Nou stil de viata (233)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citit.

Happy felicitari ca ai trecut cu bine de ziua de ieri si tot inainte ,cum zicea si Vik la vara sa evzi ce rochite frumoase ai sa ai.

Roxa condoleante.Eu stau cam la o ora fata de Amsterdam.Si ma bucur ca era inchis magazinul ,la mine chiar daca e inchis sunt automate si m-am scos.

Sabina la multi ani surori tale.

Cami nu te mai gandi ca nu ii face bine lui bebe mic.Hai ca eu tin pumni stransi sa ajungi la termen,trebuie sa fie bine.

Carmen E cand intri odata pe net iti dau pozele sa le vezi ca le-am sters.

Tzuni cum mai e Meri.

Ruxandra felicitari pentru kg.

Vik buna povestire .

Felicitari la toate fetele care au slabit.

Gabriela hai cu noi aici.

Anda esti bine cu dinti?

Claudia minge de aia am si eu de la Mara si cred ca baieti tai o folosesc la sarituri.

Yubi multa sanatate la fetita.

Delia si Lou o zi buna la facultate.

Multumesc de incurajari dar sincer trec printr-o perioada super nasoala si este o chestie sufleteasca si ma macina in interior si tot asa.Am incercat orice sa ies din starea asta dar vad ca numai pot sper totusi sa imi revin la normal si sa vad si eu altfel viata.

Gata ma duc la cafeaua mea si nu ma mai plang.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Gabriela acuma am vazut ca ai scris hai sa ne luam de mana si sa facem un club.Ce zici vrei?

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


'Neata! Scuze ca am intarziat cu raportul, dar am avut 2 zile de cosmar....luni a pierdut sotul geanta cu acte si o groaza de bani, parca ne-a lovit trenul. Nu am chef de nimik si de luni ma doare capul de mor, nu ma simt deloc bine. Raport 80,6 kg. Va pup si sper sa revin mai pe seara



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

[quote]citat din mesajul lui Eftimie C.
Nastad sanatate si puiutilor tai.Tu ce ai patit?E grav la servici?

Da, e grav, nu stiu de unde s inacep....totul e de rahat ( o parte din colegi, sefii, salariile).
Cel mai prost e ca nu mai reusim sa platim rata la casa si o sa ajungem pe drumuri..........


Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Cuscra of nasol asa.

Doina am ramas fara cuvinte sincer.Hai ca trebuie sa vina si soarele pe strada ta .


Ma duc sa ma bag in dulap sincer .

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

CAMI, capul sus...nu te mai gandi la tot feluri de lucruri .
E normal sa te gandesti, mai ales cand auzi tot felul de lucruri grave , am patit-o si eu in timpul sarcinilor si dupa ce am nascut....dar pentru binele tau si al lui bb trebuie sa fi optimista.


Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Nu stiu ce se intimpla cu lista de pe prima pagina, eu am modificat-o ieri in functie de raportul fiecareia si acum vad ca nu-i nimic schimbat, e ca si cum n-as fi modificat nimic in ea. Asa apare si la voi? Drept urmare o las asa pina diseara cind o s-a iau din nou la mina si poate pina atunci se dau toate rapoartele.

Roxa, condoleante.

Gabi, sanatate.

Gusta, capul sus.

Va pup.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Va si va doresc o zi frumoasa

Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!
Doina imi pare rau, sper ca va fi bine pana la urma!
Roxa sincere condoleante! cat despre sauna mixta...are dreptate barbatul tau, ce vrei sa vezi acolo??? muschiulosi si funduri goale? eu nu merg la sauna deloc fiindca mi se face rau, asa ca al meu e linistit in privinta asta!!!
Marilena,Gabi sper sa va reveniti cat mai repede!
Carmen E. multa sanatate si voua mai departe!
Crys of, Doamne nu mai stiu ce sa spun...imi pare rau, tare rau!
Happy eu nu-ti stiu povestea, insa mi-am dat seama ca Alin era sotul tau si imi pare rau ca nu mai e printre noi! D-zeu sa va intareasca in continuare!
Cami va fi bine ai sa vezi, nu te mai gandi la asa ceva!
DeliaAn-k va astept deseara la o tura de abdomene, da?

toate fetele si le doresc o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna ziua tururor.

Ieri nu am mai aparut deloc, seara cand m-am intors nu stiam cum sa ma bag sa zac mai repede.M-a luat ieri o migrena la munca cu stari de voma si ameteli, de credeam ca nu mai ajung acasa.


Roxa, condoleante.

Happy, frumos gestul tau cu batranelul.Pentru restu uite de la mine si

Crys, imi pare rau de ce vi se intampla.

Doina, multa putere si voua sa treceti peste situatia asta.Se pare ca e ceva in atmosfera( sau o fi criza asta economica?), ca prea mai toti avem probleme.

Yubi, Carmen E, sanatate si voua si puiutilor.

Marilena, Gabi, capul sus, soarele va rasari din nou

Sabina, La Multi Ani surorii tale si felicitari pt nepotel.Abia astept sa nasca si sora mea,desi cred ca abia pt botez o sa ne vedem, ca altfel nu cred ca ajung mai repede.Rau e sa iti fie familia departe.

Eu ar trebui sa ajung la dr, ca tot ma tine durerea la piciorul stang.Persista in spatele pulpei si in calcai si deja sunt cateva zile bune.

Ma duc sa ma ingrop in niste acte si poate sa ma odihnesc putin.

revin...

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput