Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

hahhaha, boxa...io am si uitat de el! Stai sa vaz daca gasesc o poza cu el sa-l vezi...


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Deci care e treaba cu domnul cu piercing, ca am pierdut povestea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

domnu' din IMAGINE avea piercing-uri in sfarcuri si in .... p-tza. Cica aluia de jos i se spune "Prince Albert". Anky iti da detalii .

PS. Nu va agitati! In poza ii imbracat!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna seara fete frumoase

Tzuni, clar e ceva in atmosfera, prea multa lume de plange de starea asta. mamica si fetita sa frumoasa.

Carmen, sanatate socrului.

Gusta, las ca iti revii tu,dar sa vrei.Nu stiu ce te-a intristat iara,dar nu pune la suflet toate rautatile, daca despre asta e vorba.

Gabi, ti-ai mai revenit?Tot ocupata esti?pe cand urmatoarea iesire?

Daniela, migrena mi-a trecut,dar piciorul inca ma sacaie.E o durere tare ciudata, senzatia e ca atunci cand stai pe picioar si iti amorteste si ai furnicaturi.Persista durerea mai ales in calcai si in spatele pulpei.Azi dimineata in schimb mi se blocase piciorul in zona genunchiului si cu greu reuseam sa-l indoi ca sa pot apasa ambreajul.Sper sa ajung cat mai repede la dr, acum cat mai sunt aici in oras.

Mik

Violeta, Doridia, las ca va mobilizazi voi

Delia, ai terminat de citit cartile?

Ruxandra, An-k, vad ca va tineti de treaba. Bravos.

Eu azi si ieri am bagat la greu mandarine in mine, cred ca in jur de 1 kg am mancat.Nu pot scrie meniul fiinca inca nu m-am mobilizat in privinta asta,sper sa o fac cat mai curand,desi in momentul de fata sunt fara chef.Sunt intr-un mare stres si pana nu-mi rezolv pb cu jobul si casa, am sa am un haos in alimentatie.Sper doar ca sa nu iau in greutate.

Pupici la fetele care nu le-am mentionat, unor , usor creierii intra in stare de letargie si nu mai functioneaza decat la procent de 30%.
Fug sa ma dusuiesc si la culcare cu mine ca maine iara trag de mine ca nu reusesc sa ma trezesc la 4 si conduc apoi cu 100.

O noapte placuta va doresc, cu vise placute si fara cosmaruri.

PS: maine dimineata pastrati-mi si mie cafeluta calda, va rog

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Pai si daca e imbracat, tu de unde stii de piercigurile din locurile cu pricina ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

pai i le-am vazut pe alea din sfarcuri, ca l-am pus sa-si ridice bluza Si m-am crucit cum arata...brrrrrr. Iar de ala de jos mi-a povestit si mi-a explicat si cum e pus. Acuma io, care am fost asistenta medicala in tinerete si am tratat sifilitici cu gramada (deci am si vazut multe ) as fi vrut sa vad si piercingu asta, da' m-am gandit ca omu' interpreteaza situatia si nu-i bine deloc! Colegii mei care erau de fata ma tot imboldeau sa-i spun sa ne arate! Dar pana la urma ne-am abtinut si doar ne-am imaginat!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui rolo

Zuzi CUM ADICA 90?????
Pai erai la 88.2 saptamana trecuta.
pe maine la cafea.

Rolo
Alba ca Zapata

pozele mele
si Albumul frumoaselor

"Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy


Pai pe langa faptul ca-s un cu P mare daca vrei, intre timp Vineri am fost la colindat de bomboane cu Isabella si are un sac de dulciuri pe care le mancam noi ca sa nu-si strice ea dintii. Si sambata noaptea am fost la o petrecere la care s-a mancat binenteles. Asa ca marti eram balonata si umflata ca o .

M-am cantarit azi si aveam 89.2 asa ca-s pe drumul cel bun.
Si-am fost si intr-o stare de blue care ma face sa mananc ca o idioata ce sunt. De ca nu-mi vine sa nu mananc cand sunt stresata si suparata????

Te pupic si sper sa-ti treaca starea de blue.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Ma gandeam eu ca ti-a povestit el de cel de jos, dar vroiam sa fiu sigura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, puskin....


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zuzilici

Isabella are un sac de dulciuri pe care le mancam noi ca sa nu-si strice ea dintii.





Las ca si io-s de-aia care culca copilul si dupa aia scot chipsuri si comand pizze....


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput