Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Redoutistele

set de masa 25 piese:14729

*(1) Offre valable du 26/08/08 au 03/11/08 sur une sélection d’articles de la collection Automne hiver 2008/2009. Non cumulable avec une autre offre. Réduction maximale accordée sur un ou plusieurs coloris ou modèles de l’article.
La participation forfaitaire aux frais de traitement et de livraison sera fixée à 5,50 euros pendant la durée de toute l'opération, sauf pour les livraisons des produits "encombrants" dont le montant de participation forfaitaire aux frais de traitement et de livraison est compris entre 15,90 et 35 euros

Al meu e 14702

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

io scriam undercover, scuze


Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:



Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama



exact pe post de bluze de pijama vreau si eu sa le iau dar mi se par cam scumpe si nu am nici un cod cu care sa le reduc asa ca mai bine renunt.Tu le-ai luat asa,la pret intreg?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

naspa...nu merg
altceva kkdou ptr. soacra ...
anne16 please cod la tavi ...

Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama



exact pe post de bluze de pijama vreau si eu sa le iau dar mi se par cam scumpe si nu am nici un cod cu care sa le reduc asa ca mai bine renunt.Tu le-ai luat asa,la pret intreg?

14 +


da...asta-i baiu' ca erau la pret intreg ... merg sigur si prin casa

Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

io scriam undercover, scuze


Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


M-am prins ca tu erai Merci mult, pentru PM . Tot nu apar ca active, dar am dat reply la mesajul tau.

Am gasit si ceva in limba franceza, mai scormonesc acum...
http://www.clermont-fd.cci.fr/europe/doss/2007/0607.php
http://www.touteleurope.fr/fr/actions/economie/consommation.html

Va doresc o seara buna !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama



exact pe post de bluze de pijama vreau si eu sa le iau dar mi se par cam scumpe si nu am nici un cod cu care sa le reduc asa ca mai bine renunt.Tu le-ai luat asa,la pret intreg?

14 +


da...asta-i baiu' ca erau la pret intreg ... merg sigur si prin casa

Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


mergea la marele fix un cod cu -15 euro ....

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Ce parere aveti ... mai ma risc cu o comanda azi ???? Ma mananca degetele ...

Ce parere aveti de raiatii www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&productid=324141153&documentid=201208" target="_blank">astia??? Parca i-as lua ...
Ce ziceti ???



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



Ii am, dar nu stiu cum se comporta la purtat/spalat, stau in dulap de cand i-am probat. Marimea e buna, materialul ok, foarte catifelat, insa talia e mai inalta decat in fotografia de prezentare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Buna
Mai aveti careva de primit bon d'achat pt comenzi nevenite? Ca pe mine ma aburesc de 3 zile, intai mi-au zic ca da, sigur ca da, imi dau bon d'achat fara intarziere, apoi mi-a scris Sabine cum ca din greseala mi-a sters mesajul, dar sa-i contactez a doua zi, adica azi, ca imi trimit negresit bonul, iar azi se fac ca ploua, nu mai raspund nimic, i-am dat si replay la mesaj, deci pe adresa ei, dar am scris si la contact si tot degeaba. Mie mi se pare ca trag de timp.

Mergi la inceput