Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

si eu am primit-o pe aceasta:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=280bfeab4499ba999e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Chris, n-au modificat, sunt 2 perechi, la una e scris asa si la una oarecum mai corect romaneste dar tot aiurea.

Sunt de acord cu tine ca astia s-ar putea sa fie in continuare cu ochii pe noi, iar daca e sa trimitem pe vreo adresa individuala, sa nu o facem publica.

In rest ca scriem la Parlamentul european sau la CEE -astia fiind cu protectia consumatorului european, cred ca puteam scrie fara grija. Nu de alta dar ce pot face, sa trimita scrisoare de justificare de ce vand la asa preturi nesimtite?


Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Ce parere aveti ... mai ma risc cu o comanda azi ???? Ma mananca degetele ...

Ce parere aveti de raiatii www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22905057&productid=324141153&documentid=201208" target="_blank">astia??? Parca i-as lua ...
Ce ziceti ???



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Au aceleasi preturi ca pe Calea Victoriei si Dorobanti , dar calitatea unora?

Lasatii in pace, mai bine sa ne vedem de treaba noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16
Sunt de acord cu tine ca astia s-ar putea sa fie in continuare cu ochii pe noi, iar daca e sa trimitem pe vreo adresa individuala, sa nu o facem publica.



s-ar putea sa fie in continuare cu ochii pe noi?cum adica "s-ar putea"?
se indoieste cineva ca astia citesc tot-tot-tot ce se scrie aici?

Ia ganditi-va cate chestii mura-n gura au primit de la noi,cred ca radeau in hohote cand citeau.Ajunge cat i-am ajutat.

Camelia,eu m-as risca sa dau o comanda si azi,daca as mai avea ce sa iau.M-am tot uitat pe site dar nu mai am ce sa comand.Pt copil am facut stoc pt urmatorii 2-3 ani (m-am si speriat cand am vazut ce teanc s-a strans,dar m-am bucurat cand mi-am dat seama ce de bani am economisit).Asa ca mai scriu inca o data : NU VOI COMANDA NIMIC DE PE REDOUTE.RO SI PROMIT CA O SA LE SPUN TUTUROR CELOR PE CARE-I STIU CA FACEAU COMENZI PE REDOUTE.FR DAR NU SCRIAU PE FORUM SA NU COMANDE DE LA BANDITII ASTIA.DE FAPT LE-AM SPUS DEJA SI IN ULTIMA VREME TOATA LUMEA A FACUT COMENZI IN DRACI PE .FR,FIECARE SI-A LUAT TOT CE A CONSIDERAT CA VREA DE PE REDOUTE,CA SA NU AIBA DE-A FACE CU VARIANTA ROMANEASCA.MAI TREBUIE SA LE TRIMIT CATEVA LINKURI CU PRETURILE COMPARATIVE FR-RO SI GATA.

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Jasmine,
pai am zis ca s-ar putea ca peste tot exista prezumtia de nevinovatie. Adicatelea, oamenii astia se presupune ca ar avea de lucru la site-ul ala care oricum e praf decat sa ne citeasca pe noi.

Exact ce ai scris tu cu rosu bold am facut si eu. Eu mi-am molipsit prietenii si rudele de LR.fr, eu ii scarbesc de LR.ro. Comparatia e evidenta, nu trebuie sa am mari skill-uri sa ii conving ca astia sunt niste oportunisti.



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16
Exact ce ai scris tu cu rosu bold am facut si eu. Eu mi-am molipsit prietenii si rudele de LR.fr, eu ii scarbesc de LR.ro. Comparatia e evidenta, nu trebuie sa am mari skill-uri sa ii conving ca astia sunt niste oportunisti.


Idem

Puteti activa PM-urile pentru contul comun Redoutistele ? Eu n-am acces la el, si vroiam sa va trimit misiva pe care o s-o transmit si redutilor francezi. Eventual cu rugamintea de a o cizela...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Chris, nu trimiti mai bine pe mail?

adica io as putea sa ma loghez acum sa vad daca merge activat, nici pe al meu nu mai stiu cum l-am activat, hai ca incerc



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Buna fetele ...
eu ma vad obligata sa bag o comanda pentru ca am 14euro din Note d'avoir si parca nu i-as lasa asa balta...
Am umila rugaminte sa-mi dati si mie cod pentru setul acela de bucatarie(servete si tacamuri)...eu una l-am sters ptr. ca nu mi-a placut,dar acum chiar nu am ce lua ...macar pe asta-l fac cadou la soacra
Am primit si eu comenzi din 14 si 17 oct ...dar nimic impresionant ...chiar o dezamagire http://www.laredoute.fr/vente-t-shirts-col-rond-manches-longues-redoute-creation-(-lot-de-3).aspx?productid=324131378&documentid=201208&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16&prodcolor=8 pe blanc raye+turquoise+marine ...in poza par dragute,dar in realitate sunt f.subtiri si culorile mai pale,al meu a zis ca le poarta in loc de bluza de pijama
-nu stiu de ce nu ia link-ul ...daca-l copiati pe tot si ii dati paste se vede

http://www.laredoute.fr/vente-cube-d-activites.aspx?productid=324128563&documentid=419508&single=false&categoryid=49061678 asta l-am avut la comanda din 10oct...a venit singur colet...dupa 2-3 butonari si 2-3 picioare a fost abandonat

http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-active-wear.aspx?productid=324123414&documentid=346108&single=false&categoryid=23110527 e draguta,parca putin mai inchise culorile ca in poza
http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-t-shirts.aspx?productid=324121571&documentid=346108&single=false&categoryid=32408040 sunt finute,culori ca in poza,le-am luat ptr. purtat in casa
http://www.laredoute.fr/vente-tunisien-cocoon.aspx?productid=324132937&documentid=359508&single=false&categoryid=32408040 asta trebuia s-o iau mai mica avand in vedere ca nu-s decat grasa ...materialul e super,imi pare rau ca n-am luat si alte culori ...

Va si va urmaresc toate miscarile ...


Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Redoutistele spune:

set de masa 25 piese:14729

*(1) Offre valable du 26/08/08 au 03/11/08 sur une sélection d’articles de la collection Automne hiver 2008/2009. Non cumulable avec une autre offre. Réduction maximale accordée sur un ou plusieurs coloris ou modèles de l’article.
La participation forfaitaire aux frais de traitement et de livraison sera fixée à 5,50 euros pendant la durée de toute l'opération, sauf pour les livraisons des produits "encombrants" dont le montant de participation forfaitaire aux frais de traitement et de livraison est compris entre 15,90 et 35 euros

Mergi la inceput