenta

Gagici, sa aveti o zi faina! Delia, te pup! Io vad lista actualizata, ai muncit din nou la ea? si zi ceva!! Mi-e dor de tine

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata fetelor!

Iau o gura de cafea si pun la pastrare una pt Tumpi - sa-i stea calda pana face ochisori.

Mik, cica-i in piele...


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Dragelor va multumesc din suflet pentru incurajari!


Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Tzuni mama, da' un ceai nu dai la fete ? Ntzz...Hai ca dau eu ceaiul... Meri, sper ca e bine si nu mai are febra.

Roxa, vad ca te-ai trezit bine dispus...tine-o tot asa .

Delia ce-ai facut, ai fost in tura de noapte? Ca aseara nu erau actualizate datele noastre si azi dimineata m-am trezit cu o .

Vikingo, eu nu m-as duce la sauna comuna nici sa ma pici cu ceara...de fapt daca stau bine sa ma gandesc, la ce-mi vad ochii la dusuri parca creste inima in mine .

V-am pupat, ma pregatesc sa plec la serviciu.
Ruxandra

Mergi la inceput